Eş ailesi ile ilgili gelişmeler

Mssparem iyiym sen nasılsın teşekkür ederim ben limoncu gibi olabilirmiyim bilmiyorum

Çok söylemek istiyorum ama benim annemlerde yakın bazen teyzem kuzenim geldiğinde bende gitmek istiyorum sorun çıkarırsam ya bende gidemezsem ?
Iyide sen kizzin her yere ördek ailesi gibi kocani taşımıyorsun dimi öyle tipler var çünkü teyzem kuzeninle sen görüş ayrıca ne kadarda bi görüşüyosun kaynana haftada kac kere gidiyosun cok yanlış yapiyosun cokk bu evlilik degil ki 2 insan evlenir mutlu olmak birlikle hayat tadi cikarmak icin zırt pırt kaynana görümce valla.kusucam geldi sana iyide davranmiyolar bu geceden itibaren kocanida işle biraz akşamları aradiklarinda kocani kendine çevir gitmek yok.de öp gitsin her erkegin vardir bi pam. Teli kullan bakalim ne kadar anasina girmicek ayruca ayrica pizza icin annene gidicegimize pizzat hut domimos var de kocana

Aa limoncu naptım biliyor musun. Eşim kaynanama gelmicez kahvaltıya demiş ben dinlencem diye uyandırmamış. Kaynanamda trip atmış iyi sen bilirsin kardeşinde gelcek diye. Eşim ben uyanınca gidelim mi hayır dedim ama hazır kahvaltı istersen yorulma dedi. Olur dedim sende görmedin yiğenini bayadır. İndik kaynanam diyorki abin senin için geldi kızıımm yoksa gelmicekti. Dedim yoo anne ben uyandım gidelim dediğim için geldik. Sonra işte laf sokmalara devam :)

Söyledim neden böyle yapıyorsun ne var yer geliriz sorun ne sevinmen lazım hazır şeyler işte dedi.

Mssparem iyiym sen nasılsın teşekkür ederim ben limoncu gibi olabilirmiyim bilmiyorum
Olamazsın dedim ya kimse olamaz senin hayatın şartların aile yapın herşey farklı en Önemlisi karakterler çok farklı
Sen böyle ol böyle devam et kendini ezdirme saygını bozma eşinle iyi ol yeter

Bir kez daha diyorum limoncu dediklerin kısmen doğru ama tavır yalnis senin esin farklı yaşam şekli farklı herşey farklı kimse senin gibi olamaz
Gerçekten ciddiyim herkesin eşi de.senin gibi eş olmaz
Her evlilikte kavga istemez senin eş tamam der diğeri hadi ananın evine der
Öyle kolay degil iste kavga falan
Kanarya ya baştan beri diyorum eşinle aranı bozma ama.ne istediğini de tartışma olursa bile saygını bozma bırak esin görsün kv goruncenin hatalarını dır dır edersen arada kalırsın esinkebaran bozulur diye

Söyledim neden böyle yapıyorsun ne var yer geliriz sorun ne sevinmen lazım hazır şeyler işte dedi.

Surekli sen gidiyosun ama kahvalti hazir olmasi seni baglamz ki bide altta ust mu oturuyosun kaynanayla.ozaman isin yaş boyle giderek o kaynana oglunu sisirir senide boşatir diyim sana

Sen benim kocamsin artik istersen anana babana bi ara ver diceksin yaaa oo senin kocadan bana göre. Kusura bakma bi cacik olmaz ne demek bedava diye annesi heryemek hazirladiginda gidicekse sen en başa dön bende cok yanlış sen gitmiceksin bilerek kocanda gitmicek kaynanan laf soktumu nedem gelmedin diye ben yani karısı izin vermedi diceksin bi aile olduğumuzu anliyoruz 2 kişiyken diceksin

Allah askina en iyi koca bile kendi agziyla ananm babam suçlu yaa diyen varmi milyarda birdir bu kız ipin ucunu cok kaçırmış her anasi cagrildiginda gitmek ne demek yaa evlisin sen diye muge anli gibi bagrasim geldi

Boşver sen böyle devam et sonunda iyilik kazanır eli masalı olsan eşinle aran bozulurdu seni de bu kadar savunmaz hatta onları savunurdu.. evinde eşinle mutluysan gerisini bosvericeksin ağzı olan konuşur

Canım benim ya Annem beni ayıp olur diye diye büyüttü
Kanaryam yine aynı ben annemin yanındayım halen ayıp der bir şey olunca anneler öyle seninde çocuğun olunca sende aynısını yapican
Ama şu var artık evin yuvan var idaresi sana düşer iyi idare etmekmlazimnkirmadan dökmeden huzurundan olmadan akıllı davranmak lazim

Ben olsam gelmediler ne güzel daha aramam çağırmam annem geldiğinde annemle otururum mis gibi benim her annem geldiğinde davet etmeden kaynanamlar gelirdi cinnet geçirirdim.
Senin suçun yok. Görümce ve kv tuhaf kıskanıyorlar bence

Evet aynı apartmandayız memlkete gidicekler bi kaç seneye. Ben sizin gibi değilim bazen eşime keşke evlenmeseydin ya bu ne dedim bazende of yeter sürekli dedim zamanla azaldı dikkat etti ama sizin dediğiniz gibi yaparsam kayınvalidem ve görümcemle baş edemem çok çirkefler ben sakin yapılıyım

Allah askina en iyi koca bile kendi agziyla ananm babam suçlu yaa diyen varmi milyarda birdir bu kız ipin ucunu cok kaçırmış her anasi cagrildiginda gitmek ne demek yaa evlisin sen diye muge anli gibi bagrasim geldi
Ya bana kalsa gitmem de haftasonu annesi arıyor kardeşin geliyor yemeğe sizde gelin diyor 1 2 saat oturup kalkıyoruz sürekli sorun çıkartanda olmak istemiyorum bazen de hayır diyoruz bu seferde laf söylüyor

Bizimkilerde davet etmeden gelmez eşime “ çağırcaksın bizi neden çağırmıyorsun “ diye yüklenir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…