Erkek arkadaşım ve mesafe

Şuan maddi sorunları olabilir sıkışık anındadır ev arkadaşlarından dolayı gelmeni istemeyebilir erkek milleti çok gurur yapar ama kırdığının farkına varmaz açık net olamıyordur şuan seni üzmemek adına belki. Çok fazla üstüne gitme şuan bekle bakalım biraz ne olacak madalyonun diğer tarafı da etraflıca düşünmek lazım soğumuş da olabilir Allah korusun tabi ama sen çok üstüne düşme şimdi.

bilmiyorum ki ama amaddi açıdan aylık nerdeyse 1300 liara alıyor toplamda nihali :KK43: bilmiyorum bekliyorum canım benim içim çok daraldı sizlerle paylaşmak istedim sıkıntımı teşekkür ederim hepiniz yardımcı olmaya çalşıyosun Allah razı olsun hepinizden benden soğumaz çünkü onu daha öncesinde terketmiştim aralıka ayında sonra çok çabaladı çok yalvardı istediğim gibi biri olmak için kendini paraladı ve geri barıştım onunla benden soğumaz canım sevdiğinide biliyorum beni ama bu dengesizliğini inan anlamıyorum gel deyipte sonra bunları demesini

Bir çok bekar erkek sevdiği bir kızın yanına gelmemesini istemez. O kadar düşünceliyse önceden neden bir şey demiyordu? Baban o zaman da vardı.
Ben olsam ben gelmiyorum derim, bakarım ne zamana kadar sitem etmeyecek. Ama sen de özledim falan demeyeceksin, eğer farkına varırsa gel falan derse, sen gelsene derim. Sen o kadar fedakarlık ediyorsun, bakalım o ne kadar fedakarlık edecek senin için? Senden bir şeyler gizliyor olabilir canım.

ya herşeyden korkuyor en basiti bu ay annemler yanıma gelebilir aşkım dedi düşünün yanı annesiyle aynı andada gidecek değilim yanına diyorum sorarsın kesinleşir öyle gelirim önce tamam aşkım dedi ayarlarız gelirsin ama şimdide böyle hani anlamıyorum canım çok özlüyorum 1 gün yetmiyor artık daha çok alışmaya daha çok bağlanmaya başladık birbrimize evlilik daha nerdeee okulu var 4 yıl ama be herşeye rağmen bunu bile göze alıp gitmeyi düşünürken onun bu şekilde hem gel deyip sonrada yan çizmesi çok ağarıma gitti yani çok

anam böyle tırsak pısırık adamlara gıcık oluyorumya

aşık adamın hertürlü gözü kördür sen bellı aşıksında o nasıl aşık anayamadım canım ben

ben öyle bir ilşkiyi yürütemezdım ayda bir gördügüm adamın yüzünü bile hatırlamam ben hergün görmem lazım

bilmiyorum ki ama amaddi açıdan aylık nerdeyse 1300 liara alıyor toplamda nihali :KK43: bilmiyorum bekliyorum canım benim içim çok daraldı sizlerle paylaşmak istedim sıkıntımı teşekkür ederim hepiniz yardımcı olmaya çalşıyosun Allah razı olsun hepinizden benden soğumaz çünkü onu daha öncesinde terketmiştim aralıka ayında sonra çok çabaladı çok yalvardı istediğim gibi biri olmak için kendini paraladı ve geri barıştım onunla benden soğumaz canım sevdiğinide biliyorum beni ama bu dengesizliğini inan anlamıyorum gel deyipte sonra bunları demesini

Onun ki şımarıklık ya 1300 lira alıyor 2 ay kenara 50 lira atsa kemerini sıksa ki para nereye gidiyor ne kalıyor ona bilemem ve ayda bir gününü sadece sana ayırsa rahatlık ile yanına gelir günlük evini tutar bütün gün vakit geçirirsinz dışarıda akşam evinizde.

