Eşim benim konuşmadığım komşuma selam veriyor normal mi

Komsu kadın da yani, adamın karısıyla muhattap degilsen adama ne selam veriyorsun alıyorsun senn kulagına gidecegini biliyorsa nisbetende yapıyor olabilir esinizde o selam verdi diye karsılık veriyor olabilir.eşinizle selamlasmak allahın selamı alır verir okta sizle olan da allahın selamı degil mi konusmuyorda olsanız allahın selamını karısıyla konusmadıgı adamdan esinizden, esirgemiyorsa sizden de esirgememeli.

Yani aslında olayı ben anlayamadım. Sizin selamınızı o kadın almıyormuydu yolsa alıpta o size hiç ilk selamı vermiyor diyemi selamı kestiniz? Eğer size hiç selam vermezken almazken eşinizin selamını alıyorsa eşinizde değil (sıcakkanlı diyorsunuz) kadında bir sıkıntılı durum vardır. Eşinizden hoşlanmıs olabilir. Sizden hoşlanmamış olabilir. Genel olarak kadınlar yerine erkeklerle iletişimi daha çok seviyor olabilir. Artniyetli bir durum varsa bu kadının problemli oldugundandir. Eşinize güveniyorsanız hiç kafanıza takmayın .

Ben de annemin küs olduğu komşumuza selam veriyorum onun da eşi anneme selam veriyor yani ne olcak ki bir husumet yoksa. Eşiniz biraz da sıcakkanlı bir insanmış ondandır.

Bizim evde tüm komşulara hatta büyük ihtimal komşulara gelen misafirlere selam veren benimdir. Asansöre inerken binadan geçerken gördüğüm topluluğa veririm . Ama bir adam var eşim kaç kere selam vermiş cevap vermiyormuş ben de o adama vermem . Eşimi takmayan adami açıkçası insan yerine koyup selamlaşmam

Kadın komşum beni gördüğünde selam vermez bile ben verirdim hep ama baktım o vermeyince bende vermiyorum ayrıca onların eşleri de beni görünce ses etmezler hiç ama benim kocam gördüğünde ses eder selam verir konuşur normal mi muhabbet gibi olmasada ben bu duruma çok sıkılıyorum

Eşim kiminle konuşur konuşmaz karışmam ama ikimizin ortak tanıdığı biriyse ve böyle yapıyorsa kadın erkek farketmez eşimin de konuşmasını istemem.

Esiyle konussa tamam da kadin ne alaka. Ben bozulurdum sahsen kadın benle muhatap olmayacak esime selam verecek saçma. Zaten benim konuşmadığım komşuya esim de kinlenmiştir büyük ihtimal o da konuşmaz oturup çekirdek çitleyerek komşu dedikodusu yapıyoruz evet :))

benim de zoruma gider. anladığım kadarıyla kadın sizinle konuşmuyor siz de geri çekilmişsiniz. Kocamla niye konuşup selamlaşsın ki? Saçma gelir bu

Ne var bunda ya, işin içinde büyük bir kavga,iftira,haksızlık falan yoksa gayet verir selamını.
Muhtemelen herkese selam veren biridir, o kadına özel degildir
Bizim binada bir kadın vardı. Selam sabah vermez bana eşiyle de konuşmuşluğum yok. Neyse bu kadın sürekli eşime selam veriyor hal hatır soruyor. E verebilir normal desem de hoşuma gitmedi kadının tavrı. Neden eşime selam veriyor neden muhabbete giriyor. Burda kocaman bir soru işareti oluyor işte🤷

Selâm vermesi normal bir durum benim de alt komşularım karısı slm vermez asansörde konuşmaz bende konuşmam ilk birisi selam vermezse vermem ..... eşi görünce selâm verir sorar abla der eşime selam söyler ...karşı komşumda eşine abi çok iyide eşi suratı asık selam bile vermedi demişti ben soğuk biriyim eşim güler yüzlüdür

Son düzenleme:
Senin rahatsız olduğunu bildiği halde selam veriyorsa kusura bakmayın ama eşiniz aranıyordur.Eğer kadın eşiniz selam verince selamını alıyorsa kadında sorun yok karşındaki selam verince kendini mecbur hisseder insaniyet namına alır selamını ama ilk selamı kadın veriyorsa kadında da anormallik vardır bence

Bizim binada bir kadın vardı. Selam sabah vermez bana eşiyle de konuşmuşluğum yok. Neyse bu kadın sürekli eşime selam veriyor hal hatır soruyor. E verebilir normal desem de hoşuma gitmedi kadının tavrı. Neden eşime selam veriyor neden muhabbete giriyor. Burda kocaman bir soru işareti oluyor işte🤷
Belki kadın gördüğü - duyduğu bir seyden dolayı sana uyuz oluyordur. Ama diğer apartman üyeleriyle ve eşinizle bir problemi olmadığı için diğer insanlara selam verirken sana vermiyordur.
Bence olay bundan ibaret
yoksa tüm apartmana asık suratlı olan kadın bir tek eşine mi Güleryüz gösteriyor ki?
Eğer boyleyse bir sorun var demektir ama herkesle iyiyken sizi görmezden geliyorsa sizi sevmedigindendir.
Benim annem de yillaaaaar önce karşı komşuya kıl kapmisti,ayni katı paylaştığımız için konuşması gereken şeyleri falan hep kadının eşiyle hallederdi.
Bana normal geldi bu yüzden

Selâm vermesi normal bir durum benim de alt komşularım karısı slm vermez asansörde konuşmaz bende konuşmam ilk birisi selam vermezse vermem ..... eşi görünce selâm verir sorar abla der eşime selam söyler ...karşı komşumda eşine abi çok iyide eşi suratı asık selam bile vermedi demişti ben soğuk biriyim eşim güler yüzlüdür
Esine selam veriyor mu bu dedigin sahis? Yani eger veriyorsa konusan bir insan derim ama sadece sana veriyorsa normal bulmam😐

Esine selam veriyor mu bu dedigin sahis? Yani eger veriyorsa konusan bir insan derim ama sadece sana veriyorsa normal bulmam😐
Tabiki de eşime de selam verir sohbet eder zaten eşimi daha önceden tanıyor binadakiler .....benim demek istediğim birisi bana selâm verir se veririm eşim herkese selam verir erkekler de genel olarak gördüğüm de o yönde yetiştirilme yada erkeklere özel sanırım

Tabiki de eşime de selam verir sohbet eder zaten eşimi daha önceden tanıyor binadakiler .....benim demek istediğim birisi bana selâm verir se veririm eşim herkese selam verir
Orasi oyle ama art niyet arayacak bir durum yokmus zaten senin durumunda.. ama konu sahibi ayni durumda degil. Bi erkek bana selam verip esime vermezse, bi kadin bana selam vermeyip esime verirse art niyet ararim. Tabii arada bir surtusme vs olmadiysa.

Kadınla bir kavga gürültünüz olmadıysa çok takılmayın.
Eş olduğunuzu bile bilmiyor olabilir belki de. Bilmiyorum geçerken bi iyi akşamlar demek garip değil. Siz de bir sıkıntı yaşamadıysanız iyi akşamlar günaydın diyebilirsiniz.

X