Eşim beni aldatıyor olabilir mi?lütfen beni yönlendirin aklımı kaçırmak üzereyim :(

Yabancı erkeklerde de tüm ev işlerini ve çocuklarla ilgilenme işini kadına yıkıp,yan gelip yatma yok.Ortak yaşıyorlar hayatı
Yok yok valla. Sizin dediğinizle benim dediğim aynı şey değil. Benim dediğimde hastalıklı bir bağlılık var çocuğa karşı. Hatunların nihai amacı çocuk doğurmak gibi davranıyorlar. Maalesef çocuğa ulaşınca kocalarını bir kenara sıpıtıyorlar. Ne cinsellik kalıyor ne başka bir şey. Adam bir süre aynı ilginin devam etmesini bekliyor bir eş olarak ama kadın çoktan eşlik görevini unutmuş oluyor. Aynı zamanda şunu da demek istiyorum bakın kadın tamamen çocuğa odaklandığından ötürü kocasının baba olduğunu da unutuyor. Kocasının babalık görevleri olduğunu bazı şeyleri onun da yapması gerektiğini de unutuyor. Çocuğu adamdan uzaklaştırıyor.

Aldatmış olmayabilir, kendi kendini tatmin etmiştir ve mast. alışınca vaj. İlişkide afallamış olabilir (bi ihtimal tabi) erkekler bu konuda asla doğruyu söylemez. Ailenize herşeyi anlatmayın naçizane tavsiyemdir. Eşinizi yalnız bırakmışsınız uzunca bir süre keşke biraz imkanları zorlayıp evinize dönseydiniz. Yalnız kalınca kendine bakması gerektiğini farketti belki de , belki o arkadaşları ‘oğlum biraz kendine bak iyice salmışsın dedi’ bilemeyiz hep ihtimal Umarım düşündüğünüz gibi değildir .

Ben Genel olarak Türk erkeklerinin ilgi göstermediği halde ilgi beklediğini düşünüyorum.Anlattığınız tarzda nihai amacı çocuk doğurmak olan kadınları bende tuhaf bulurum,öyle bir kadınla karşılaşmadım daha önce ama

Katılıyorum kesinlikle . Doğumdan sonra o kadar korktum ki eşimle eski hayatımız rutinlerimiz keyiflerimiz bitecek diye. Elimden gelenin fazlasını yaptım hem mutfakta hem yatakta yoruluyor insan ama kimseyi karıştırmadım evime . Sağlık sorunu tabiki önemli o zaman devreye birileri girer muhakkak. Genel konuşuyoruz burada

Bu konuyu açtığınız saate bakılırsa gerçekten huzursuz hissediyorsunuz. Uyuyamamışsınız bile...
Öğrenebileceğiniz etraftan birisi yok mu? Üzülürek söylüyorum,kadınlar çok nadir yanılır...

Maalesef çok var bu kadınlardan. Türk erkekleri de ilgisiz katılıyorum ama hepsi değil. Erkekleri de çocuk gibi biraz yönlendirmek lazım. Adam bi şeyler yapmak istiyor ama ne yapacağını bilemiyor diyelim. Biraz yol göstermek lazım. İş beklemek iş istemek lazım. Evliliği güzel devam etsin çocuğuna iyi baba olsun diye adam da uğraşıyor diyelim ama kadın bırak sen yapamazsın edemezsin diyor çocuğu kucağına bile vermiyor adamın. Kadın zannediyor ki sadece anne olursa çocuk için yeterli. Ya da çocuk doğurunca salıyor kendini bakım makım hak getire. En birinci göstergesi bu mesela. Neyse bu konuda daha da farklı şeyler var zaten. Tek mesele bu değil.

En iyisi. Valla ben şikayet eden ama hiçbir şey yapmayan insanı sevmem. Bu tarz konularda da kadınlar hep şikayet ediyor. Atıyorum doğumdan sonra cinsel hayatım bitti. E bitirme. Her şey senin elinde. Kilonun zor verildiğini biliyorsun, hamileyken bir avuç ceviz ye fındık ye, yoğurt ye, faydalı şeyler ye. Ama Nutella yeme. Allahaşkına hamileyken doktor diyor mu Nutella ye. Yiyorsun kilo alıyorsun veremiyorsun sonra sevişmeye utanıp isteğim bitti diyorsun. Geçen çalışma çalışmama konusunda da vardı. Ama biz ev işleriyle beraber bölünüyoruz ühühühüh. E bölünme. Alıştır kocanı. Kadın evliliğin başından beri kocasını oturtmuş totosunun üstüne. Hiç iş yaptırmamış. Her gün mükellef sofra kurmuş. Bu düzenden yorulup bıkınca da şikayet ediyor. E sen baştan yanlış alıştırmışsın kocanı. Nasıl başlarsa öyle gider. Ufak ufak işe alıştırsaydın. Her gün ayrı yemek yapacağına bir kere yapsaydın 2 gün yemeye alıştırsaydın. Yok mu burda kocama annesi hiç iş yaptırmamış ama evlendiğinizden beri ev de süpürüyor şunu bunu da yapıyor diyen. Neyse vesselam kafa şişirmeyelim.

