Eşim beni aldatıyor olabilir mi?lütfen beni yönlendirin aklımı kaçırmak üzereyim :(

SEn hatayı baştan yapmışsın bi erkek bu kadar uzun süre yanlız bırakılmaz
Dön eşinle geri
Adam besbelli bulmuş başkasını istemiyo bile dönmeni bekar hayatına alışmış
Aldatmayan adam aylardır daha ne işin var orda senin evin yokmu gelmeyi düşünmüyomusun derdi
Evli barklı insanların 5 ay annesinin evinde işi yok

Sanırım rahatlığa alışmış. Yani elle tutulur bir gözleminiz yoksa kendinizi bu kadar hırpalamayın adamda baya bekar gibi yaşamış neredeyse bir senedir. Ona da hak vermek lazım. Aldatma olduğunu sanmam ama alışkanlıkları değişmiş olabilir. Siz yine de yanında olmaya devam edin bence. Çocuklarınız varmış hem onları düşünün boşuna stres yapmayın. Öyle bir şey varsa zaten elbet ortaya çıkar

Benim de kızım 7,5 oğlum 1,5 yaşında bazen ne yediğimizi ne içtiğimizi anlamıyoruz eşimle, hep bişiler yetiştirme telaşındayız ama kendi evimizde kendi çocuklarımızın başındayız. Beş ay hatta altı ay evden uzak kalarak rahatınıza bu kadar düşkün olarak evliliğinizin zarar görmeden durmasını nasıl bekleyebiliyorsunuz? İhanet değil sadece insan özler yahu bakın altı ay önce bıraktığınız adam bile aynı kalmamış. Adam şurda üç gün üst üste sevişse tee Ağustos ayının sonunda gidecekmişsiniz hala birileri bana baksın derdindesiniz, bir ay bile evde yalnız kalmaya tahammülünüz yok. Beklendik son.

Dayınıza ne oldu peki spor ve takım elbise olayından sonra

Şüphelendiğini söylediğin de ona bi cevap vermedi mi peki

Ya insan kocasını bu kadar ay yalnız bırakıp bekar hayatına alıştırır mı? Çok büyük hata yapmışsınız. Adama da sürekli bosalamadin kesin beni aldattın tarzi muamele yapmayın sakın. Evinize dönüp ilişkinizi düzeltmeye bakın derim fazla kurcalamayın artık. Adam belli ki bekar hayatı yaşamış.

Bana kalırsa şüphelendiğini anlamış ve düşüncelerinin değiştirmek için gelip sarılmış sana düzmece yani herşey

Tamam iste, hadi temmuz basi hamile kalmis olsan, nisanda dogmus olmasi lazim. yani daha yeni 3-4 aylik bir bebek olurdu. Arti nisanda zaten pandemi patlamisti bile. Tuhaf.
Ya konu ile alakasız ama o öyle olmuyor. Benim kardesime temmuzda transfer yapıldı. Mart da doğurdu. Hanımefendiye Haziran'da transfer yapılmış Şubat'ta doğurmuş oluyor. Martta gittim pandemi patladı diyor. Hesaplama doğru. Bir tuhaflık yok bence.

Eğer boşanmayacaksan aldatma varsa hiç kurcamala. İlgili ve sevecen ol yeter bence eve dön zaten dinleme ben çok özledim dersin evimizi.

Tabiki ki de aldatıyor ama hatanın büyüğü sende adam bekar hayatı yaşıyor hadi sizi geçtim çocukları bile ozlememiş besbelli çocuklarından bile ilgiyi azalttiysa yüzde yüz başkası var hayatında suphelendigini anlamış birlikte olduğunuz zaman mecburi bir birliktelik olmuş aklında diğer insan olunca böyle olur hatta beraber yaşamaya başlamışlardır eğer kanitlamak ve bosanacaksan evine çocukları falan almadan aniden haber vermeden baskın yapar gibi dön hastalığınla ilgili dr la ilgili bir bahane bulursun geçmiş olsun aldatmayı asla savunmuyorum ama yüzde yüz eminim ki aldatıliyorsun

5 ay çok uzun bir zaman...Ama aldatma diye düşünmeyin hemen.Acilen eşinizin hayatına her manada dahil olun.Yoklugunuza alistirmayin bu kadar...Ve tavsiyem eşinizle şu ara sert, kavgacı, iğneleyici tarzda konuşmak yerine özlenecek,yaşanacak biri olarak davranın.Adam rahata alışmış neticede.

Herşeyi geçtim küçücük bebek var onu da mı özlemiyor. Eve birlikte gitmek için hazırlan bakalım ne tepki veriyor. Evime gitmek istiyorum de sadece.

Bir hamilelik tahminen 40 hafta kadar sürer, yada 9 ay. Tüp bebektede bioloji degismiyor. Ha ne olur, biraz daha erken yada geç dogurur. Bunuda konu sahibi hiç ifade etmedi konusunda, ki yine imkansiz. Konu sahibi hatta transferin temmuz basi oldugunu söylemisti. Ve Temmuz ise, nisan olmus olur. Hadi erken dogum, mart olmus olur. Tam pandemi zamani.

Ve baska sorularada yanitlamak istmedi, bu konuya daha yazmayacagim dedi. Mesela cocuklarin yaninda sevismek istiyor da, yan odada kardesi var diyemi çekiniyor? Bu nasil bir tezzatlik? Konu sahibi bunuda cevaplamak istemedi.

Ya sen neyin peşindesin ben ne diyorum sen ne anlatıyorsun ?

2 3 çocuğu varken maalesef aynı odada birliktelik yaşayan çiftler var. Üzücü ama gerçek.

Fake bulduk fake , aynı oda da birliktelik yaşamışlar demeniz çok garip.

Ne alakası var.

Kardelen 84 biraz sakin olurmusun bana kalırsa aldattimi aldatmadimi mevzusunu kenara bırak evliliğini tamir etmek ve toparlanmak için evine dön..cinsellik noktasında eşin çok anormal gelmedi eskiden öyle olmuş olabilir ama artık senin anneliğin on planda.cekici gelmiyor olabilirsin bu dönem.bence eşini anlamaya çalış ve birbirinize destek olun, sevin ve birbirinizi sayın.kizkardesin geldiginde sabaha kadar uyanık diye eşini ihmal etmen yanlış olmuş.sabaha kadar uyanık olması onun sorunu.aslinda seni anlıyorum doğum sonrası ciddi isteksizlik oluyor ve duygusal anlamda da eşine karşı yetersizlik duygusu olduğu için bilinçaltinda,kadın kocaya karşı şüpheli ve öfkeli oluyor.parfum ve rollonundan rahatsız olduysan soyle eskiye dönsün.bence evliliginize zaman verin ve araştırmak sorusturmaktansa mutlu olmaya odaklanın.su-i zan etmeden bi ayağa kalkın kendinize gelin.esinizle ailece planlar yapın.cocuklarla açık hava piknik gibi.evliliginizi onarmaya çalışın çok uzak kalmışsınız yaşananlar normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…