Erkek arkadaşım ve mesafe

Benim anlamadigim sey su..
En bastan beri yazdiklarinda onun seni umursamis gibi gorunup umursamadigini goruyorum sanki ..
Yada sen yanlis anliyorsun desek onceden yaptiklarini da biliyorum...
Ama gelme demesinin sebebini anlayamadim seni dusunuyor diye dusunmustum ama basta gel diyip sonra vazgectini simdi okudum orayi gormemistim..
Ya sen kendini iyce feda ettin yollara serdin olceksin nerdeyse ben sana bundan kiziyorum,kendine degr ver az ya hep sen adim atarsan tabi o oyle yapar...
Senin elinde hersey.. Sanki zorla sen ayakta tutuyormussun gibi anlatiyosun ben uzuluyorm senin uzulmeni hic istemem biliyorsun hep dedim en bastan beri sana hala da diyorum... Kendini cek az kenara

canım şuan konum böyle eskisi gibi değilim çok şikayetçi benden aslında o diyo bana eskisi gibi değilsin eskisi gibi üzerime düşmüyosun diyo çok üzülüyo buna eski ben değilim ama işte gel deyipte kendisi tarihini veripte sonra böyle yapması parasında pulundada değilim ya sadece birlikte olmak bu yani başka hiç bi isteğim yok ondan bilmiyorum bakalım altından ne çıkacak evet kuzum gel dedi aşkım sende gel aşkım yine gel aşkım üniversitenin şenlik zamanı gel gezeriz müzik konserler oluyo falan dedi görsen nasıl heyecanlı sevinçli ya sonra böyle oldu işte daha 1 hafta oldu yaaaa 1 haftaaa bunu diyeli

canım şuan konum böyle eskisi gibi değilim çok şikayetçi benden aslında o diyo bana eskisi gibi değilsin eskisi gibi üzerime düşmüyosun diyo çok üzülüyo buna eski ben değilim ama işte gel deyipte kendisi tarihini veripte sonra böyle yapması parasında pulundada değilim ya sadece birlikte olmak bu yani başka hiç bi isteğim yok ondan bilmiyorum bakalım altından ne çıkacak evet kuzum gel dedi aşkım sende gel aşkım yine gel aşkım üniversitenin şenlik zamanı gel gezeriz müzik konserler oluyo falan dedi görsen nasıl heyecanlı sevinçli ya sonra böyle oldu işte daha 1 hafta oldu yaaaa 1 haftaaa bunu diyeli

Off hic anlayamiyorum ben o adami gercekten,cok garip seyler yapiyor,garip seyler diyor.
Ilginç yani konusman lazim neden istemiyor bakalim sor ?
Ben senin uzlmeni istemiyorum bunuda biliyorsun :KK16:

Önce gel deyip, hatta seninle şöyle gezeriz, böyle eğleniriz v.s deyip, sonradan fikir değiştiriyorsa başka bir sebep olabilir.
Görmeni istemediği birşey mi var orda acaba? Sadece sesli düşünüyorum canım yanlış anlama.
Ayrıca neden fikir değiştirdiğini sordun mu sevgiline?

Böyle ince düşünmesi tabi ki güzel ama birden böyle fikir değiştirmesi bana tuhaf geldi açıkcası.

arkadaşım aklını başına al erkek arkadaşına helal olsun olacakları anlamış önüne geçmeye çalışıyor ateşle barut yanyana durmaz

bu kadar çabalama bence, seni görmek için o fedakarlıkta bulunsun.Seni düşündüğü için gelme demiyor bence..bilemedim sebebini ama başka birşey var gibi geldi.Arkadaşlarıyla başka plan,başka biri(umarım yoktur tabiiki)...

Önce gel deyip, hatta seninle şöyle gezeriz, böyle eğleniriz v.s deyip, sonradan fikir değiştiriyorsa başka bir sebep olabilir.
Görmeni istemediği birşey mi var orda acaba? Sadece sesli düşünüyorum canım yanlış anlama.

Böyle ince düşünmesi tabi ki güzel ama birden böyle fikir değiştirmesi bana tuhaf geldi açıkcası.

