Düğün Erkek tarafı isteksiz bir dugun yapacak gibi

Bunu nasıl kırarım yani bu özelliğini birazda olsa asabilirmiyim bende baskın bir karakterim aslında ama belli etmiyorum illa çirkef uyuz bişey olup her istediğimi yaptirayimmi onu mu istiyor ben anlamadım
Çirkef olsanız da aranizin daha çok bozulacağına eminim 🤦🏻‍♀️ tavrinizi net ortaya koyun. Yani nişanlinizla aranız nasıl muhabbetiniz nasıl bilemem ama normalde benim eşimde çok inattir ama benim sözümden de çıkmaz bana danışır hep. Ama ben hep karşıma alıp konuşma taraftarıyım uzun uzun konuşurum isteklerimi belirtirim sebebini açıklarim o da Allah razı olsun aklına yatarsa beni asla kırmaz.

Arkadaşlar biz de gelin aldık tabi herkesin ailesi farklı ama genel olarak çevremde de gördüğüm insanlar alırken biraz özenir düşünür sayar biz düşündük boşuna mı yapmış olduk hayır benim ne zorun vardı ben bohça yaptım ama biz çıkar uğruna yapmadık kendi istegimizle yaptık onlardan çok bir beklentim yok olsa bu boyuttan çıkar daha farklı şeyler olurdu

Ne güzel müsait alan varmış niye gidip bangır bangır kapalı salona o kadar para veriyorsunuz ki. Düğünü erkek tarafı yapıyorsa karar da onların olması gerekmez mi, eğer parayı ortak veriyorsanız o ayrı. Herkes bütçesine uygun olanı yapmalı bence. Bohça olayı da önem verilmesi gerek ama bizde böyle diye anlatabilirdiniz. O zaman yaparlardı

Çirkef olsanız da aranizin daha çok bozulacağına eminim 🤦🏻‍♀️ tavrinizi net ortaya koyun. Yani nişanlinizla aranız nasıl muhabbetiniz nasıl bilemem ama normalde benim eşimde çok inattir ama benim sözümden de çıkmaz bana danışır hep. Ama ben hep karşıma alıp konuşma taraftarıyım uzun uzun konuşurum isteklerimi belirtirim sebebini açıklarim o da Allah razı olsun aklına yatarsa beni asla kırmaz.
Biz de zaten genelde yüz yüze geldiğimizde çoğu şeyi aşıyoruz şuan aynı evin içersinde olmayinca o dolduruşa geliyor geliyor bana patlıyor sen enazindan aynı evdesin ve isteklerini belirtebiliyosun biz yüz yuzeyken pamuk gibiyiz ama eve geçince dagilinca herkes bir tırnağını çıkarıyor aslında bunlar evlenince az da olsa yüz yüzze konusulunca asılabilir sizin yaptığınız gibi

Ne güzel müsait alan varmış niye gidip bangır bangır kapalı salona o kadar para veriyorsunuz ki. Düğünü erkek tarafı yapıyorsa karar da onların olması gerekmez mi, eğer parayı ortak veriyorsanız o ayrı. Herkes bütçesine uygun olanı yapmalı bence. Bohça olayı da önem verilmesi gerek ama bizde böyle diye anlatabilirdiniz. O zaman yaparlardı
Bizde böyle dedik ayrıca salon ortak verilecek ben istemediğim bir şekilde olmicaksa ne anlamı var o da o ssekilde olmasını istemiyor biliyorum tanıyorum çünkü onu dolduruşa geliyor aklını karıştırıyorlar busefer biz kavga ediyoruz

Biz de zaten genelde yüz yüze geldiğimizde çoğu şeyi aşıyoruz şuan aynı evin içersinde olmayinca o dolduruşa geliyor geliyor bana patlıyor sen enazindan aynı evdesin ve isteklerini belirtebiliyosun biz yüz yuzeyken pamuk gibiyiz ama eve geçince dagilinca herkes bir tırnağını çıkarıyor aslında bunlar evlenince az da olsa yüz yüzze konusulunca asılabilir sizin yaptığınız gibi
Ben tam 3 yıl nişanlı 11 yılda sevgili kaldım canım yeri geldi aylarca görüşemedik ama sağolsun hep benim sözümü dinlerdi ya da sorardı uygun bulamazsa ortak karar alırdık bir çok konuda. Halaa da öyleyiz sukrolsun. O zaman yüzyüze gelin en kısa zamanda ve uzun uzun bu konuyu konuşun

Çok bir beklenti içinde.olsam çok daha farklı davranırım sonuçta bir kere evleniyoruz her insan gibi benim de bir isteklerim olur ama sınırı var sınırını assam daha farklı şeyler isterim ama öyle biri değilim
Az ya da çok beklenti içindesiniz. Size az gelen hiç yapmak istemeyen için çoktur. Her insanın sizin gibi istekleri yok. Karşılamaya gönüllü insanlarla ilerleyin. Burada kimse size şunu bunu yap demez.

X