Eşim bebeğimi alıp gitti

Onun canını yakmak için söylenen bir sozdu. O sırada nasıl söylendi bilmiyorum. Kesinlikle kızım benim canım..20 gundur nefes alamıyorum. Arkamda ailem yok kızım geldiğinde nafaka vs düşünmek zorundayım. Hergun biryere gidiyorum. Avukat polis bugün hakimle görüşmeyi talep ettim. Kabul edilmedi. Kalemine gittim .durumu anlattım. Hakimle 2 3 sanıye konusabildim. Ara karar çıkması için yalvardım.
Ya yanlıs anlamayın ama buraya her yolu denemenize ragmen çözüm bulamadıgınızı nefes alamadıgınızı söylüyosnz.. ben olsam esra erol müge anlı ya falan basvururdum şu nktada bu kdr caresizsem.. bu tarz kararlar ivedilikle cocuk yararı gözetilerek alınır diye biliyorum.. bseyleri eksik anlatıyo olabilir misiniz?

morluğun yerine bakılır. karın içi bölgesi sırt ense genelde şüphe uyandırır. dövme olabilir diye. ama kol bacaktaki vurmalar olağan olabilir. takip edilir. onun dışında çimdirme, eti sıkıştırma yada başka bir cisim oklava, kemer izi gibi bunlar tespit edilir. sigara izmariti gibi yanıcı izlerinde kendine has şekli olur bunlar ayırt edilir. morlukları gören uzman kanıya varabilir dediğim şeyler varsa.
bende hemen hemen sen gibi dusundum morlugun yerine bakilirsa belki direk birsey anlasilmaz ama biseyler var gibi mesela videoda elle tutulur birsey var demekki yoksa nasil suc unsuru olarak gosterecegim der esi. demekki diyorum esi bebege siddet ettigini farketti hemen videoya aldi. konu sahibini direk suclayamam Allah bilir tabi ama konu sahibini nedense cok hakli bulamadim ama esinide hakli buluyorum demem. tek temennim kimse cocuguna kotu davranmasin yuregimiz aciyor

Konuda eksik noktalar olabilir ama şüphelerle bir anneyi böyle suçlamak da yersiz bence. Eğer adam haklıysa alır çocuğu öyle deliller varsa ama kadın sayfalarca kendini açıklamaya çalışmış ben üzüldüm. Ben dayağı da kesinlikle savunmuyorum , çocuğuma uygularsam Allah korusun kendime bile gelemem ama Türkiye'de 30 yaş üstü olup annesinden en azından bir tokat yemeyen insan sayısı epey azdır bence. Bazen bu siteyi okurken iskandinav ülkelerinde yaşadığımızı sanıyorum. Herkesi alıp babalarına verselerdi daha mı iyiydi? Bu sitenin de çoğu dayak yemiştir ama geneli annesinin çektiklerini , o dönemki şartları belki hafifletici sebep sayabilir. Ezilen birini görünce bu kadar üstten konuşmayın bence. Düşmez kalkmaz bir Allah. Neyse konu sahibi olayın peşinde koşturmaya devam edin , annesinden ayrılmasın daha emen çocuk. Belki kadın dernekleri falan danışmanlıkta size daha yardımcı olabilirler.

Onun canını yakmak için söylenen bir sozdu. O sırada nasıl söylendi bilmiyorum. Kesinlikle kızım benim canım..20 gundur nefes alamıyorum. Arkamda ailem yok kızım geldiğinde nafaka vs düşünmek zorundayım. Hergun biryere gidiyorum. Avukat polis bugün hakimle görüşmeyi talep ettim. Kabul edilmedi. Kalemine gittim .durumu anlattım. Hakimle 2 3 sanıye konusabildim. Ara karar çıkması için yalvardım.
bugün mü yaptınız bunları
eğer şiddet uygulamadıysanız çocuğunuza iyi baktıysanız bu adamda nasıl bir vicdan var da süt bebesini ayırıyor annesinden

İnanın bebeğimin bacağında birşey yoktu yani düştü de morardı heralde öyle birşeyden haberim bile yoktu . Foto çekmiş atmış zaten yanımda değildi foto cektiginde
Belkide kendi yaptı eşiniz ne belli. Ortada büyük bir oyun var gibi duruyor. Planlı hareket etmiş, işin içinde para vs var.

