Erkek arkadaşım ve mesafe

teşekkür ederim misslaila ya aslında evet beni düşünüyor anlık mutluluklar için geleceğimze kötü anılar bırakmayalım diyor ancak böylede olmuyor ki insan sarılmak istiyo ne bileyim hiç bişey olmasa bile saatlerce durup onu seyretmek istiyorum ben yaa çok özlüyorum onu çok özledimmm imkanım olsa onun yaşadğı şehirde yaşayacağım ancak imkanım yok evet istediğimiz herşey her an olamayabiliyor ama ben yapamıyosam istemiyorsa zor duruma düşeceğimi düşünüyorsa onun bir erkek olarak göze almasını isterim yanıma gelip kalmasını sadece gel deyip plan kurup sonra böyle yapmas canımı sıktı en başından da bana böyle diyebilrdi beni böyle heveslendirmişken bir anda yıktı ona üzüldüm ben değilse aşkım sen gelme tehlikeye gerek yok deyip ben gelir kalırım diyebilirdi :KK43:

Canım bak bizde sevdiğimle farklı şehirlerdeyiz. İnanır mısın ilk buluşmamız 10 ayımızda gerçekleşti..
Sabretmek çok şeyi değiştiriyor..
Bu beni onun yanında yüceltti.
Sende güzel ahlakınla tavla onu..
Ama sevgilininde elini taşın altına koyması şart.

Canım bak bizde sevdiğimle farklı şehirlerdeyiz. İnanır mısın ilk buluşmamız 10 ayımızda gerçekleşti..

kıyamam size yaa :KK43:
canım ben çok sabırlı bir insanımdır her konuda herşeye sabrım var ama insana bazen yetmiyor 1 gün daha fazla birlikte olmak istiyor biz neredeyse 3 yıl olucak inanırmısın bir arada çok fazla vakit bile geçiremedik hep hasretle geçtti yıllar artık bir arada olmak istiyorum doyasıya yaşamak istiyorum ama olmuyo işte :KK43:
aynen elini taşın altına koymalı inan bana benden daha korkak yani gitsem yanına evet ailem ararsa kötü olucak bende bunun blincindeyim kötü şeyler olur diye ama inan o hiç cesaretli değil bişeylere korkusundan hiç görüşemediğimz zamanlar bile oldu yaa geç üniversiteyi kazandı aileside biliyo beni ama yanıma geldiğini duyarlarsa okulu bırakıp diye ödü patlıyor ya :KK43:

bu arada biraz geç yazdım tatlım ya kusuruma bakma babaannemi kaybettikte :KK43:

X