Erkek arkadaşım ve HIV...

Böyle bir hastalık sahibi olduğunu bile bile biriyle cinsel ilişkiye girmek serefsizliktir. Kullandığım kelimenin de çok arkasındayım. Hiv olduğu için değil ama benim beden sağlığımı bile isteye tehlikeye attığı için suratına tükürür öyle ayrılırım. Kendi bu hastalığın ilacını kullanırken size birşey söyleme tenezzülunde dahi bulunmamış inanılmaz !!!!!! Hala da sevebiliyosunuz pes.

%100000
Baska bir insanın caninı bile bile tehlikeye atmak hem serefsizliktir hem de ABDde bazı eyaletlerde cinayete teşebbüs. ABDde yaşasaydık konu sahibesi gayet dava açardı ve kazanırdı da.

Konuya tek yorumum var, HIV tasımak ayıp değil ama 1.5 yıl soylememek cana kast etmek sosyopatlık. Ben olsam yüzlerim, sonra da ailesine, arkadaşlarına söylerim, sosyal medyada da paylaşırım ki diğer kızların canına zarar gelmesin.

%100000
Baska bir insanın caninı bile bile tehlikeye atmak hem serefsizliktir hem de ABDde bazı eyaletlerde cinayete teşebbüs. ABDde yaşasaydık konu sahibesi gayet dava açardı ve kazanırdı da.

Konuya tek yorumum var, HIV tasımak ayıp değil ama 1.5 yıl soylememek cana kast etmek sosyopatlık. Ben olsam yüzlerim, sonra da ailesine, arkadaşlarına söylerim, sosyal medyada da paylaşırım ki diğer kızların canına zarar gelmesin.
Yani birde ulan en başından söyle de kız da bari ilaç çay çorba neyse onu kullansın kendini tedavi ederken kızı hasta ediyor ben ona takıldım bu nasıl birşey rezil ve boktan leş bir herif ıslak sopayla dinlene dinlene dövmek lazım böyle aşağılıklari.

Evlilik kelimesini duyunca ağzı beş karış havaya ayrılmış kendisine yapılanı, hatta doğacak çocuğunun bile geleceğini mahvedecek bir adamı baba yapacağını görmekten aciz tipik türk kızı .. geçmiş olsun. Ilişkinizde mutluluklar

Buraya yazan bazı üyelerde hiç akıl yok, bu uye de onlardan biri kesinlikle. Adam HIV yahuuuu AIDS, normal insanlar şimdiye çoktan teste koşmuştu. Bu üye hala yazmış ki yarıyol mu bilmem ne mi adam kendisini yıllardır kandıırıyor. Üstüne HIV başka vücut sııvılarından da bulaşabilir, konu sahibesi gayet enfekte olabilir.

Konu sahibesi sen iyi misin kızım adam canına kast etmiş canına hala yarıyol marıyol mıy mıy mıy kafalardasın. Git çök boğazına, gebert. Bu adama sebep genç yaşında toprağına altına girebilisin farkında mısın???? Önce gırtlakla sonra git savcılığa şikayette bulun durma. Alllah akıl fikir versin, senin yerinde olsam ben öfkeden patlayıp o adamı oracıkta öldürürdüm. Canınız amma kıymetsiz anlamıyorum kendine acımıyorsna ailene acı.

Onu çok seviyorum. Hastalık yüzünden yarı yolda bırakmış gibi olacağım ama bana bunu söylememesini kendime yediremiyorum.

Korunuyorduk ama evet cinsel birlikteliğimiz vardı. Endoskopi için geçen ay test yapıldı bir şey çıkmadı bende. En kısa zamanda tekrar test yaptıracağım.

Bu yalancı sosyopatı seveceğine git kafanı duvarlara vur kızım. Mezara girmeye amma meraklıymışsın.

baştan söylemeyerek büyük ayıp etmiş. sebep hivli olması değil, tedaviye bile başlamışken size söylememesi ve birliktelik yaşamaya devam etmesi.
bu durumu en başında bilseydiniz ilişkiye devam eder miydiniz bunu sorun kendinize.
nikah işlemleri için sabah kan verdim ben de çok merak ediyorum sonucu. ama erkek arkadaşıma en başından daha önce biraz cinsellik yaşadığımdan bahsetmiştim. onun tam birliktelik oldu mu emin değilim ama kaç yaşında adam mutlaka bir şeyler yaşamıştır. sonuç ne çıkarsa çıksın yanyanayız dedik biz.
sizde böyle durum yok, gizlemiş sizi de riske atmış. insan sevdiğine bu kötülüğü yapmamalı.
ayrıca korunmanız önemli değil çünkü oral seksle de bulaşabilen hastalık bunlar. tabi çok detayı var ağzında yara olacak virüs tutunacak filan. ama yine de ihtimal var az da olsa.