Eşimle bir tartışma yaşadık evlenirken benim üzerime alınan senetler ve halen ödemediği borclar vardı. Evlenirken taksitle ödeyeceğini söyledi. Ancak ödemeye yanaşmadı. Ailesinden gelen miras ve arabasini yukselterek 600 bin TL'lik aracı annesi üzerine yapmasi ile kavga ettik. Esim bireysel hareket etmeye başlayinca bende çalışmak istediğimi üzerime olan borçları ödemek istedgimi söyledim.
Bunun üzerine iş görüşmesine gittim eşim bebeğin yanındaydı.
Geldiğimde bebek yanında tartışmamak adına al bebegi dedim o sırada istenmeyen seyler çıktı ağzımdan senin olan bebeği de istemiyorim gibi😭
Bunun üzerine eşim bebeği alıp gitti.
Birde darp raporu almış.
Kızımın bacağında morluk varmış ben yapmadım kesinlikle😭😭😭😭
Bunu bana karşı kullanıyor bebeğimi elimden almak istiyor.
Ben eşimle olan evde yaşıyorum hala.
Nafaka ve bebek nafakası talep etmek adına.
İş bulup başka biryere yerlessem bebeğimi almak adına daha iyi mi olur?
Kusura bakmayin da hatalisiniz. Esim senden olan bebegi de istemiyorum dese yuzunu gostermem bi daha. Adama sinirinizi el kadar bebekten cikarmaniz cok yanlis. Ben bir anlik sinir lafina inanmiyorum. Hicbir ebeveyn cocuguna boyle bir laf soylememeli.

Konuda eksik noktalar olabilir ama şüphelerle bir anneyi böyle suçlamak da yersiz bence. Eğer adam haklıysa alır çocuğu öyle deliller varsa ama kadın sayfalarca kendini açıklamaya çalışmış ben üzüldüm. Ben dayağı da kesinlikle savunmuyorum , çocuğuma uygularsam Allah korusun kendime bile gelemem ama Türkiye'de 30 yaş üstü olup annesinden en azından bir tokat yemeyen insan sayısı epey azdır bence. Bazen bu siteyi okurken iskandinav ülkelerinde yaşadığımızı sanıyorum. Herkesi alıp babalarına verselerdi daha mı iyiydi? Bu sitenin de çoğu dayak yemiştir ama geneli annesinin çektiklerini , o dönemki şartları belki hafifletici sebep sayabilir. Ezilen birini görünce bu kadar üstten konuşmayın bence. Düşmez kalkmaz bir Allah. Neyse konu sahibi olayın peşinde koşturmaya devam edin , annesinden ayrılmasın daha emen çocuk. Belki kadın dernekleri falan danışmanlıkta size daha yardımcı olabilirler.
20 yasinda birinin yedigi tokatla , 15 aylik bir bebegin yedigi tokat esit mi sizce?

Ayrica bebek deyip gecmeyin. 15 aylik bebek seni istemiyorum sozunu gayet de anlar. Cocugu adama atmissiniz, istemiyorum demissiniz. Cocugun psikolojisini hic mi dusunmediniz? Yavrum istenmedigini dusunuyor. Sizin psikolojiniz umrumda degil. Cocugun psikolojisi aslolan. Cocugunu gercekten dusunen bir annenin bu lafi edebilecegini asla dusunmuyorum.

bu bir sürecin sonucu sanki arada eksik kısımlar var.

eğer bebeğe zarar verdiyseniz gerçekten: başta ban yiyecek olsam bile Allah belanızı versin inşallah diyeyim. ben olsam sittin sene o çocuğu size göstermezdim. eşiniz en iyisini yapmış.

eğer bu bir iftira ise: kimse o yaşta bir çocuğu anneden almaz. savcılığa gidip suç duyurusunda bulunun.

ayrıca siz hala boşanma, vekalet vs diyorsunuz. Çocuk onu beklemez. adam alıp çıktı mı çocuğu, evet
siz de ardından polise gitmeliydiniz.
ortada açılmış dava yok ne nafakası ne vekaleti?

