Erkek arkadaşım ve HIV...

ingilizpapatyasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
10
12
28
Merhaba arkadaşlar
1 buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz. 2 aydır ben KPSS'ye hazırlanıyorum. Erkek arkadaşım sürekli sınavdan sonra evlilik adımlarını atarız ama öncelikle sana söylemem gereken bir şey var diyordu. Ben tahminlerde bulunuyordum ama söylemiyordu. Dün onun dolabında çorap ararken Genyova adlı ilacı gördüm. Antidepresandır falan sandım bir şey söylemedim.
Sonra internetten araştırdığımda HIV tedavisi için kullanılan bir ilaç olduğunu öğrendim.

Dünden beri içim içimi yiyor. Böyle bir durum 1 buçuk yıldır saklanır mı ya da bu ilaç başka bir tedavi için olabilir mi? Kafam çok karışık. Sınavdan önce onunla konuşup kendimi büyük bir çıkmaz içine sokmak istemiyorum. Benden böyle bir durumu saklayan sevgilimle ilerlemeli miyim?

Hpv degil de hiv yani ?
Ben olsam devam etmem.
Bir de cinsel blrikteliğiniz var mıydı ?
Onu çok seviyorum. Hastalık yüzünden yarı yolda bırakmış gibi olacağım ama bana bunu söylememesini kendime yediremiyorum.

Korunuyorduk ama evet cinsel birlikteliğimiz vardı. Endoskopi için geçen ay test yapıldı bir şey çıkmadı bende. En kısa zamanda tekrar test yaptıracağım.

Onu çok seviyorum. Hastalık yüzünden yarı yolda bırakmış gibi olacağım ama bana bunu söylememesini kendime yediremiyorum.

Korunuyorduk ama evet cinsel birlikteliğimiz vardı. Endoskopi için geçen ay test yapıldı bir şey çıkmadı bende. En kısa zamanda tekrar test yaptıracağım.

Kimseyi yarı yolda bırakmıyorsun. Gereksiz duygulara girmemeni öneririm. Dürüst olmayan bu kadar önemli bir konuyu saklayan adamın hiçbirşeyine inanamazsın. Birde ilişki yaşıyormuşsunuz. Seni nasıl bir riske sokmuş. Sana kıymet verdiğinden bile emin değilim.

HIV demek Aidse dönebilir demek biliyorsunuz değil mi ? Ve hala aidsin tedavisi yok diye biliyorum. Size söylemeden sixinle cinsellik yaşaması bile suç. Hatta bir yerde bu sebeple yargılanan birinin haberini okudum sanırım daha neryee devam etmekten bahsediyorsunuz ? Size bulaşsa ve çocuk yapsanız çocuğunuz o hastalıkla doğuyor hanımefendi kendinize gelin şu an söyledikleriniz bile çok büyük cahil laflar. Yerinizde olsam ben öldürmüştüm bile.

Adam cidden hiv ise size soylemeden cinsellik yasiyor, evlilik filan adim atalim diyor farkinda misiniz ya bu ne akdar buyuk bir sey siz kalkmiş hastaliktan yari yolda mi birakmiş olacagim diyorsunuz.
Cidden uyuz oldum Işin ucunda erkek var diye hayatinizi gozunuz gormuyor.
Bir daha kimse erkekleri moklamasin, boyle kadinlar olursa öyle erkekler olur.

HIV demek Aidse dönebilir demek biliyorsunuz değil mi ? Ve hala aidsin tedavisi yok diye biliyorum. Size söylemeden sixinle cinsellik yaşaması bile suç. Hatta bir yerde bu sebeple yargılanan birinin haberini okudum sanırım daha neryee devam etmekten bahsediyorsunuz ? Size bulaşsa ve çocuk yapsanız çocuğunuz o hastalıkla doğuyor hanımefendi kendinize gelin şu an söyledikleriniz bile çok büyük cahil laflar. Yerinizde olsam ben öldürmüştüm bile.
Sınava kadar görüşmeyip daha sonra ayrılmayı planlıyorum. Teşekkürler

Yaa bu korkunç bir şey, dava açsan kazanırsın biliyor musun? Adam hasta olduğunu bildiği halde seninle ilişkiye giriyor, korunsan da bulaşmış olabilir, şimdiye kadar bulaşmadıysa bile hala risk altındasın...

Ne? yarı yol mu? Sana da hastalık bulaştırmış ileride sorun yaşarsan ysrı yolu düşünürsün perişan olursan

Böyle bir hastalık sahibi olduğunu bile bile biriyle cinsel ilişkiye girmek serefsizliktir. Kullandığım kelimenin de çok arkasındayım. Hiv olduğu için değil ama benim beden sağlığımı bile isteye tehlikeye attığı için suratına tükürür öyle ayrılırım. Kendi bu hastalığın ilacını kullanırken size birşey söyleme tenezzülunde dahi bulunmamış inanılmaz !!!!!! Hala da sevebiliyosunuz pes.

Merhaba arkadaşlar
1 buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz. 2 aydır ben KPSS'ye hazırlanıyorum. Erkek arkadaşım sürekli sınavdan sonra evlilik adımlarını atarız ama öncelikle sana söylemem gereken bir şey var diyordu. Ben tahminlerde bulunuyordum ama söylemiyordu. Dün onun dolabında çorap ararken Genyova adlı ilacı gördüm. Antidepresandır falan sandım bir şey söylemedim.
Sonra internetten araştırdığımda HIV tedavisi için kullanılan bir ilaç olduğunu öğrendim.

Dünden beri içim içimi yiyor. Böyle bir durum 1 buçuk yıldır saklanır mı ya da bu ilaç başka bir tedavi için olabilir mi? Kafam çok karışık. Sınavdan önce onunla konuşup kendimi büyük bir çıkmaz içine sokmak istemiyorum. Benden böyle bir durumu saklayan sevgilimle ilerlemeli miyim?
Sınavdan önce konuşup çıkmazsa girmek istemiyorum demişsiniz de zaten şu an çıkmazdasınız. Acaba düştü mü içinize o çıkmazdır, belirsizlik kötü etkiler.
Yorumunuzda hastalık yüzünden bırakmış gibi olacağım demişsiniz gene yanlış bence. İlk aşamada söyleseydi ve bıraksaydınız evet hastalık için olurdu ama şimdi önemli bir bilgiyi saklayıp güven sarstığı için bırakmış olacaksınız.
İyi düşünün derim.

Merhaba arkadaşlar

Resmen sizi kendine bağlayana kadar mık çıkarmamış, tam evlenecek zaman tabi sağlık tarama testlerinde çıkacak ya bülbül olacakmış artık. Hastalıktan bağımsız çok sinsi ve tehlikeli bir adam bu, bi de hasta hasta ilişkiye girmiş sizle, dememiş kadının da hayatını kaydırırım. Sırf bencilliği, aymazlığı ve bu saf kötülüğü yüzünden döne döne def edilecek bir adam.

X