Şimdi ben bu çocuğu normalde tebrik ederdim.
Sana da kıymetini bil ne ince düşünceli, bencilce seni zorda bırakmak yerine
seni düşünerek ayrılığa,hasrete razı geliyor derdim normalde ama
arkadaşın dediği gibi başta sana gel şunu yaparız diye plan yapıp sonradan
bunu söylemesi beni de düşündürdü.
Canını sıkmak istemem ama benim aklıma hoş şeyler gelmedi anlayan anladı:KK14:

siz elinizden geleni yapmışsınız . çok romantik bi şekilde bütün hislerinizi söylemişsiniz ki gerçekten takdire şayan .

Biraz kendinizi geri çekin . pişman olacaktır .

Off hic anlayamiyorum ben o adami gercekten,cok garip seyler yapiyor,garip seyler diyor.
Ilginç yani konusman lazim neden istemiyor bakalim sor ?
Ben senin uzlmeni istemiyorum bunuda biliyorsun :KK16:

kuzummm bugün beni tam 3-4 kez aradı ve hiç birinde de dün gece bağıran adam yoktu bana hiç bişey olmamış gibi nasılsın aşkım napıyosun aşkım falan filan hatta umduğumdan bile sakindi diyebilirim anlayamıyorum onu biliyo musun konuyu açarmı diye sürekli durgun konuşyorum canım soğuk konuşuyorum seni çok seviyorum aşkım diyor sende beni seviyo musun dedi hı hı dedim normalde kıyamet kopar böyle desem ama şimdi tamam bebeğim deyip uzatmadan kabullendi kıyamam canım sağolasın bende senin hiç bi zama üzülmeni istemiyorum iyi ki varsın

yok canım yanlış anlamam buraya derdimi yazıyorum ki sizlerden gelecek her farklı düşünceyi dikkate alabilmek için teşekkür ederim yazdığın için ilgilendiğin için vallahi nasıl bir sebebi var bilemiyorum dün konuşrken sinirden aklıma bile sormak gelmedi ağlıyordum çünkü bir yandan da hiç yani önceden gel aşkım diyodun şimdi nasıl değiştin diyebilmeyi hiç düşünemedim o an evet ince düşünmesi çok güzel ve her zaman benim zararıma olmucak şeyleri istiyo canım o konuda beni gerçekten düşünen biri ama bu çelişkili yargılarını anlayamıyorum aradı beni bugün konuştuk hep ancak hiç birşey olmamış gibiydi kavga etmedik sanki deliren adam yoktu normal günlük konuşma gibi aşkımlı vs. konuştu benimle şaşırdım beklemiyodum çünkü bende oldukça soğuk ve durgun konuştum sebebini biliyor ve bu yüzden neyin var bile demedi bilmiyorum ne zaman açıcak konuyu yada ben ne zaman açmalıyım

arkadaşım aklını başına al erkek arkadaşına helal olsun olacakları anlamış önüne geçmeye çalışıyor ateşle barut yanyana durmaz

canım nasıl anlatayım sana bilemiyorum ama erkek arkadaşım gerçekten erkek olmasına rağmen kendi namusuna bile çok düşkündür.hani çok çekinir böyle şeylerden ve Allah korkusu olan bir insan çok şükür buna. Nasıl diyeyim yanında öyle rahat uyudum ki daha önce gittiğim düşün ben bana sarılmasını beklerken o ben dalmaya başlayınca yatağın en kenarına gidip yattaı neredeyse düşecek belli belirsiz görebiliyodum sırf ben rahat yatayım diye düşünebiliyo musun ve bu konuyuda konuştuk kendini paralasanda çok isticek olsanda karşımda kendinden geçsende sana elimi sürmem sana kıyamam demişti bana ki 3 yıldırda neredeyse birlikteyiz bana dokunurken bile hep çekinmiştir ki bende aklı başında bir insanım ona güveniyorum görebiliyorum bunu bana zarar vermez

bu kadar çabalama bence, seni görmek için o fedakarlıkta bulunsun.Seni düşündüğü için gelme demiyor bence..bilemedim sebebini ama başka birşey var gibi geldi.Arkadaşlarıyla başka plan,başka biri(umarım yoktur tabiiki)...

