Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    509
Yani bu durumu o kadar bilimsel durumda açıklıyorlar ki bende şaşıyorum yumurtlama günü pik gündü ilişki oldu zaten hemen hamilefe kalamıyorum kaçırmak istemedim bi baktım kız evresi dediler bilimsel açıklamalar da yapıyorlar gerçekten bi üzülmedim değil :KK43:
Sizin oglunuz varmi? Onun icin tuyonuz varmi

Kızlar bende kız çocuğu istiyorum bir oğlum var tecrübelerinizi paylasirmisiniz ben oğlumda tam yumurtlama zamanı ilişkiyle olmuştu

Birşey sormak istiyorum ovulasyon testinde t çizgisi c den daha koyuysa eğer ilk çıkar çıkmaz pik o zamanmi olmuş oluyor ?

Bende pek anlamadım açıkçası yani pik zamani demek iki çizgininde en koyu oldugu zaman sanırım
Biraz hatırladım da T çizgisi C çizgisinden daha koyu olduğunda pik oluyor. Sonra eşitlenmesini bekliceksin sürekli takipte kal , T silik olduğu gibi ilişki olacak , yani T koyuluğunu tekrardan C ye devredecek
Ben ikisi eşitken ilişkiye girmiştim , yani nasip tabi ama olurda yine düşünürsem daha dikkatli olacağım

Biraz hatırladım da T çizgisi C çizgisinden daha koyu olduğunda pik oluyor. Sonra eşitlenmesini bekliceksin sürekli takipte kal , T silik olduğu gibi ilişki olacak , yani T koyuluğunu tekrardan C ye devredecek
Ben ikisi eşitken ilişkiye girmiştim , yani nasip tabi ama olurda yine düşünürsem daha dikkatli olacağım
Teşekkür ederim benim dünden beri eşit ikiside o zaman hemen catlamiyor bende. Merak ettiğim kız çocuk için ikiside eşit olmadan kesmeli o zaman ilişkiyi eşit olmadan 2-3 gün öncesi doğrumu anlamışım çok okudum ama pek anlamadım açıkçası

Teşekkür ederim benim dünden beri eşit ikiside o zaman hemen catlamiyor bende. Merak ettiğim kız çocuk için ikiside eşit olmadan kesmeli o zaman ilişkiyi eşit olmadan 2-3 gün öncesi doğrumu anlamışım çok okudum ama pek anlamadım açıkçası
Aynen , kiz çocuk için sık bide pikten önce ilişki öneriyorlar . Tecrübeyle sabit:))ilk kızımda öyle olmuştu

selam kızlar bu gün adetimin 14. . Günü ovulasyon testi yaptım bu şekilde idi değerlendirdim doğru mu yanlış mı bilmiyorum hayırlısı inşallah

Eklentiler

• IMG_5407.jpeg
    IMG_5407.jpeg
    94,7 KB · Görüntüleme: 21
X