Eşim bebeğimi alıp gitti

Anneden zorla koparsinlar tamam anneye hasret büyüsün bebek sırf bu cümleyi ağzına aldı diye .. eger ciddi niyet yoksa ortada boşu boşuna sırf dilinde yanlış kelimeler var diye yavru anneye ane yavruya hasret kalsin .. Ya küfreden anneler var inanın yavrularına neler derken duyduğum kanımın dondugu anneler .. çevremizde bu duyarın 10 da birini reelde göstersek dünya cennet olurdu ama herkes sadece klavye kahramanı..
Evet biz cok klavye kahramaniyiz, siz cok mikemmel bi insansiniz. Herkesin reelde ne oldugunu en iyi siz bilirsiniz. Iyi gunner

Eşimle bir tartışma yaşadık evlenirken benim üzerime alınan senetler ve halen ödemediği borclar vardı. Evlenirken taksitle ödeyeceğini söyledi. Ancak ödemeye yanaşmadı. Ailesinden gelen miras ve arabasini yukselterek 600 bin TL'lik aracı annesi üzerine yapmasi ile kavga ettik. Esim bireysel hareket etmeye başlayinca bende çalışmak istediğimi üzerime olan borçları ödemek istedgimi söyledim.
Bunun üzerine iş görüşmesine gittim eşim bebeğin yanındaydı.
Geldiğimde bebek yanında tartışmamak adına al bebegi dedim o sırada istenmeyen seyler çıktı ağzımdan senin olan bebeği de istemiyorim gibi😭
Bunun üzerine eşim bebeği alıp gitti.
Birde darp raporu almış.
Kızımın bacağında morluk varmış ben yapmadım kesinlikle😭😭😭😭
Bunu bana karşı kullanıyor bebeğimi elimden almak istiyor.
Ben eşimle olan evde yaşıyorum hala.
Nafaka ve bebek nafakası talep etmek adına.
İş bulup başka biryere yerlessem bebeğimi almak adına daha iyi mi olur?
ic dunyani bilemem ama bebege sakada olsa doverim seni demek bende soru isareti birakti. ustelik esine kizginliklada olsa bebegi istemiyorum demende hos degil ben sana guvenmedim umarim yanlis dusunuyorumdur

Çocuğum düşüp tutmaya çalışırken olan videomu bile bana karşı kullanıyor bebeğime döverim bak seni demişim bazen kızdığım olmuş . Bunları kirpip mahkemeye sunmuş. Şeytan. Ben böyle bir şeytanla nasıl yaşadım nasil sevdim. Bebek onda kalsın diye elinden geleni yapıyor
cocugun dusup tutmaya calisirken nasil bir video bu bebegin kac aylik emekliyomu bacagindaki morluktan nasil haberin olmaz ve nasil olmus olabilirrr

Bende bunu merak ediyorum.
Kizimin tutunup ayaga kalktığı anlara ait videolar var. Yeni yurumeye basladig8 icin poposunun ustune düşüyor. Bu nasil bir suç unsuru olusturabilir anlayamadim
bebegi kac aylikmis yazmamis durduk yerde morluk nasil olusuyor bende anlamadim hem dusup tutarkenki video nasil bir videoda bunu kullaniyor esi

Anneden zorla koparsinlar tamam anneye hasret büyüsün bebek sırf bu cümleyi ağzına aldı diye .. eger ciddi niyet yoksa ortada boşu boşuna sırf dilinde yanlış kelimeler var diye yavru anneye ane yavruya hasret kalsin .. Ya küfreden anneler var inanın yavrularına neler derken duyduğum kanımın dondugu anneler .. çevremizde bu duyarın 10 da birini reelde göstersek dünya cennet olurdu ama herkes sadece klavye kahramanı..
Emin olun reelde de bu duyarlılığı gösteriyorum. Göstermeyeni de normal karşılamam.

Evladını seven hangi anne bunu söyler ya?
Ne kadar sinirlenirse sinirlensin insan evladı için böyle bir şey söyleyebilir mi?
Allah aşkına anne olan arkadaşlar bana bi cevap verir misiniz? Normal mi şu söz?
Vala bana pek masum gelmedin konu sahibi.
Nasıl bir tesadüfler zinciriyse artık, hep adamın kullanacağı şeyler var elinde.
Ayriyeten evladımın nerede olduğunu bilmicem ve gelecem burada konu açacam öyle mi?
Yok yaaa bu konuda eksik ya da yanlış parçalar var
anneyim esimle tartistigimizda hic bir zaman cocugu istemiyorum demedim dememde. bende bu kismina takildim

15 aylikmis bebeği. Yürüyen cocukta morarma oluyor hadi onu kabul ederim de düşüp tutmak kismini gercekten anlayamadim.
cok saibeli bir konu cidden.. videoda birsey olmasa diyorum adam ne diye video sunsun ama kadini da suclamak istemiyorum bana kadin guven vermedi. Allah cocugun yardimcisi olsun

