Erkeklere hiçmi güven olmaz???

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
Kızlar burda okumaya başladığım konulardan sonra ve çevremdende gördüğüm kadarıyla...erkeklere güvenmek neredeyse imkansız gibi....

Sadık olduğunu,aklının kalbinin başkasına kaymacağını nasıl bilebiliriz artık...:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
açık konuşayım burda okuduğum konular özellikle psikolojimi bozdu....
Şimdi burda aldatıldım diyenler...
o kadar emek verdim herşeyi sildi diyenler...
seni çok seviyorum aşığım dediği halde aldatanlar...
daha az önce okudum karısını kuzeniyle aldatanlar....yada en yakın kız arkadaşıyla...
eşini sürekli p o r n o izlerken yakalayanlar ve bu yüzden cinsellikleri bitmiş kadınlar...
sonra sonra yıllar sonra ben aslında seni sevmedimler...
senden önce unutamadığım başka biri vardı diyenler....
annesine babasına aşırı bağlı karısını sevgilisini küçümseyenler....

Velhasıl,bu örnekler benim psikolojimi altüst etmiş durumda..
Hiçbi erkeğe güvenemiyorum...sanki şuan çok sevse bile ilerde aynı şeyleri bende yaşayacakmışım gibi geliyor...
Çünkü biliyorumki zaman kötü...Hemcinsim olsada sevgilisi olduğu halde başka erkeklere kur yapan nice kızlar gördüm...:KK20::KK20::KK20:
evli adamlara oooo çok yakışıklı diye sulanan kızlar gördüm....
durum böyle olunca herkes o kadar rahatki...inanın üzülmemek elde değil....

bende 24 yaşındayım ve gelecekten korkuyorum.
İnsan böyle şüphe dolu duygularla ömrünü geçiremezki....:KK50::KK50::KK50:

Kızlar burda okumaya başladığım konulardan sonra ve çevremdende gördüğüm kadarıyla...erkeklere güvenmek neredeyse imkansız gibi....

Sadık olduğunu,aklının kalbinin başkasına kaymacağını nasıl bilebiliriz artık...:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
daha az önce okudum karısını kuzeniyle aldatanlar....yada en yakın kız arkadaşıyla...
eşini sürekli p o r n o izlerken yakalayanlar ve bu yüzden cinsellikleri bitmiş kadınlar...

Hiçbi erkeğe güvenemiyorum...sanki şuan çok sevse bile ilerde aynı şeyleri bende yaşayacakmışım gibi geliyor...
Çünkü biliyorumki zaman kötü...Hemcinsim olsada sevgilisi olduğu halde başka erkeklere kur yapan nice kızlar gördüm...:KK20::KK20::KK20:

aldatılanlardan biri de benim canım..erkekler cok cabuk değişebilen bi yapıya sahipler..güvenmeden insan yasayamaz ama güvendiğindede sonu hüsran:KK14::KK14:bende bu sayfalaarı okudukca ve yasadıgım olay üstüne evlilikten soğudum ciddi anlamda:KK14::KK14:

Eeeee erkek milletini öyle cuk diye hayatının merkezine koydun mu , merkezin diğer kısımlara etki ettiği zarar da ; mutluluk kadar büyük oluyor..
Bu yüzden Allah herkesin karşısına hayırlı kısmetler insanlar çıkarsın..
Eden yaptığıyla kalmasın ,Allah'ından bulsun !

Bdv'de takılmaya bir süre ara verin..
Mutlu olan çiftlerde var, mutluluğa adım atacak olanların heyecanına ortak olup sizde mutlu olmayı deneyin..

aldatılanlardan biri de benim canım..erkekler cok cabuk değişebilen bi yapıya sahipler..güvenmeden insan yasayamaz ama güvendiğindede sonu hüsran:KK14::KK14:bende bu sayfalaarı okudukca ve yasadıgım olay üstüne evlilikten soğudum ciddi anlamda:KK14::KK14:

Bende ciddi anlamda soğumuş durumdayım evlilikten....
Bu şartlar altında hep bi gün aldatılacakmıyım korkusuyla???
yaşamak azap gibi.
Biri bana seni seviyorum dese...yalancısın diyecek noktadayım....

Eeeee erkek milletini öyle cuk diye hayatının merkezine koydun mu , merkezin diğer kısımlara etki ettiği zarar da ; mutluluk kadar büyük oluyor..
Bu yüzden Allah herkesin karşısına hayırlı kısmetler insanlar çıkarsın..
Eden yaptığıyla kalmasın ,Allah'ından bulsun !

Bdv'de takılmaya bir süre ara verin..
Mutlu olan çiftlerde var, mutluluğa adım atacak olanların heyecanına ortak olup sizde mutlu olmayı deneyin..

evet sanırım bi süre ara vermeliyim.burayı okudukça yaşananlara ciddi anlamda üzülüyorum...
Allah hepsinin yardımcısı olsun ne diyim...

Burda okuduğumuz konulardan hepimiz etkileniyoruz ama şöyle düşün. Burda kim çok mutluyum eşim, sevgilim harika insanlar diye konu açsın ki? Burası dert anlatma topiği. Yani okuduklarımız çok kötü evet ama burda kötü şeyler görmek olağan. Bir bu kadar da iyi ilişki var tabiki sadece iyi ilişkisi olanlar konu açmıyor.

