Erkek arkadaşım ve mesafe

cimcime1991

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2012
1.307
9
Merhaba hanımlar hemen başlıyorum konuma 3 yıla varmak üzere olan bir ilişkim var ve ilişkimizi uzaktan yaşıyoruz.kendisi afyonda okuyor bense izmirede oturuyorum.Sorunumuz günü birlik görüşebiliyoruz 1 ayda 1 defa veya 2 ayda 1 defa :KK43: bende özlüyorum yanımda kalsın istiyorum burda kalcak yer yok maddi açıdan da kalmaya uygun değil sevgilim ancak onun orda öğrenci evi var gittim kaldım 1 kere yanında 1 gece kaldım.en son nisanın 7 sinde o geldi yanıma günlük gitti geri şimdi sıra bendeydi gitmek için afyona.Dedim aşkım ne zaman geleyim kendmizi ayarlayalım dedim oda dediki üniversitenin şenlikleri zamanı gel aşkım seni okula götüreyim tanıştırayım diğer arkadaşlarımlada konserler oluyo gezer eğleniriz dedi ve daha öncesinde de aşkım özledim gel diyen insan dün gece sorun çıkardı bana. Gittiğimden tabikide ailemin haberi yok ama erkek arkadaşımda bana diyoki şimdi yine gelcen tamam ya arkadaşıma gidiyorum diye çıkıcam evden ben kızlar işte oda diyo şimdi çıkıp gelicen ama ay diyo acil bişey olsa baban deseki sana seni almaya geliyorum kızım diye gecenin bir körü ne yapıcan diyo bana ya diyorum öyle bişey başımıza gelmedi ha geldiği zamanda baba ben orda değilim diyicem mecburen diyorum ya ya tabi diyo hayal dünyasında yaşıyosun diyo bana nasıl bağırdı kızlar ben diyo seni düşünüyorum diyo bişey olursa naparız diye diyo dedim ben bu kadar fedakarlık yapıyosam bizim için yapıyorum ve sende benim yanımda olucaksın ozaman diyorum bişey olursa ne diyeceğm diyo amca kızma kızın benim helalimmi diyeyim diyo görüştürmezlerse bizi sonra ne olur diyo ya diyorum ailem öyle kapalı görüşlü insan değil nasıl engel koyucak bana 22 yaşındayım ne yapıcak dövcekmi diyorum babamdan için çocuk gibisin diyo e diyorum ne olucak peki böyle biz diyorum yılda 12 kez görüşüyoruz nerdeyse belkide daha az özlüyorum ya diyorum sana sarılmak doya doya çekip gitmeden yanından gün geçirmek istiyorum öpmek istiyorum doyasıya koklamak sana sarılıpı bir gecede olsa huzur içinde uyumak istiyorum diyorum e bende istiyorum ben senden daha çok istiyorum ama bunların olmasınıda yanı böyle gelmeni istemiyorum diyo diken üstündeyim diyo ne yapayım ben buna kızlar daha konuşmadık bugün dün gece ettik kavgayı ben de mayısın 11-12 sinde gidicektim yanına ne yapmalıyım şimdi bugün aradığında nasıl bir yol çizeyim hanımlar lütfen yardım :KK43:

O neden gelemiyor ki yanına günlük ev tutmak çok mu zor günü birlik olsa da gelebilir onunda çabalaması lazım ve seni bu kadar çok düşünüyor madem onun bu lafı edene kadar sana sıkıntı olmasın ben gelirim diyebilmesi lazım.

erkek arkadaşın bence de haklı hatta bir erkeğin bu denli ince düşünceli olması açısından sevinebileceğin bir durum bence.