kalliope82 bilemiyorum tatlım inan neden böyle kestiremiyorum bakalım bugünden itibaren biraz tavrımı soğuttum ona karşı farkında ama sormuyoda biliyor çünkü neden oldğunu bi çok kez aradı bugün ve hiç bişey yokmuş gibi davrandı bana bende açmadım konuyu bakalım ne zaman açacak ama başka biri olmadğına eminim canım bunu yapmaz

cimcime erkek arkadaşın yatay geçiş yapamaz mı izmir deki üni lerden birine..

Şimdi ben bu çocuğu normalde tebrik ederdim.
Sana da kıymetini bil ne ince düşünceli, bencilce seni zorda bırakmak yerine
seni düşünerek ayrılığa,hasrete razı geliyor derdim normalde ama
arkadaşın dediği gibi başta sana gel şunu yaparız diye plan yapıp sonradan
bunu söylemesi beni de düşündürdü.
Canını sıkmak istemem ama benim aklıma hoş şeyler gelmedi anlayan anladı:KK14:

aynen benide düşündürüyor faat ama sebebp bulamıyorum ya gerçekten korkak ve benim gibi bişeyleri göze alamayacak kadar cesaretsiz diğer yada ne inan bilemiyorum ama başkası yok çünkü yaptıkları yüzünden ondan ayrılmıştım ayrılmamda aldatmak falan değildi çok sıkıyor kısıtlıyor kıskanıyor vs. bu sebeplerdendi 1-2 ay neredeyse ayrı kaldım burnu sürtsün diye istemediğimi söyledim sevmiyorum dedim buna rağmen bana ben seni bekleyeceğim dedi sinir olacağı şeyleri yaptım sabrı taşarmı diye taşmadı asla benden vazgeçmez geçeceğini sanmıyorum çünkü barıştıktan sonra çok değişti ama sadece bu tutarsızlığına anlam veremedim soramadımda çünkü bugün baya konuştuk aradı hep hiçde dün gecede bahsetmedi durgundum soğuktum oda aksine çok ılımlı sevgi sözcükleri falan kullandı ama karşılık alamadı yinde söyledi bakalım ne zaman açıcak

cimcime erkek arkadaşın yatay geçiş yapamaz mı izmir deki üni lerden birine..

yapıcak tatlım ancak şuan hazırlıkta 1.sınıfı bitirince o ortalamasıyla gelebilirmiş anca abuela egede girdi sınava ama 4 puanla kaybetti kazanamadı işte 1 i bitirp geçmek istiyor geçse çok çok güzel olur kendiside çok istiyor afyondan nefret ediyor hatta hiç sevemedi orayı alışamadı oraya bakalım 1.sınıftan sonra Allah nasip ederse geçicek

siz elinizden geleni yapmışsınız . çok romantik bi şekilde bütün hislerinizi söylemişsiniz ki gerçekten takdire şayan .

Biraz kendinizi geri çekin . pişman olacaktır .

aynen elimde geleni eskisi gibi olmayacağım dediğim halde yine yaptım demirpapatya çok özledim onu kokusunu inan onun kokusu olmadan bazen nefesim kesilecekmiş gibi hissediyorum içime batıyor çok özlüyorum onu sıcaklığını bile çok özlüyorum bugün çektim biraz kendimi aradı bi çokkez baya soğuktum farkında onda hiç bişey yok sanki kavga etmemişiz bağırmamış gibi gayet sakin ve sevgi sözcükleriyle dolu şeylr söyledi ama karşılık alamadı benden sormadıda hiç neden böyle yapıyosun diye biliyo çünkü bakalım ileriki günlerde neler olucak

Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

ya kusura bakmayın ama bu cocuk senden sıkılmıs ve hatyatına başkasını almaya yelken açmış ve almışta benim kararım bu cünkü önceden çok isteyen insan şimdi niye gelme etme desinki saçmalık ben evlenmeden önce izmir istanbulda yollarda mekik dokuduk ya 1356 kere yolculuk yaptım sadece ben eşim haric ve biletlerimizi onunya yaptıgımız herşeyi saklarım ama bu sıralar durumlar vahim