Bende ciddi anlamda soğumuş durumdayım evlilikten....
Bu şartlar altında hep bi gün aldatılacakmıyım korkusuyla???
yaşamak azap gibi.
Biri bana seni seviyorum dese...yalancısın diyecek noktadayım....

nası biz telefonları bi üst model çıkınca değiştirioruz ya..erkeklerde bizim bi üst modelimizi bulunca değiştiriorlar..sevgisine inandığım tek bi kişi vardı oda bana yanlıs yapdı ya artık kimseye inanmam aslaaaaaa:KK14:

Biz burda sevgililerden, eslrden dert yaniyoruz ya da yenge, gorumce, kayinvalie. ..hal böyle olunca hepimize bi acaba sorusu oluyordu. .benm başıma gelse napardim diye? ?.biraz önce bende eşiyle kuzenin birlikte olduğunu öğrenen bi yazı okudum. Üstelik mağdur hamile! ! Burada sadece erkek suçlu değil. .kuzeni, hemcinsi, hemcinsimiz. ...Allah boylelerinin cezasını versin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynı düşünceleri paylaşıyoruz. hatta ben de 24 yaşındayım.:KK14:

ben de tam şöyle düşünüyorum bir erkek çok aşık da olsa mutlulukla evlense de çocuğu da olsa gün gelir aldatabilir.

artık günümüzde kadınlar da aldatıyor. kadın erkek kimseye güven kalmamış. aldatmayacak erkek vardır illaki ama çok çok azdır.

o da anlaşılmaz. kadınlar da aldatıyor ama erkekler daha çok. çünkü erkekler görselliğe önem veren varlıklar.

belli bir yaşa kadar aldatmasalar bile kadın yaşlanınca gözleri illaki bir dışarı kayıyor.

o yüzden ben şöyle düşünüyorum aşkı yaşıyorsan anlık olarak bu beni aldatır mı diye düşünmeden onu yaşayacaksın, evleneceksen kendi evinin düğününün tadını çıkaracaksın, çocuğun olursan anneliğin.

demek istediğim ya beni aldatırsa diye günlerini mahvetmiceksin aldattığını farkettiğin anda çeker gidersin. ama yaşadığın güzel duygular yanına kalır.

yani çok fazla şimdiden geleceği düşünmemek lazım.

onu hayatının merkezine koymadan onun için fedakarlık yapmadan aşkı yaşarsan pişman olmazsın.

bende seninle aynı şüpheleri yaşıyorum ama karşıma aşık olduğum bir erkek çıksa onun da o an aşık olduğuna inanırsam bunu yaşarım anlaşırsak evleniriz ve o an onun yanında olmanın verdiği mutluluğu yaşamaya çalışırım. şüphelerimi bir kenara bırakırım ama korkularımdan kimse için gereğinden fazla fedakarlık yapmam.

sen de böyle yapmaya çalış bence yoksa korkularından dolayı hiç mutlu olamazsın. halbuki insan aşık olunca onun gözlerine bakmak bile insanı mutlu ediyor. hayatın bu renginden mahrum kalmamak lazım.:KK34:

Biz burda sevgililerden, eslrden dert yaniyoruz ya da yenge, gorumce, kayinvalie. ..hal böyle olunca hepimize bi acaba sorusu oluyordu. .benm başıma gelse napardim diye? ?.biraz önce bende eşiyle kuzenin birlikte olduğunu öğrenen bi yazı okudum. Üstelik mağdur hamile! ! Burada sadece erkek suçlu değil. .kuzeni, hemcinsi, hemcinsimiz. ...Allah boylelerinin cezasını versin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet canım bende aynı konuyu okudum...ve çok çok sinirlendim üzüldüm.
ne yani kuzenime yeğenime en yakın kızarkadaşıma güvenemeyeceksem???
offf ne acı bi durum...
evli yada sevgilisi olduğu halde erkeklere kur yapan bütün kadınların Allah belasını versin diyorum.
Ahirette cezasını çeksinler...
o zaman ben erkek arkadaşlarımın çevresindeki bi çok kadına o gözle bakıp huzurumdam mutluluğumdan olup ömrümü harcamış olucam...
Buna prim veren o kadar kız varki....
çocuğun sevgilisi olduğunu bildiği halde gözünün içine içine seksi bakışlar atmaya çalışan nice kızlar gördüm.şahit oldum.
Offff şu sıralar çok canımı sıkıyor bu konu.kıskançlık hastası olmak istemiyorum..