Son düzenleme:
bu bir sürecin sonucu sanki arada eksik kısımlar var.

eğer bebeğe zarar verdiyseniz gerçekten: ben olsam sittin sene o çocuğu size göstermezdim. eşiniz en iyisini yapmış.

eğer bu bir iftira ise: kimse o yaşta bir çocuğu anneden almaz. savcılığa gidip suç duyurusunda bulunun.
Yazdığına göre günlerdir savcılık avukat polis karakol geziyor zaten. Boşanma olmadığı için bir şey yapılamıyormuş ve bu bana saçma geliyor. Günlerdir bir anneye çocuğunun gösterilmemesi nasıl yasal oluyor? Çocuğu alıp istediği zaman istediği kadar kaybolabiliyor mu bir ebeveyn? Tahminime göre uzaklaştırma kararı var gibi. Bir avukat gelse de aydınlatsa. Morluğun fotoğrafını ve düşme videosunu bizimle de paylaş yazdım, galiba koymadı buraya.

Ben olsam çocuğun babaannesinin evinin orada gece gündüz nöbet tutardım veya eşimi işyeri çıkışı takip eder- ettirirdim. Bence konu sahibi çocuğunun yerini biliyor ama yaklaştırılmıyor. Bir anne olarak üzüldüm ama konu hiç net değil. Kamerayı bile eşinin gizli yerleştirdiğini düşünüyorum. Şüphelenmiş ve kanıtlamak istemiş gibi.

Çocuğum düşüp tutmaya çalışırken olan videomu bile bana karşı kullanıyor bebeğime döverim bak seni demişim bazen kızdığım olmuş . Bunları kirpip mahkemeye sunmuş. Şeytan. Ben böyle bir şeytanla nasıl yaşadım nasil sevdim. Bebek onda kalsın diye elinden geleni yapıyor
Bebeğe seni döverim diyorsan alsın bence de zaten

Benim bebeğim yanımda olmasa kafayı yerdim burda nafaka talep etmek adına gibi başlayan şeyler yazamaz aklıma gelmez, annelerden fikir alırdım nerden bulabilirim çocuğumu diye bu bir,
2. Kizsaniz da senin olan bebeği istemiyorum kimin aklina gelir hiç bilmiyorum ve bacağında morluk görsem ben de darp raporu alırdım bu sözünüz üstüne.
Bebekte ciddi bir morluk yok bacağında düşmeden kaynaklanan bir morluk gibi görünüyor belki o gün düştü çocuk yanımda değildi 4 gün boyunca zaten kaçırmıştı. 2 gün yanıma geldi sonra darp raporu almaya gitmiş ben evde yokken

Bebekte ciddi bir morluk yok bacağında düşmeden kaynaklanan bir morluk gibi görünüyor belki o gün düştü çocuk yanımda değildi 4 gün boyunca zaten kaçırmıştı. 2 gün yanıma geldi sonra darp raporu almaya gitmiş ben evde yokken
Sonuç ne oldu peki boşanma davası açıldı mı açıldıysa geçici velayet kararı çıktı mi

Diyorum ya nerden tutsak elimizde kalyrsnz burda anne linç sevmiyorum siz de kendinize iyi bakın ailenzden destek alın çocuk büyütmek kolay değil anlyrm . Umarım sonu iyi olur.

belki sen haklisin konu sahibi ama ins cocuk icin hayirlisi en iyisi neyse o olsun. Allah yardimcin olsun seninde

Abi anamdan babamdan dayak yememis olmak icin niye illa İskandinav oluyorum yaw fhhfhd cocugum da dayak yemedi. Niye siz bu sekil yasiyosunuz diye illa bize de dayatiyosunuz yok sen de yemisindir zumzugu diye jfhxhxh

X