Oğlum 15 aylık yeni yürümeye başladı sürekli düşüp kalkıyor bacağında ufacık bir morluk olmuş geçen gün ama nedeni belli sizinki de düşmekten olduysa anlaşılır bana kalırsa.ama sorun sadece o morluk değil sanırım eşinizin planları varmış belli ki bı takım veriler toplamış kendince. belki şiddet egiliminiz var onu fırsata çevirmiş iki tarafta masum değil bana kalırsa.ayrıca evinizde kamera olması bana tuhaf geldi bebeğe bakıcı baksa kamera olayını anlayabilirim ama sizin durumunuz biraz farklı bence eşiniz şiddet egiliminizi bildiği için kamera koydu bence eve. hem sizi kontrol etmek hem de delil toplamak için belli ki başarılı olmuş .bir de ne olursa olsun çocuğu al git demem sizde de tuhaflıklar var

Eşimle bir tartışma yaşadık evlenirken benim üzerime alınan senetler ve halen ödemediği borclar vardı. Evlenirken taksitle ödeyeceğini söyledi. Ancak ödemeye yanaşmadı. Ailesinden gelen miras ve arabasini yukselterek 600 bin TL'lik aracı annesi üzerine yapmasi ile kavga ettik. Esim bireysel hareket etmeye başlayinca bende çalışmak istediğimi üzerime olan borçları ödemek istedgimi söyledim.
Geldiğimde bebek yanında tartışmamak adına al bebegi dedim o sırada istenmeyen seyler çıktı ağzımdan senin olan bebeği de istemiyorim gibi😭
Birde darp raporu almış.
son durumunuz ne oldu

Birde darp raporu almış.
Senin olan bebegi de istemiyorum ne demek ya. Canimi veririm cocuklarimi vermem. Yuzde 1 i babasininsa yuzde 99 u benim. Nasi diyebildin cok saskinim. Bebe gitmis ne nafakasi cildirmalik ya

Onun canını yakmak için söylenen bir sozdu. O sırada nasıl söylendi bilmiyorum. Kesinlikle kızım benim canım..20 gundur nefes alamıyorum. Arkamda ailem yok kızım geldiğinde nafaka vs düşünmek zorundayım. Hergun biryere gidiyorum. Avukat polis bugün hakimle görüşmeyi talep ettim. Kabul edilmedi. Kalemine gittim .durumu anlattım. Hakimle 2 3 sanıye konusabildim. Ara karar çıkması için yalvardım.

Onun canını yakmak için söylenen bir sozdu. O sırada nasıl söylendi bilmiyorum. Kesinlikle kızım benim canım..20 gundur nefes alamıyorum. Arkamda ailem yok kızım geldiğinde nafaka vs düşünmek zorundayım. Hergun biryere gidiyorum. Avukat polis bugün hakimle görüşmeyi talep ettim. Kabul edilmedi. Kalemine gittim .durumu anlattım. Hakimle 2 3 sanıye konusabildim. Ara karar çıkması için yalvardım.
Cocugu kaybedene kadar herseyi yapmissiniz bence. Ben de olsam istemedigi cocugu karima birakmazdim. Dusunmediginiz seyleri soylememeliydiniz

en azindan ins hatani anlamissindir ozaman. Allah kavustursun cocuguna. evlat hicbirseye benzemez ama senin konun dediklerin cok saibeli durum.

Merak ettiğim için soruyorum:
Oyun oynarken, yürürken düşüp de oluşan morluklardan darp raporu alınabiliyor mu ki? Ne bileyim; biri yapınca oluşan morluk ayırt edilemiyor mu?
morluğun yerine bakılır. karın içi bölgesi sırt ense genelde şüphe uyandırır. dövme olabilir diye. ama kol bacaktaki vurmalar olağan olabilir. takip edilir. onun dışında çimdirme, eti sıkıştırma yada başka bir cisim oklava, kemer izi gibi bunlar tespit edilir. sigara izmariti gibi yanıcı izlerinde kendine has şekli olur bunlar ayırt edilir. morlukları gören uzman kanıya varabilir dediğim şeyler varsa.

bebegi kac aylikmis yazmamis durduk yerde morluk nasil olusuyor bende anlamadim hem dusup tutarkenki video nasil bir videoda bunu kullaniyor esi
valla benim aklıma önce çocuğa kızıp ittirip sonra düşmek üzere iken tutması geldi. günahını da almak istemiyorum tabi ama öyle yazılınca aklımda o sahne canlandı. eşi de kaydetmiştir. şansa o anı da yakalamış olabilir. elinde tutmuştur adam da videoyu.

X