E┼č ailesi. ­čśČ

civcivsin

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 Ocak 2021
997
772
24
E┼činiz sizi ├╝zm├╝yor yani ├Âyle mi?
Ger├žekten k─▒r─▒yorsam kusura bakmay─▒n da as─▒l problem e┼činizde.
G├Âr├╝n bunu l├╝tfen.

Kim kimi engellemi┼č anlamad─▒m da ne ├Ânemi var ki?
Madem siz de ho┼članm─▒yorsunuz niye takip ediyorsunuz ki?
Kusur zaten e┼čimde kuzum susmay─▒p, kar─▒┼čmay─▒n diyemiyor bu konuda di─čer t├╝rl├╝ anlay─▒┼čl─▒ ama konu babas─▒ olunca susuyor korkuyor mu ne oluyor ├ž├Âzemedim.
Bize ve k─▒zlar─▒na ev ald─▒lar mesela ileride ├žocuk do─čursa de─či┼čtirelim k├╝├ž├╝k diyorum e┼čim babam izin vermez burada oturun der diyor.
Biz ev alsak dahi oray─▒ kiraya verip burada oturmak zorundaym─▒┼č─▒z bilmiyorum bana tuhaf geliyor.
Hay─▒r zaten ben etmiyorum ama k├╝├ž├╝k ├žocuk 7 ya┼č─▒nda ondan engellenmi┼čim ├žocu─ča kin tutacak de─čilim ama onlar tutuyor demek ki demek istedim

Laale

A┼čik├órd─▒r Zat-─▒ Hak
Pro ├ťye
13 Nisan 2007
27.111
72.410
42
Kusur zaten e┼čimde kuzum susmay─▒p, kar─▒┼čmay─▒n diyemiyor bu konuda di─čer t├╝rl├╝ anlay─▒┼čl─▒ ama konu babas─▒ olunca susuyor korkuyor mu ne oluyor ├ž├Âzemedim.
Bize ve k─▒zlar─▒na ev ald─▒lar mesela ileride ├žocuk do─čursa de─či┼čtirelim k├╝├ž├╝k diyorum e┼čim babam izin vermez burada oturun der diyor.
Biz ev alsak dahi oray─▒ kiraya verip burada oturmak zorundaym─▒┼č─▒z bilmiyorum bana tuhaf geliyor.
Hay─▒r zaten ben etmiyorum ama k├╝├ž├╝k ├žocuk 7 ya┼č─▒nda ondan engellenmi┼čim ├žocu─ča kin tutacak de─čilim ama onlar tutuyor demek ki demek istedim
Neyse...
En az─▒ndan sorunun kayna─č─▒n─▒n e┼činiz oldu─čunu kabul ettiniz.
Yapacak i┼č belli.
E┼čini ikna edeceksin,onunla mutlu olman─▒n yollar─▒n─▒ g├Âstereceksin,adam─▒ b├╝y├╝t├╝p olgunla┼čt─▒racaks─▒n ki aile oldu─čunuzu,farkl─▒ fikirlerinizin olabilece─čini,hi├ž kimsenin size kar─▒┼čmamas─▒ gerekti─čini ├Â─črenecek.
Gerisi ├žok kolay.

Mune

Nirvana
Y├Ânetici
Super Moderator
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
12 Temmuz 2006
47.635
165.286
49
Sizde zaten yazm─▒┼čs─▒n─▒z ama sorun e┼č ailesinde de─čil direkt e┼činizde, b├╝y├╝meden evlenmi┼č, sizin de kabahatiniz b├Âyle bir ailenin ald─▒─č─▒ evde oturmay─▒ kabul etmek, bizler evlenecek kad─▒nlara e┼č ailesinden maddi destek istemeyin de almay─▒n da deyince erkek aileleri yapacak deniyor ama ev, d├╝─č├╝n vs yap─▒nca ├žocuklar─▒n─▒n evlili─čine kar─▒┼č─▒yor baz─▒ aileler, e┼činiz gibi evlatlarda anne babalar─▒n─▒n maddi deste─či alt─▒nda ne derlerse yap─▒yor.
E┼činiz b├╝y├╝medi─či m├╝ddet├že bu sorunlar─▒ ya┼čayacaks─▒n─▒z ve y─▒llar ge├žtik├že y─▒pranacaks─▒n─▒z, hamileymi┼čsiniz Allah tamam─▒na erdirsin fakat ├╝z├╝lerek s├Âyl├╝yorum bebe─čin do─čumu sonras─▒ sorunlar─▒n─▒z artacak.