Canım erkek arkadaşının bunları demesi gayet normal. Aksine bunları söz konusu yapmayıp gel bekliyorum deseydi sorun vardı ama seni düşünüyor ailen karşısında zor duruma düşmeni istemiyor. Yarın birgün ona gittiğin ortaya çıkarsa ailenin karşısında kötü bir izlenim vermek istemiyor bunlar gayet normal şeyler.
Allah aşkına sabretmeyi bilin ya insanın her istediği olmuyor bazen.
Bunu en iyi ben biliyorum. Sevgilimle 1 yıl 1 aydır birlikteyiz yanıma 10. ayımızda geldi oda bizim ilk buluşmamız oldu.
2.de yarın gerçekleşecek inşallah..
9 saat yol var aramızda ama ben hissettirmemek içi elimden geleni yaptım.
Çok güzel bi durumdasın haline şükret diye anlattım kendi durumumu..

Bence canını sıkacağın hiçbir şey yok canım. Boş yere üzme kendini. Sevgilin haklı..

ya kusura bakmayın ama bu cocuk senden sıkılmıs ve hatyatına başkasını almaya yelken açmış ve almışta benim kararım bu cünkü önceden çok isteyen insan şimdi niye gelme etme desinki saçmalık ben evlenmeden önce izmir istanbulda yollarda mekik dokuduk ya 1356 kere yolculuk yaptım sadece ben eşim haric ve biletlerimizi onunya yaptıgımız herşeyi saklarım ama bu sıralar durumlar vahim

benden sıkıldığını ve hayatına başkasını almak için yelken açtığını düşünmüyorum çünkü ona güvenim var ve bunu bi çok kez ölçtüm sadece çok korkak herşeyin hep kötü tarafını düşünüyor beni düşünüyor belki ama bişeyler paylaşmaksa aşk bence göze alınmalı bazı şeyler

Canım erkek arkadaşının bunları demesi gayet normal. Aksine bunları söz konusu yapmayıp gel bekliyorum deseydi sorun vardı ama seni düşünüyor ailen karşısında zor duruma düşmeni istemiyor. Yarın birgün ona gittiğin ortaya çıkarsa ailenin karşısında kötü bir izlenim vermek istemiyor bunlar gayet normal şeyler.
Allah aşkına sabretmeyi bilin ya insanın her istediği olmuyor bazen.
Bunu en iyi ben biliyorum. Sevgilimle 1 yıl 1 aydır birlikteyiz yanıma 10. ayımızda geldi oda bizim ilk buluşmamız oldu.
2.de yarın gerçekleşecek inşallah..
9 saat yol var aramızda ama ben hissettirmemek içi elimden geleni yaptım.
Çok güzel bi durumdasın haline şükret diye anlattım kendi durumumu..

Bence canını sıkacağın hiçbir şey yok canım. Boş yere üzme kendini. Sevgilin haklı..

teşekkür ederim misslaila ya aslında evet beni düşünüyor anlık mutluluklar için geleceğimze kötü anılar bırakmayalım diyor ancak böylede olmuyor ki insan sarılmak istiyo ne bileyim hiç bişey olmasa bile saatlerce durup onu seyretmek istiyorum ben yaa çok özlüyorum onu çok özledimmm imkanım olsa onun yaşadğı şehirde yaşayacağım ancak imkanım yok evet istediğimiz herşey her an olamayabiliyor ama ben yapamıyosam istemiyorsa zor duruma düşeceğimi düşünüyorsa onun bir erkek olarak göze almasını isterim yanıma gelip kalmasını sadece gel deyip plan kurup sonra böyle yapmas canımı sıktı en başından da bana böyle diyebilrdi beni böyle heveslendirmişken bir anda yıktı ona üzüldüm ben değilse aşkım sen gelme tehlikeye gerek yok deyip ben gelir kalırım diyebilirdi :KK43:

X