Güvenmek istiyorum herkes gibi....
Ama en çok seviyorum ölüyorum bitiyorum diyenlerin bile evlendikten sonra yaptıklarını bilince.......
Aman diyorum evlilikte neymiş.herşey elde edinceye kadarmı yani...
Bu ne kadar acı bi durum...........
off offffff:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

ben güvenmiyorum açıkcası güvenmeyeceğimde . çünkü erkekler en ufak bir ilgide hemen karım mı var çocuğum var düşünmeden atlıyorlar .yüzde doksan böyle . az bir kesim var tabi aldatmmayan. ama aldatan çoğunlukta . evli kadınlarda çok aldatıyor artık bu arada .

bu arada kadınlarada hiç güvenmiyorum . eski sevgilime kur yapanlar gördüm arkadaşlarımdan briiydi hemde . hemen facede onun yorumunun altına yorum yapanlar konuşmaya çalışanlar oo neler gördüm . kırkta yılda bir sevgilim olmuş onu bile kıskanmışlardı .

aynı düşünceleri paylaşıyoruz. hatta ben de 24 yaşındayım.:KK14:

ben de tam şöyle düşünüyorum bir erkek çok aşık da olsa mutlulukla evlense de çocuğu da olsa gün gelir aldatabilir.

artık günümüzde kadınlar da aldatıyor. kadın erkek kimseye güven kalmamış. aldatmayacak erkek vardır illaki ama çok çok azdır.

o da anlaşılmaz. kadınlar da aldatıyor ama erkekler daha çok. çünkü erkekler görselliğe önem veren varlıklar.

belli bir yaşa kadar aldatmasalar bile kadın yaşlanınca gözleri illaki bir dışarı kayıyor.

o yüzden ben şöyle düşünüyorum aşkı yaşıyorsan anlık olarak bu beni aldatır mı diye düşünmeden onu yaşayacaksın, evleneceksen kendi evinin düğününün tadını çıkaracaksın, çocuğun olursan anneliğin.

demek istediğim ya beni aldatırsa diye günlerini mahvetmiceksin aldattığını farkettiğin anda çeker gidersin. ama yaşadığın güzel duygular yanına kalır.

yani çok fazla şimdiden geleceği düşünmemek lazım.

onu hayatının merkezine koymadan onun için fedakarlık yapmadan aşkı yaşarsan pişman olmazsın.

bende seninle aynı şüpheleri yaşıyorum ama karşıma aşık olduğum bir erkek çıksa onun da o an aşık olduğuna inanırsam bunu yaşarım anlaşırsak evleniriz ve o an onun yanında olmanın verdiği mutluluğu yaşamaya çalışırım. şüphelerimi bir kenara bırakırım ama korkularımdan kimse için gereğinden fazla fedakarlık yapmam.

sen de böyle yapmaya çalış bence yoksa korkularından dolayı hiç mutlu olamazsın. halbuki insan aşık olunca onun gözlerine bakmak bile insanı mutlu ediyor. hayatın bu renginden mahrum kalmamak lazım.:KK34:
canım işte bu dediğin eğer eninde sonunda aldatma olacaksa kısa süreli kendini kandırmaca gibi geliyor bana...
Madem bi gün aldatma fikri o zihnin bi köşesinde var...o zaman o mutluluğunda anlamı yok gözümde...
Ama olurda aldatma olmuyor sadık bi erkeğe sahipsiniz...
işte o zaman sizden mutlusu yok.....

bu arada kadınlarada hiç güvenmiyorum . eski sevgilime kur yapanlar gördüm arkadaşlarımdan briiydi hemde . hemen facede onun yorumunun altına yorum yapanlar konuşmaya çalışanlar oo neler gördüm . kırkta yılda bir sevgilim olmuş onu bile kıskanmışlardı .

İşte canım bende onu diyorum...en yakın kız arkadaşının bile konuşurken gülüşürken senin erkek arkadaşına kur yapabilme ihtimali......bitiriyor insanı............

bu devirde erkeklere güvenmeyeceksin. ha binde bir iyileri çıkabilir amaa çok nadir. hayatının merkezine koymayacaksın. yoksa üzülen sen olursun. her daim bi soru işareti olacak aklında.

İşte canım bende onu diyorum...en yakın kız arkadaşının bile konuşurken gülüşürken senin erkek arkadaşına kur yapabilme ihtimali......bitiriyor insanı............

benim başıma geldi . aynı ortama sokmadım ben ama facede yorum yapıyordu bana onun altına yorum yapıyor kız maksat ilgi çekmek .çokda yakın bir arkadaşımdı . her önüne gelenle yatıyordu ama diyordum onun özel hayatı bana zararı yok ondan arkadaşlığıma devam ettim zaten yurt arkadaşımdı .baktım birşeyler yapıyor böle hemen kestim kendisiyle konuşmayı . eminim o eski adam yüz verse msj falan atsa kız atlıcaktı hemen . ama öle olmadı zaten adamdan ayrıldık kısa sürmüştü .böle birşey yaşamadım allahtan ama yaşayabilirdim . birde hep soruyordu bana seninki ne oldu ne etti falan diye ....

yani anacım kadının kurdu kadın bunu unutmayın ...eşlerinizi sevgililerinizi arkadaşlarınızdan uzak tutun . kazık yemeyin sonra ..

Mutlu evlilik nimettir, Allah'ın bir lutfudur ki bir hadisi şerif de vardı da tam hatırlayamadığımdan yazmıyorum.

Erkeklerin fıtratı farklı, bence erkekler kadar kadınlara da güvenilmiyor, onların da işi zor ya neyse...

X