Rahmetli babam ben bekarken ne zaman evlilik konular─▒ a├ž─▒lsa tavu─čun baca─č─▒n─▒ ba┼čtan ay─▒racaks─▒n derdi bana, tabii mecazen:) kaba saba g├Âr├╝nse de iyi bir tavsiyeydi ├žok i┼čime yarad─▒.

deniz us

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Ocak 2015
690
1.376
Ya hakikaten insanlar─▒n bo┼č durmas─▒ ba┼člar─▒na vurmu┼č ne gereksiz i┼čler yap─▒yorlar bir zahmet m├╝dahale etmesinler evlilikler gayet g├╝zel y├╝r├╝r ne zaman m├╝dahale o zaman bat─▒yor evlilikler yok muska yok bilmem ne hay Allah'─▒m ya.
Allah yard─▒mc─▒n─▒z olsun ama ben olsam ili┼čkiyi keserim yoksa daha ├žok ba┼č─▒n─▒z a─čr─▒r.

civcivsin

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 Ocak 2021
997
772
24
Ya hakikaten insanlar─▒n bo┼č durmas─▒ ba┼člar─▒na vurmu┼č ne gereksiz i┼čler yap─▒yorlar bir zahmet m├╝dahale etmesinler evlilikler gayet g├╝zel y├╝r├╝r ne zaman m├╝dahale o zaman bat─▒yor evlilikler yok muska yok bilmem ne hay Allah'─▒m ya.
Allah yard─▒mc─▒n─▒z olsun ama ben olsam ili┼čkiyi keserim yoksa daha ├žok ba┼č─▒n─▒z a─čr─▒r.
Kestim zaten bakal─▒m ne olacak :)

Mihrimah Sultann

Nev-i ┼čahs─▒na m├╝nhas─▒r ­čŽő
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Ocak 2021
3.000
5.608
E┼čime belli etmeden ke┼čke dursam ama g├Âr├╝┼čmek gitmek istedi─činde ne olacak? Kay─▒n baba illa laf sokuyor gitmek istemiyorum
Valla ben e┼čime ben seni zorlam─▒yorum sende beni zorlama diyorum, 2 veya 3 haftada bir gidiyorum o kadar , bu d├╝zene al─▒┼čt─▒rman─▒z gerekli ...

civcivsin

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 Ocak 2021
997
772
24
├çocu─čunuz var m─▒ bilmiyorum ama yoksa siz bu sorunlar─▒ halletmeden ├žocuk d├╝┼č├╝n├╝rseniz i┼čler daha kar─▒┼č─▒k bir h├óle gelir. Hatan─▒n en ba┼č─▒ hakliyken ├Âz├╝r dilemekle ba┼člam─▒┼č. ┼×uan e┼činiz t├╝m bu olanlar kar┼č─▒s─▒nda size ne diyor peki?
┼×uan e┼čim yorum yapm─▒yor annemi ara diyordu hep en son kar─▒┼čma ├Âzel alan─▒ma dedi─čim i├žin kar─▒┼čm─▒yor.
Ge├žen hafta da tek gitti gel demedi ben de kendi aileme gitmi┼čtim bir bu├žuk saat oldu─ču i├žin yat─▒l─▒ gidiyor.
Ama nereye kadar tek gitmeye dayan─▒r bilemiyorum.