Sen çok üsteleme madem o kadar paralıdı kendini biraz mesafe koy tamam gelmiyorum de soğuk davran rengini illa belli eder. Gel gel diyor ve sonra aman gelme diyor bu kısım hoşuma gitmedi hakkında hayırlısı olsun inş. kötüye de yormayalım tabi ama dikkatlide olalım anladın mı canım ?

Bir çok bekar erkek sevdiği bir kızın yanına gelmemesini istemez. O kadar düşünceliyse önceden neden bir şey demiyordu? Baban o zaman da vardı.
Ben olsam ben gelmiyorum derim, bakarım ne zamana kadar sitem etmeyecek. Ama sen de özledim falan demeyeceksin, eğer farkına varırsa gel falan derse, sen gelsene derim. Sen o kadar fedakarlık ediyorsun, bakalım o ne kadar fedakarlık edecek senin için? Senden bir şeyler gizliyor olabilir canım.

işte kafam karşıyor yaaa çok karşıyorum gel deyip böyle demesi çok canımı sıkıyor aynen biraz direticem ben anlasın ya çok özlüyorum diyor neredeyse telefon konuşmalarımızın yarısı özlemden konuşmakla geçiyor inan freud ama şimdi böyle yapması beni çok üzdü yanına gittim diye ertesi günü yatağında 2 gece yatamadı biliyomusun eve giremedi giremiyorum odam sen kokuyor yapamıyorum seni çok özlüyorum deyip durdu yanından döndüğümde yaa :KK43:

anam böyle tırsak pısırık adamlara gıcık oluyorumya

aşık adamın hertürlü gözü kördür sen bellı aşıksında o nasıl aşık anayamadım canım ben

ben öyle bir ilşkiyi yürütemezdım ayda bir gördügüm adamın yüzünü bile hatırlamam ben hergün görmem lazım

düşün kuzum ben artık gözümü bile kapadım diyorum ki tamam kendini çok düzeltti çünkü çok sorunlar yaşadık şimdi mükemmel biri oldu ama şu gelme olayları hep böyle işte gelmiyor gitmeme de önce gel deyip sonra burnumdan getiriyor ne olucak bilmiyorum :KK43:

Onun ki şımarıklık ya 1300 lira alıyor 2 ay kenara 50 lira atsa kemerini sıksa ki para nereye gidiyor ne kalıyor ona bilemem ve ayda bir gününü sadece sana ayırsa rahatlık ile yanına gelir günlük evini tutar bütün gün vakit geçirirsinz dışarıda akşam evinizde.

Sen çok üsteleme madem o kadar paralıdı kendini biraz mesafe koy tamam gelmiyorum de soğuk davran rengini illa belli eder. Gel gel diyor ve sonra aman gelme diyor bu kısım hoşuma gitmedi hakkında hayırlısı olsun inş. kötüye de yormayalım tabi ama dikkatlide olalım anladın mı canım ?

işte para nereye gidiyor onuda hesapladım canım ev kirasıdır yemektir içmektir desem sağlam yanında bi 600 liara para kalıyor ya benim için 600 lirasını feda etmek çok mu zor geliyor ona :KK43:
aynen biraz direticem bakalım ne diyecek üsteklik paramda yok bana dediki sen gel aşkım para sorun değil ben hallederim sen sıkma canını yeterki birlikte olalım bile dedi yaaa inşallah hayırlısı olsun Rabbimden tek dileğim bu çok seviyorum onu inan çok :KK43:

işte kafam karşıyor yaaa çok karşıyorum gel deyip böyle demesi çok canımı sıkıyor aynen biraz direticem ben anlasın ya çok özlüyorum diyor neredeyse telefon konuşmalarımızın yarısı özlemden konuşmakla geçiyor inan freud ama şimdi böyle yapması beni çok üzdü yanına gittim diye ertesi günü yatağında 2 gece yatamadı biliyomusun eve giremedi giremiyorum odam sen kokuyor yapamıyorum seni çok özlüyorum deyip durdu yanından döndüğümde yaa :KK43:

bebeğim o kadar özlüyorsa kendine güven, biliyorum çok zor direnmek ama bekle. O kadar seviyorsa zaten o gelecektir. Bence ilişkinizi test etmen için güzel bir dönem.
Gelmiyorum de konu kapansın. Biz şu bayan halimizle neler yapıyoruz cesaret edip, onlar da yapabilir.