Onu çok seviyorum. Hastalık yüzünden yarı yolda bırakmış gibi olacağım ama bana bunu söylememesini kendime yediremiyorum.

Korunuyorduk ama evet cinsel birlikteliğimiz vardı. Endoskopi için geçen ay test yapıldı bir şey çıkmadı bende. En kısa zamanda tekrar test yaptıracağım.
Eger hiv gibi bi hastaliga sahip olup ustune bunu sizden saklayarak iliskiye giriyorsa bir dakika dusunmeden ayrilin. Bu korkunc bir sey cunku. Ben asla affetmezdim.

Hiv olup da partnerinden gizlemek eşittir cinayet yani.
Ha bana silah doğrultmuş ha bunu gizlemiş. Arada hiçbir fark yok.
Daha hastalık yüzünden yarı yolda bırakmak falan diyorsunuz. Esas o size karşı büyük bir yanlış yapmış. Ya size de bulaştıysa ne olacak?
Ben Hiv olan biriyle asla devam etmezdim. Hele benden gizlediyse dava bile edebilme hakkımın olması gerekir. Sonuçta sağlığıma kasıt var ya ortada. Avukat arkadaşlar daha iyi bilir tabi de.

Merhaba arkadaşlar
1 buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz. 2 aydır ben KPSS'ye hazırlanıyorum. Erkek arkadaşım sürekli sınavdan sonra evlilik adımlarını atarız ama öncelikle sana söylemem gereken bir şey var diyordu. Ben tahminlerde bulunuyordum ama söylemiyordu. Dün onun dolabında çorap ararken Genyova adlı ilacı gördüm. Antidepresandır falan sandım bir şey söylemedim.
Sonra internetten araştırdığımda HIV tedavisi için kullanılan bir ilaç olduğunu öğrendim.

Dünden beri içim içimi yiyor. Böyle bir durum 1 buçuk yıldır saklanır mı ya da bu ilaç başka bir tedavi için olabilir mi? Kafam çok karışık. Sınavdan önce onunla konuşup kendimi büyük bir çıkmaz içine sokmak istemiyorum. Benden böyle bir durumu saklayan sevgilimle ilerlemeli miyim?
Umarim cinsel birliktelik yasamadiniz

şu anda sergilediğiniz tutum bir şaka olmalı. ya HIV nedir tam farkında değilsiniz ya da bizimle dalga geçiyorsunuz. ilacın ne olduğuna uyandığınız an en yakın hastaneye gitmeniz gerekiyordu.
ayrıca geçmişte emsal davalar vardı. partnerinizin sizden sağlık durumunu saklayarak cinsel hayatınızı sürdürmesi, cana kasıt olarak değerlendiriliyor.

Cinsel yolla bulaşan virüslerinin varlığını saklayıp cinsellik yaşayan insanların sokakta adam yaralayan, kesici delici alet taşıyan insanlardan farkı yok benim gözümde. Zaten bunu saklayıp karşıdaki kişiyi hasta etmeleri de suç. Hiv’in size bulaşması bir kondom yırtılmasına bakar. Ve ömür boyu da ilaç kullanmanız gerekir. Zaten tüm dünyada hiv pozitif sayısı azalırken bizde artıyor. Ne hakla saklar? Herkes bu tarz hastalıklarını partnerine söylemek zorunda. Bunu kabul edip devam edip etmemek karşıdakine kalmış. Rezil bencil herif.

Doktor arkadaşıma sordum mesajla, hiv için kullanılan bir ilaç olduğunu söyledi. Üstelik hivin aidse dönme olasılığı da yüksekmiş. Ortalama 10 yıl sürede dönüşüyor dedi. O yüzden mutlaka doktor kontrolünde ilerleyin. Aids tedavisi olmayan bir hastalık çünkü.

X