O neden gelemiyor ki yanına günlük ev tutmak çok mu zor günü birlik olsa da gelebilir onunda çabalaması lazım ve seni bu kadar çok düşünüyor madem onun bu lafı edene kadar sana sıkıntı olmasın ben gelirim diyebilmesi lazım.

sürekli gelicem diyor 2-3 ayda 1 geliyor nerdeyse oda günlük gelip gidiyor kalmıyor bile ya aynen madem bu kadar çok düşnüüyosun o zaman sen kalıcaksın diyorum durmum olursa kalırım diyor yani neyin durumu anlamıyorum çalışıyor okuyor ya benim anlamadığım nokta önceden habire aşkım gel aşkım gel diyodu ki 1 hafta öncesine kadar şu zaman gel diyen insan çağrıran insan hatta yol param yok diye sen ge ben halletçem diyen insan benimle kavga ediyor hem beni heveslendiriyor sonrada kızıyor aklım almıyor madem seviyor beni madem her anımda şuan yanımdaysa kötü bi durumdada karşılaşsak her ne olursa olsun ben senin yanındayım demesi gerekmezmi

erkek arkadaşın bence de haklı hatta bir erkeğin bu denli ince düşünceli olması açısından sevinebileceğin bir durum bence.

ya seviniyorum beni çok düşünüyor çok önemsiyor ama önce gel deyip sonrasından karar değiştirmesi canımı sıkıyor kendiside gelip kalmıyor yanımda istiyorum ya dolşayaım istiyorum cincik daha fazla vakit geçirmek istiyorum artık çok özlüyorum çok :KK43: önceden gittiğimde de bişey demedi gittim herşey çok güzeldi ama şimdi niye

sürekli gelicem diyor 2-3 ayda 1 geliyor nerdeyse oda günlük gelip gidiyor kalmıyor bile ya aynen madem bu kadar çok düşnüüyosun o zaman sen kalıcaksın diyorum durmum olursa kalırım diyor yani neyin durumu anlamıyorum çalışıyor okuyor ya benim anlamadığım nokta önceden habire aşkım gel aşkım gel diyodu ki 1 hafta öncesine kadar şu zaman gel diyen insan çağrıran insan hatta yol param yok diye sen ge ben halletçem diyen insan benimle kavga ediyor hem beni heveslendiriyor sonrada kızıyor aklım almıyor madem seviyor beni madem her anımda şuan yanımdaysa kötü bi durumdada karşılaşsak her ne olursa olsun ben senin yanındayım demesi gerekmezmi

hmm durum değişik o zaman. ev arkadaşlarıyla ilgili bir sorun olabilir mi acaba

bence maddi sorunu olabilir cunku bu isler o kadar kolay degil sen gidersende bu sefer diger sorun cikacak Allah yardimcin olsun bence hakli erkek arkadasin akillica dusunuyor

hmm durum değişik o zaman. ev arkadaşlarıyla ilgili bir sorun olabilir mi acaba

bilmiyorum bir sorunmu avr diyorum hayır diyo kim ne diyebilir diyo sen benim kız arkadaşımsın tabikide evime geliceksin diyor ya çok çelişkili anlamıyorum diyorum ki bazı şeyleri göze almak gerekiyor korkup yerimizde sayarsak ne olucak diyorum ne yapıcaksak bu zamanımızda yapıcaz diyorum görüşmezsek ne olucak diyorum özlemiyo musun diyorum çok özlüyorum bak çok diyo anlatamıyorum diyo ama önceden gel deyip şimdide afedersiniz saydırıyo

çocuk dogru söylüyor ama senıde yeterınce sevmıyor sanırım

şuanda evlılık düşünmesınız bıle ınsan derki hayatım ne olursa olsun arkandayım yanındayım der,

ama bu sen fedakarlık yapcaksın bırde bu lafı sölüycek ben olsam haytta gitmem .çok isterse kendısı gelsin

bence maddi sorunu olabilir cunku bu isler o kadar kolay degil sen gidersende bu sefer diger sorun cikacak Allah yardimcin olsun bence hakli erkek arkadasin akillica dusunuyor

canım benim şöyle söyliyeyim maddi açıdan koleje gidiyor 600 tl alıyor çalışıyor sözleşmeli öğretmenlik sonra burs çekti devletten alıyor 280 birde canlı müzik yapıyor her cuma cumartesi oradan da 50 şerden 100 lira alıyor her hafta neyin maddi durumu kuzum bu geliyor kalmıyor 2-3 ayda bir geliyor bana gel diyor sonra kavga çıkartıyor ben daha önce gidicektim bana dediki aşkım festival zamanı gel eğleniriz dedi yaa kendisi kendi ağzıyla söyledi şuan aklım almıyor canım yaaa diğer sorun çıkasada diyorum ki şu olur babama dicem ben arkadaşımda değilim e dicek nerdesin kızcak tabiki dicem afyondayım belkide çok kötü şeyler olucak ama ben herşeyimi göze alıp kız başıma bunlara cesaret ediyosam adam gibi yanımda durmasını bilip ben herşeye rağmen senin yanındayım diyebilmesini isterdim ben