bebeğim o kadar özlüyorsa kendine güven, biliyorum çok zor direnmek ama bekle. O kadar seviyorsa zaten o gelecektir. Bence ilişkinizi test etmen için güzel bir dönem.
Gelmiyorum de konu kapansın. Biz şu bayan halimizle neler yapıyoruz cesaret edip, onlar da yapabilir.

haklısın galiba canım diretmem gerekiyor öncesinde de diretmiştim ona ayrılmıştım yine peşimden geldi hep geldi benim peşimden birde bu konuda düzelse anlasa fedakarlık etse 10 numara adam olacak :KK43: öyle olucak galiba tatlım ben çok şeylerden vazgeçtim neleri göze aldım onun için :KK43:

düşün kuzum ben artık gözümü bile kapadım diyorum ki tamam kendini çok düzeltti çünkü çok sorunlar yaşadık şimdi mükemmel biri oldu ama şu gelme olayları hep böyle işte gelmiyor gitmeme de önce gel deyip sonra burnumdan getiriyor ne olucak bilmiyorum :KK43:

bence seven erkek duramazya hanı sessız içe dönük biride degıl süreklı arar msn msjlaşma var dıyosun süreklı konuşkan biri demeki

bence tavrını koy başkasımı var acaba ? eger öle bişey varsa üzülmez ayrıldıgına bence tavır trip yap meydana çıkar nasılsa

işte para nereye gidiyor onuda hesapladım canım ev kirasıdır yemektir içmektir desem sağlam yanında bi 600 liara para kalıyor ya benim için 600 lirasını feda etmek çok mu zor geliyor ona :KK43:
aynen biraz direticem bakalım ne diyecek üsteklik paramda yok bana dediki sen gel aşkım para sorun değil ben hallederim sen sıkma canını yeterki birlikte olalım bile dedi yaaa inşallah hayırlısı olsun Rabbimden tek dileğim bu çok seviyorum onu inan çok :KK43:

Aslında elinde çok güzel fırsat var ilişkini gözlemlemen adına gerçekten değişmişmi diye görmen adına onun seni senin onu sevdiğin gibi seviyormu görmen adına.

Doğru düzgün bir araya gelmemişsiniz ve bence kafanda kurdukların ile yaşıyorsun bu ilişkiyi sana güveni vermiş ama gerisi yok bana göre anlattıklarından gördüğüm kadarı ile.

Üstüne gitme öylemi tamam de bırak gel derse maalesef gelemem sen çık gel ne olacak de baban mı sorun ona yansıt babam daha dikkatli artık diye bakalım ne tepki verecek sana ondan sonra gerçek karakterini görürsün.

Çok seviyor olabilirsin ama peki ya o seni erkek değil adam dediğin ne olur ise olsun sevdiği için her türlü fedakarlığı yapar sen yapmışsın kıymetini bilir inşallah ama sevgi herşey demek değil maalesef ve çok sağlam bir ilişki gibi algılayamıyorum dışardan bakan biri olarak tek diyeceğim hakkında hayırlısı ne ise o olsun.

