Eşim beni aldatıyor olabilir mi?lütfen beni yönlendirin aklımı kaçırmak üzereyim :(

Sizin burda kalış süreniz uzayabilir ne demek
O mu karar veriyor kendi evinize ne zaman döneceğinize. Dönmek istiyorsanız dönersiniz. Keşke bu kadar uzun kalmasaymışsınız o ayrı.
Ben sadece bu cümleden rahatsız oldum.
Cıngar sebebi :)

Haziran 2019da transfer yapildi

6 yaşındaki çocukla aynı odada sex yapmaya niyet ediyorsanız bence yeterince cilvelisiniz. Hatta cesur. Cilveniz az diye üzülmeyin, çocuğunuza üzülün

Tamam.kapandi konu hepinize teşekkürler yazmayınız çıkış yapıyorum tekrar girmicem.

evli eşler ne olursa olsun bu kadar uzun ayrı kalmamalı bence.. bekarlığa alışmış , alkol kullanımı fazla ki cinselliği etkileyen etkenlerdendir...
bana göre sizi götürmeme isteği sorumluluğunuzu almak istemiyor gibi geldi. Rahatlığa alışmış maalesef...

Elinizde aldattığına dair bir kanıt yok. Ama kendine bakmaya başlamış. Bu ilgisinin başka tarafa kaydığını gösteriyor. Zamanla toparlarsınız eşinizle biraz ilgilenin bence

Kesinlikle bunu ogrenmek icin geri donmelisiniz. Orada kalmanizi isterse de dinlemeyin dönün yuvaniza

Tamam iste, hadi temmuz basi hamile kalmis olsan, nisanda dogmus olmasi lazim. yani daha yeni 3-4 aylik bir bebek olurdu. Arti nisanda zaten pandemi patlamisti bile. Tuhaf.
Bu çocuğu da odada başka çocuk varken yapmışlarsa aceleye gelen yapım aşaması neticesinde hemen gelişim gösterip ayları Çifter Çifter atlamış ssjsjsjsjjs.

Canım umarım düşündüğün gibi degildir. Benim dayımda eşi dogum yaptıktan uzun süre sonra aralarında hiç münasebet geçmeyince uzaklaşmıştı. Sonrasında spora yazıldı farklı farklı takımlar giysiler aldı. Eğer şüphen varsa adamın peşinden git. Belki varsa bile çok yakınlık kurulmamıştır. Eşini tekrar avucunun içine al.

Herhangi bir sağlık sorunu yoksa size karşı dürtüleri bitmiş olabilir boşalmıyorsa . Gerçi erkekler duyguya bakmaz cinsellikte de neyse

Nekadar gurursuzca bir yorum . Aldatıyorsa da avucunun içinde tut nedir ya. Ne kadar kocacım bir yorum ..

Kesinlikle, bu soruya cevap vermemis.

süphelenmekte haklısınız bence ama anlamadım yani neden bu kadar uzun sure ayrı kaldınız, bir de sonucta sizin kendi eviniz esinizin onaylamasına gerek kalmadan evinize donebilirsiniz bence. okullar acılsın acılmasın sizin kendi ayrı eviniz var sonucta.

bosalma konusunda da soyle dusunuyorum yanlıssam söyleyin, uzun sure beraberlik yasamayınca ılk iliskide daha cabuk ve daha cok bosalıyor, ama sizin kocanız bosalmadıysa demek ki o aradaki sürede bence bir bosalma yasamıs olabilir ama bu illa aldatıyor degil bence masturbasyonla da olmustur yani aldatıyor demek degil bu asla. ama diger soylediginiz seyler ve sizi eve goturmek istememesi aşırı supheli bir durum.

bir de not olarak cocuklarınızın oldugu odada cinsel iliski yasamayın asla, cocuklar ıcın travmatik bir durum bu, kusura bakmayın ama acayip buyuk cahillik bu, gidin otel tutun gunduz orada yapın ne yapacaksanız, cocukların oldugu odada seks yapmak ne demek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…