çocuk dogru söylüyor ama senıde yeterınce sevmıyor sanırım

şuanda evlılık düşünmesınız bıle ınsan derki hayatım ne olursa olsun arkandayım yanındayım der,

ama bu sen fedakarlık yapcaksın bırde bu lafı sölüycek ben olsam haytta gitmem .çok isterse kendısı gelsin

ya herşeyden korkuyor en basiti bu ay annemler yanıma gelebilir aşkım dedi düşünün yanı annesiyle aynı andada gidecek değilim yanına diyorum sorarsın kesinleşir öyle gelirim önce tamam aşkım dedi ayarlarız gelirsin ama şimdide böyle hani anlamıyorum canım çok özlüyorum 1 gün yetmiyor artık daha çok alışmaya daha çok bağlanmaya başladık birbrimize evlilik daha nerdeee okulu var 4 yıl ama be herşeye rağmen bunu bile göze alıp gitmeyi düşünürken onun bu şekilde hem gel deyip sonrada yan çizmesi çok ağarıma gitti yani çok

3 yıldır ayda 1 ya da 2 kez mi görüştünüz yüz yüze?
bence bu şekilde bir ilişki biraz zor ve garip ... sevgilin şimdiye kadar böyle dememiş sanırım şimdi niye babanla ilgili endişe ediyor?

canım onca zamandır berabermişsiniz.
bir hafta öncesine kadar gel diyorken acaba senin gelmeyeceğini düşünerek diyor olabilir mi?

baktı ciddiye bindi iş, gideceksin, bahane bulup gelmemen için uğraşıyor sanki. ayrıca oradaki arkadaş ortamına senden bahsetmemiş olabilir. gerçi onca zamanda söylemiştir illaki.
gelmeni istemediğini düşünüyorum, hatta görürsün bak, birkaç güne kendisi gelmeyi teklif edecek yanına. aman zahmet etme ayağına senin gelmenin önüne geçecek. sen bastır gitmek konusunda derim.

canım benim şöyle söyliyeyim maddi açıdan koleje gidiyor 600 tl alıyor çalışıyor sözleşmeli öğretmenlik sonra burs çekti devletten alıyor 280 birde canlı müzik yapıyor her cuma cumartesi oradan da 50 şerden 100 lira alıyor her hafta neyin maddi durumu kuzum bu geliyor kalmıyor 2-3 ayda bir geliyor bana gel diyor sonra kavga çıkartıyor ben daha önce gidicektim bana dediki aşkım festival zamanı gel eğleniriz dedi yaa kendisi kendi ağzıyla söyledi şuan aklım almıyor canım yaaa diğer sorun çıkasada diyorum ki şu olur babama dicem ben arkadaşımda değilim e dicek nerdesin kızcak tabiki dicem afyondayım belkide çok kötü şeyler olucak ama ben herşeyimi göze alıp kız başıma bunlara cesaret ediyosam adam gibi yanımda durmasını bilip ben herşeye rağmen senin yanındayım diyebilmesini isterdim ben

aslında şöyle birşey de olabilir ev arkadaşlarının kız arkadaşlarından falan hoşlanmadıysa yani hallerini tavırlarını beğenmediyse onlar da şenlik zamanı o eve gidip kalacaklarsa o ortamda bulunmanı pek istemiyor olabilir e ev arkadaşlarına da getirmeyin kız falan diyemeyeceğine göre. bunu sana söylerse belki kıskanırsın ya da yanlış anlarsın diye söylemeye de çekiniyor olabilir kıskanç birisi misin ya da bu bahaneyi tolere edebilecek birisi misin ?