Merhaba hanımlar hemen başlıyorum konuma 3 yıla varmak üzere olan bir ilişkim var ve ilişkimizi uzaktan yaşıyoruz.kendisi afyonda okuyor bense izmirede oturuyorum.Sorunumuz günü birlik görüşebiliyoruz 1 ayda 1 defa veya 2 ayda 1 defa :KK43: bende özlüyorum yanımda kalsın istiyorum burda kalcak yer yok maddi açıdan da kalmaya uygun değil sevgilim ancak onun orda öğrenci evi var gittim kaldım 1 kere yanında 1 gece kaldım.en son nisanın 7 sinde o geldi yanıma günlük gitti geri şimdi sıra bendeydi gitmek için afyona.Dedim aşkım ne zaman geleyim kendmizi ayarlayalım dedim oda dediki üniversitenin şenlikleri zamanı gel aşkım seni okula götüreyim tanıştırayım diğer arkadaşlarımlada konserler oluyo gezer eğleniriz dedi ve daha öncesinde de aşkım özledim gel diyen insan dün gece sorun çıkardı bana. Gittiğimden tabikide ailemin haberi yok ama erkek arkadaşımda bana diyoki şimdi yine gelcen tamam ya arkadaşıma gidiyorum diye çıkıcam evden ben kızlar işte oda diyo şimdi çıkıp gelicen ama ay diyo acil bişey olsa baban deseki sana seni almaya geliyorum kızım diye gecenin bir körü ne yapıcan diyo bana ya diyorum öyle bişey başımıza gelmedi ha geldiği zamanda baba ben orda değilim diyicem mecburen diyorum ya ya tabi diyo hayal dünyasında yaşıyosun diyo bana nasıl bağırdı kızlar ben diyo seni düşünüyorum diyo bişey olursa naparız diye diyo dedim ben bu kadar fedakarlık yapıyosam bizim için yapıyorum ve sende benim yanımda olucaksın ozaman diyorum bişey olursa ne diyeceğm diyo amca kızma kızın benim helalimmi diyeyim diyo görüştürmezlerse bizi sonra ne olur diyo ya diyorum ailem öyle kapalı görüşlü insan değil nasıl engel koyucak bana 22 yaşındayım ne yapıcak dövcekmi diyorum babamdan için çocuk gibisin diyo e diyorum ne olucak peki böyle biz diyorum yılda 12 kez görüşüyoruz nerdeyse belkide daha az özlüyorum ya diyorum sana sarılmak doya doya çekip gitmeden yanından gün geçirmek istiyorum öpmek istiyorum doyasıya koklamak sana sarılıpı bir gecede olsa huzur içinde uyumak istiyorum diyorum e bende istiyorum ben senden daha çok istiyorum ama bunların olmasınıda yanı böyle gelmeni istemiyorum diyo diken üstündeyim diyo ne yapayım ben buna kızlar daha konuşmadık bugün dün gece ettik kavgayı ben de mayısın 11-12 sinde gidicektim yanına ne yapmalıyım şimdi bugün aradığında nasıl bir yol çizeyim hanımlar lütfen yardım :KK43:

Seni varya geberticem ben :KK15:
Kuzum kiz bunda bisey yokki bende yine seni bosuna uzdu diyerekten butun kotu sozleri hazirlamistim simdiden :KK9:
Ya ozledin tamam da oda seni dusunmus ama bir sorun olmuycagina ikna edersen hallolur guzel bir dille soyle..
Ama sen guvenli olacagindan eminsen tabi ki...
Belkide sana gercekten kiyamiyordur ne derece seviyor bilmiyorum ama..
Aklina baska bisi getirme,tekrar sana donmezdi heralde oyle bisi olsaydi bu kdr da dusuncesiz olamaz degil mi :KK34:
Tek cozumu tatli dille halletmek bagirarak kizarak olmaz :KK16:

bence seven erkek duramazya hanı sessız içe dönük biride degıl süreklı arar msn msjlaşma var dıyosun süreklı konuşkan biri demeki

bence tavrını koy başkasımı var acaba ? eger öle bişey varsa üzülmez ayrıldıgına bence tavır trip yap meydana çıkar nasılsa

sanmıyorum aydebuz başkası olacağına 2-3 ay önceki hallerini biliyorum zannetmiyorum başka bir kız olacağını canım ya

evet canım uzun zaman olucak 3 yıl neredeyse benim gideceğimi bilir tatlım çünkü sevdiğim için ailemi karşıma almam ama onsuzda duramam bağlasalar yinede giderim yanına bir yolunu bulup arkadaş ortamlarıda pek fazla yok tatlım öyle girişken sokulgan biri değildir sayılıdır arkadaşları ve geçen şubatta gittiğimde tanıştım hepsiyle ve en son garajda aşkım yine gel demişti düşün sarılmıştık geçirirken beni yanıma geliyosa kalıcak yani gerçekten hiç bişey anlamaıyorum saat yaklaşıyo gitme diyemiyorum biliyorum gidicek yani kendinden ailesinden parasından hayatından birazda olsa bizim için fedakarlık yapsın istiyorum ben kız başıma ta 5 saatlik yolu çekip ailemden gizli gidebiliyosam erkek adamında bunu yapmasını bekliyorum canım yaaa :KK43:

canım bence bahaneler;
1.ailem gelecek (ki ailesinin gelmesini geçtim gittikleri gün sana gittiler diyemeyecek mi?)
2. baban ararsa ( daha önce gittiğinde bu durum yine söz konusuydu, şimdi takması saçma)

ve bence en önemli nokta: pek çevresi yok, arkadaşlarıyla ilgili bir durum yok demişsin.
sen bu adamın gitar çaldığını falan söyledin, emin ol çevresi vardır bir yerlerde çalıyorsa. ki arkadaşlarıyla tanışmışsın. şuna da emin ol ki arkadaşın da arkadaşlarını tanır insan. aniden paniklemiş...

Son düzenleme:
Aslında elinde çok güzel fırsat var ilişkini gözlemlemen adına gerçekten değişmişmi diye görmen adına onun seni senin onu sevdiğin gibi seviyormu görmen adına.

Doğru düzgün bir araya gelmemişsiniz ve bence kafanda kurdukların ile yaşıyorsun bu ilişkiyi sana güveni vermiş ama gerisi yok bana göre anlattıklarından gördüğüm kadarı ile.

Üstüne gitme öylemi tamam de bırak gel derse maalesef gelemem sen çık gel ne olacak de baban mı sorun ona yansıt babam daha dikkatli artık diye bakalım ne tepki verecek sana ondan sonra gerçek karakterini görürsün.

Çok seviyor olabilirsin ama peki ya o seni erkek değil adam dediğin ne olur ise olsun sevdiği için her türlü fedakarlığı yapar sen yapmışsın kıymetini bilir inşallah ama sevgi herşey demek değil maalesef ve çok sağlam bir ilişki gibi algılayamıyorum dışardan bakan biri olarak tek diyeceğim hakkında hayırlısı ne ise o olsun.

gözlemleyeceğim bakalım az önce aradı bişey yokmuş gibi bebeğim ne yapıyosun diye iyim aşkım oturuyorum dedim tamam bitanem dedi ya dün gece bağıran adam değildi sanki iiyisin demi hayatım diyor iyiyim dedim bende tamam aşkım bende yeni uyandım gidip bişeyler yicez ev arkdaşıyla ben sana yine msaj atar haber veririm yada ararım emi dedi kendie dikkat et aşkım kocaman öptüm dedi görüşürz bebeğim dedi öptüm aşkım görüşürz dedim kapadı bişey yok gibi yaaa şaka gibiii Allahım korusun utandırmasın canım ya iyi dileklerin için çok teşekkür ederim iyi ki varsın sağolasıN

Seni varya geberticem ben :KK15:
Kuzum kiz bunda bisey yokki bende yine seni bosuna uzdu diyerekten butun kotu sozleri hazirlamistim simdiden :KK9:
Ya ozledin tamam da oda seni dusunmus ama bir sorun olmuycagina ikna edersen hallolur guzel bir dille soyle..
Ama sen guvenli olacagindan eminsen tabi ki...
Belkide sana gercekten kiyamiyordur ne derece seviyor bilmiyorum ama..
Aklina baska bisi getirme,tekrar sana donmezdi heralde oyle bisi olsaydi bu kdr da dusuncesiz olamaz degil mi :KK34:
Tek cozumu tatli dille halletmek bagirarak kizarak olmaz :KK16:

gülüm benim gebertme beni yaaa kıyamıyor gülüm ama neden önce tamam deyip sonra böyle yapıyor bana kız biliyosun gittim yanına hiç bişey demedi yaaa hiçç şimdi böyle neden diyor bilmiyorum ya korkuyorum tabiki ailem aççısından bişey olurmu diye illaki stresim oluyor ama bişeyler paylaşabilmek için bazı şeyleri göze almak gerekir diye düşünüyorum ya görüşmeler yetmiyor artık doğru düzgün oturup sohbet bile edemiyoruz ki çok özledim demekten hasretleşmekten :KK43:
zaman hemen geçiyor bir bakmşım gitme vakti gelmiş günü birlik olmuyor yaaa
başka bişey getirmiyorum bebeğim evet çok şey yaşadık biliyosun neler yaptım yinede bırakmadı beni istemediğimi bile söyledm yinede beklerim demişti ayrıldğımda inşallah bakalım akşama kesinlikle konu açılır bakalım ne olucak gülüm benim

canım bence bahaneler;
1.ailem gelecek (ki ailesinin gelmesini geçtim gittikleri gün sana gittiler diyemeyecek mi?)
2. baban ararsa ( daha önce gittiğinde bu durum yine söz konusuydu, şimdi takması saçma)

ve bence en önemli nokta: pek çevresi yok, arkadaşlarıyla ilgili bir durum yok demişsin.
sen bu adamın gitar çaldığını falan söyledin, emin ol çevresi vardır bir yerlerde çalıyorsa. ki arkadaşlarıyla tanışmışsın. şuna da emin ol ki arkadaşın da arkadaşlarını tanır insan. aniden paniklemiş...

evet aradıda babam anneme demiştim ki anne o gelecek yanıma rahat görüşelim diye en yakın aile dostumuz var ona gidiyorum dedim arkadaşım olur kendisi kaç senelik ailemde güvenir yani bana hani sürekli arayıp kontrol etmezler beni evet tedirgin oluyoruz ikimizde ama bir arada olmak için bence buna değer diyorum ben işte :KK43:
evet gitar çalıyo cessaircim ama nasıl diyeyim sana sadece çalar yani kafası hep gitarındadır daha tanışmadan önce bile görüyordum onu ancak kafasını kaldırıp şöyle etrafı süzdüğünü bile bilmem öyle pislik biri değil gözü dışarıda olan biri değil canım benim küçük yerde yetişmiş anadolu çocuğu diyebilirim canım benim :KK43: umarım kötü bişey yoktur yaa :KK43:

gülüm benim gebertme beni yaaa kıyamıyor gülüm ama neden önce tamam deyip sonra böyle yapıyor bana kız biliyosun gittim yanına hiç bişey demedi yaaa hiçç şimdi böyle neden diyor bilmiyorum ya korkuyorum tabiki ailem aççısından bişey olurmu diye illaki stresim oluyor ama bişeyler paylaşabilmek için bazı şeyleri göze almak gerekir diye düşünüyorum ya görüşmeler yetmiyor artık doğru düzgün oturup sohbet bile edemiyoruz ki çok özledim demekten hasretleşmekten :KK43:
zaman hemen geçiyor bir bakmşım gitme vakti gelmiş günü birlik olmuyor yaaa
başka bişey getirmiyorum bebeğim evet çok şey yaşadık biliyosun neler yaptım yinede bırakmadı beni istemediğimi bile söyledm yinede beklerim demişti ayrıldğımda inşallah bakalım akşama kesinlikle konu açılır bakalım ne olucak gülüm benim

Benim anlamadigim sey su..
En bastan beri yazdiklarinda onun seni umursamis gibi gorunup umursamadigini goruyorum sanki ..
Yada sen yanlis anliyorsun desek onceden yaptiklarini da biliyorum...
Ama gelme demesinin sebebini anlayamadim seni dusunuyor diye dusunmustum ama basta gel diyip sonra vazgectini simdi okudum orayi gormemistim..
Ya sen kendini iyce feda ettin yollara serdin olceksin nerdeyse ben sana bundan kiziyorum,kendine degr ver az ya hep sen adim atarsan tabi o oyle yapar...
Senin elinde hersey.. Sanki zorla sen ayakta tutuyormussun gibi anlatiyosun ben uzuluyorm senin uzulmeni hic istemem biliyorsun hep dedim en bastan beri sana hala da diyorum... Kendini cek az kenara

X