Eşim beni eğlence mekanında çalışan bir kadınla aldattı ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sen inanma canım tamammı ama Allah inşAllah sana böyle bir dert vermez amin böyle bir konuda bile dalga geçiyorsun ya ALLAH korusun başına gelirse yazdıklarından pişman olursun çünkü, umarım yoluna hep doğru insanlar çıkar ve inanmamaya devam edersn bazı insanların hayal edip kurduklarını paşa paşa yaşayanlardan olmazsın ..
Amin canim🙏

Gazinomu? 1960 yilindanmi yaziyorsun? Ve telefon zaten kendinden kapanir 1-2 dakika sonra. Yani açik birakti, bakabildim ne bilim..

Ilginç bir konu doğrusu
açıkça pavyon demek istemedim kaba olduğu için ki asla kınamıyorum herkesin heryerde çalışabilir önyargılı olmamda zaten bu kadar neden inanmak istemiyosunuz onuda anlayamıyorum telefonu bıraktı ve hemen kapıdan çıkıp banyoya girdi saymadım ama 20 saniye falan sürdü yani neden bu kadar detaycısınız

o tv odasında de ben salondayım ...
Hiç konuşmuyormusunuz bu böyle devam mı edicek.
sen sessiz kalıcaksın oda hiç birşey söylemiycek ayrı odalarda ama aynı yatakta, bu şekilde devam etmeyimi düşünüyosun. Sen böyle sessiz kalırsan bu adam o kadını kuma getirirse sasırma

Zaten hamile olmasaniz sasardim 🙄
Yahu telefonda öyle seyler gördükten sonra insan nasil 2 gün hicbirsey olmamiscasina davranabilir? Niye yapiyorsunuz bu eziyeti kendinize?

Soruyorsunuz ya, o kadinda olupta ben de olmayan ne diye. Ben size söyliyim: ÖZGÜVEN! Diger kadin gazinolarda leş ortamlarda takılmasına ragmen bundan hic cekinmeyip bir de esinize dans videosu atiyor, kendine o kadar güveniyor ki "ben leş bir kadınım, hic bir erkek beni sevmez" demiyor. Ya siz? Aldatildiginizi ögrenince ortaligi yakip yikip adami evden postalamak yerine gelip burda ne yapiyim diye soruyorsunuz! Pes!

Tülaaaaaaayyy evine dön😢 evli değilsiniz Tülaaaayyy, bitti kestuk🎬
Sevindim Mune, 4 aylık hamilelik, 2 paket sigara kötü bir hayal ürünü olsun sadece.

Ama bu kadar insanı kandırırken dahi Allah yazarken baş harfini büyük kullanması büyük hassasiyet. 🥴

Ben böyle birşey görseydim o evi yıkardım başına çocuk koca için yapılmıyor herkes kendine bir hayat arkadaşı olsun evlat sevgisini tatsın koşulsuz sevsin sevildin diye yapmalı ne var hamileyseniz evet çok üzücü bir durum ben babasız büyüyen bir kadınım evelallah annem hem anne hem baba oldu ayaklarınızın üstünde durun bu pisliği defedin gitsin kıymetinizi bilin
Bende şuan hamileyim bu konuya nasıl gerildim kendimi yerinize koyuyorum o çocuğun bile yüzünü göstermem o adama ben burda sinirlendim sizin iki gün sabrınıza hay ret ettim hamileymişsiniz belki o duygusallıkla napıcağınızı bilemediniz amaa hayattan korkmayın yani şimdiden allah yardımcınız olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X