3 yıldır ayda 1 ya da 2 kez mi görüştünüz yüz yüze?
bence bu şekilde bir ilişki biraz zor ve garip ... sevgilin şimdiye kadar böyle dememiş sanırım şimdi niye babanla ilgili endişe ediyor?

evet canım 1 yılın belkide butün ayrları ögrüşmüyoruz bile en son ben şubat 16 da gittim yanına düşün kendisi ta nisanın 7 sinde geldi yaaa çok zorlanıyorum çok seviyorum sevdiğinede inanıyorum ama bu şekilde herşeyden korkması benim için bişeyleri göze alamaması çok zoruma gidiyor evet daha önceden gittim işte bişey demiyodu tabikide yakalanırsak diye düşünüyoduk hani illa ki bi tedirginlik oluyor canım ama sonuçta bir arada oluyoruz daha fazla vakit geçiriyoruz düşün ya ben sevgilimle bir sinemaya bile gidemedim çok içime batıyor ben doyasıya yaşamak istiyorum onu fedakarlık ediyorum ama o :KK43:

Şuan maddi sorunları olabilir sıkışık anındadır ev arkadaşlarından dolayı gelmeni istemeyebilir erkek milleti çok gurur yapar ama kırdığının farkına varmaz açık net olamıyordur şuan seni üzmemek adına belki. Çok fazla üstüne gitme şuan bekle bakalım biraz ne olacak madalyonun diğer tarafı da etraflıca düşünmek lazım soğumuş da olabilir Allah korusun tabi ama sen çok üstüne düşme şimdi.

canım onca zamandır berabermişsiniz.
bir hafta öncesine kadar gel diyorken acaba senin gelmeyeceğini düşünerek diyor olabilir mi?

baktı ciddiye bindi iş, gideceksin, bahane bulup gelmemen için uğraşıyor sanki. ayrıca oradaki arkadaş ortamına senden bahsetmemiş olabilir. gerçi onca zamanda söylemiştir illaki.
gelmeni istemediğini düşünüyorum, hatta görürsün bak, birkaç güne kendisi gelmeyi teklif edecek yanına. aman zahmet etme ayağına senin gelmenin önüne geçecek. sen bastır gitmek konusunda derim.

evet canım uzun zaman olucak 3 yıl neredeyse benim gideceğimi bilir tatlım çünkü sevdiğim için ailemi karşıma almam ama onsuzda duramam bağlasalar yinede giderim yanına bir yolunu bulup arkadaş ortamlarıda pek fazla yok tatlım öyle girişken sokulgan biri değildir sayılıdır arkadaşları ve geçen şubatta gittiğimde tanıştım hepsiyle ve en son garajda aşkım yine gel demişti düşün sarılmıştık geçirirken beni yanıma geliyosa kalıcak yani gerçekten hiç bişey anlamaıyorum saat yaklaşıyo gitme diyemiyorum biliyorum gidicek yani kendinden ailesinden parasından hayatından birazda olsa bizim için fedakarlık yapsın istiyorum ben kız başıma ta 5 saatlik yolu çekip ailemden gizli gidebiliyosam erkek adamında bunu yapmasını bekliyorum canım yaaa :KK43:

aslında şöyle birşey de olabilir ev arkadaşlarının kız arkadaşlarından falan hoşlanmadıysa yani hallerini tavırlarını beğenmediyse onlar da şenlik zamanı o eve gidip kalacaklarsa o ortamda bulunmanı pek istemiyor olabilir e ev arkadaşlarına da getirmeyin kız falan diyemeyeceğine göre. bunu sana söylerse belki kıskanırsın ya da yanlış anlarsın diye söylemeye de çekiniyor olabilir kıskanç birisi misin ya da bu bahaneyi tolere edebilecek birisi misin ?

kıskanç biri değilim canım benim ama festival zamanı zaten gidemem hafta içine denk geliyormuş baktık tarihlerine kendiside okula gidiyor ve gündüz işe gidiyor gitsemde ilgilenemez benle ben cuma akşamdan gidip pazar gündüz dönecektim geri izmire ev arkadaşlarınında zaten 4 kişi kalıyorlar hepsininde sevgilisi var hatta 2 kişi nişanlı diğer arkadaşınında kız arkadaşı neredeyse hergün geliyor ki ben gittiğimde de ordaydı tanıştık falan o konuda sıkıntı olacağını düşünmüyorm

X