Ya Nasıl bir Adam bu kendi oğluna ilgi gösterilmesinden rahatsız oluyor.Eski konularınıza da biraz baktımda tüm hareketleri falso resmen
Onlar hamilelik
Evet , zaten konuşma sırasında eşime bana nasıl yardımcı olabilirsin dediğim de ' ben yardımcı olamam ama terapiste gidebiliriz ' dedi . İlk eşimden kalma bı travma bu bende , yalan söyleyip söyleyip inkar ederdi en sonunda iki kez yakayı ele verdi 1 yıllık evlilikti ama ömrümden ömür gitti çünkü bilmediğim bir şehirde yapayalnizdim kimsem yoktu hastaligim da o suretce başlamış olabilir belki bilmiyorum. Nasıl asicam bu şüpheci tarafımı bilmiyorum sanki tedavisi yok gibi geliyor . Ama hayatımın her anında yok mesela uzun zamandır eşime karşı hiç yoktu şüphe vs. Dediğiniz gibi en son2014, şimdide mesafe arayagirip çok ozlemedigini hissedince böyle oldu

Dediğim gibi kuruntu, vesvese yapmayın. 6 yıldır bi durum olsa hisseder şüphelenirdiniz. İlk eşiniz kötü bi adammış. Onu artık unutun gitsin. Aşmak için de psikolog, terapist her yolu deneyin. Aşılmayacak şey yok. Bence eşinizle olan iletişim problemine odaklanın. Cinselliği 1. plana alın. Kendinize bakım yapın. Toparlanın hemen eve dönün. Mesela evvelki konunuzda kardeşim dekolte giyiniyor demişsiniz. Siz de evde kocanıza giyinin. Zaten çocukların bi uyku rutini oluyor. Onlar uyuduktan sonra biraz evliliğinizi tazelersiniz. Ama böyle devam etmeyin. Eşiniz aile olmanın sorumluluğundan kopuyor yavaş yavaş. Toparlayamazsınız.

Çok çok teşekkür ederim size yapicam bunları , terapiste de gidicem sanırım ankaraya bı gideyim düzenimizi kuralım yeniden.esim evdeki kıyafetlerimi hep eleştirdi insan kocasına biraz özenir derdi seks için herzaman bahanen var derdi aslindabana işaretleri verdi ama ben hayat telaşı vs kör gibi davrandım bankaciyim zaten tüketen bi meslek eve bitik geliyorsun vs ama ugrasicam bundan sonra

Aslında bankacı kadınlar şık,makyajlı falan olur ama

Düşünki seni aldatıyor...........
Eşinden ayrılmak İSTEMİYORSAN eğer, yakalasanda sakın bildiğini belli etme, belli edersen o an herşey biter.!! Hatta espri yaparcasına hani bak beni aldatıyorsan bari kondom kullan eve hastalık getirme gibi şeyler söyle gülümse.
Sen eşini tekrar elde edecek bişeyler bulursun. Yada o doğru yolu bulur. Ne diyeyim Allahım hayırlısını versin. İnşallah evliliğinizi düzeltirsiniz. Ve canımmm senin kesinlikle evine dönmen gerek.

Boşanmak istemiyorsa belli etmemesi gerektiğine katılıyorum ama kondom mevzusu cesaret vermiş olur.Beni aldatmana izin veriyorum demek olur

Boşanmak istemiyorsa belli etmemesi gerektiğine katılıyorum ama kondom mevzusu cesaret vermiş olur.Beni aldatmana izin veriyorum demek olur
Bana görede bişeyler hissediyorum ayağını denk al olur gibi geldi tabii ciddi ciddi demicektir, yarı kızgın yarı sevimli halleri vardır ya kadınların ha öyle hayal ederek yazdım ben onu

Niye seninle dönsek mi diye sordunuz ki? Orası sizin eviniz ve “beraber dönücez” demeniz yeterli, izin alır gibi sormak hoş olmamış bence. Anlattığınıza göre size olmaz geleceksin diyecek bir mizaca sahip değil eşiniz bu yüzden gelmeye pek istekli olmadığınızı düşünmüştür.

Hiç kendinizi üzmeyin kafada biter herşey yeniden aşık edin kendinize bir cilve biraz gülümseme tatlı dil yeter. Evde ben de pasaklı olsam bile ne bileyim mini şortum vardır severek giydiğim kendinize yakıştırdığınız birkaç parça belirleyin üşenseniz de onu giyin.
Mini şort tayt parfüm yeter
Bir arkadaşım elbise giyerdi mesela.

3 cocuk annesi olarak yaziyorum..
3cu dogumumda bile annemde en fazla bir hafta kaldim.Ne munasebet,evim var barkim var.Esinizle aranizi cok acmissiniz.Esinizi hakli goruyor degilim ama cocuk ortak ev ortak,hayat ortak,niye ayri kalasiniz.
Evinize donun,ondan onay almaniz gerekmez.Hayatinizi duzene koyun,gece cocuklarinizi uyutun,kahve icin, konusun birbirinizi suclamadan.
Hersey yoluna girecektir fakat biraz cabalayin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…