Eşim bir aydir benimle ilişkiye girmiyor

Eski evliliğimde problem böyle başladı bende de.
10 yıllık beraberlik 4 sene evlilik geçirdik. Evlenmeden önce her yerde sıkıştıran adam evlendikten sonra yatağa geç gelmeye başlamıştı.
çocuk istiyordum son 2 senedir. O istemiyormuş ama bana söylememişti. sanırım yatağa gelmemesinin sebebi oydu.
regl bittikten sonra en fazla 1 hafta düzgün ilerliyorduk sonra olmuyordu. ben de sürekli sürekli baskı kurmak istememiştim.

100 kere sordum çocuk istemiyorsan söyle erteleyelim diye yoo istiyorum diyordu.

adam yatağa gelmiyordu ama chat sitelerinde show yapıyordu millete :KK70:

aldım karşıma konuştum. konuşmadan halledemezsiniz. sevgili değilsiniz siz yersiz triplere gerek yok.
sevgin, aşkın bitmiş olabilir. bana dürüst ol ne gerekiyorsa onu yaparız dedim inanın o kadar sakin konuştum ki.
hayır ne saçmalıyorsun sen vs dedi klasik erkek.

sonra aldatmaları bitmedi. en sonunda boşadım.

allahıma şükürler olsun çocuğum olmamış ondan.

sakin olun. insanız. başımıza her şey gelebilir. sinirlerinizi yıpratmayın. konuşun. olmuyorsa olmuyordur.
illaki bir derdi vardır. allah dermansız dert vermesin..
Bu erkekler ne arsiz yaw.. sen once evdeki
Kadini😏 sonra gidip boynuzu takarsin Gerizekali bunlar cidden

Bilmiyorum ki. Iki tane cocugumuz var. Bencillikmi yaptim diye düsünüyorum bazen. Gerci tek Problemimiz bu degildi ama en büyük Problemimden biriydi. Icimdeki birseyler yasama duygusunu daha fazla bastiramadim. Sadece cinsellik degil ask, sevgide dahildi bu Duygulara.

Sanki kendi keyfim icin cocuklarimi Anne Babali bir Yuvadan etmisim gibi.
Bence evlilik cinsellige, cinsellik evlilige bagli.. kisir dongu gibi dusun…ve hic pisman olma.. bazi seylerden zaten mahrumsun ne diye o herifin donunu yikayip yemegini yapasin? Yasin kac bilmiyorum cocuklarinkac yasinda bilmem
Ama belki karsina daha duzgunbiri cikar.. cikmazsada en azindan sinirlerin yipranmaz

Bu erkekler ne arsiz yaw.. sen once evdeki
Kadini😏 sonra gidip boynuzu takarsin Gerizekali bunlar cidden
yani durum böyle olunca ben sordum. olabilir artık sevmiyor olabilirsin. evlilik kadar boşanmak da doğal. istenmediğim yatağa neden gireyim? dürüst olalım istedim ama tam tersi inkar etti. e madem öyle neden aldatırsın?

işte böyle oldu mu cidden her şeyi hakediyorlar. seviyorsun ve memnunsun madem neden aldatırsın? şikayetin var madem neden söylemezsin????? erkeklerin kafası nasıl çalışıyor anlamıyorum.....

yani durum böyle olunca ben sordum. olabilir artık sevmiyor olabilirsin. evlilik kadar boşanmak da doğal. istenmediğim yatağa neden gireyim? dürüst olalım istedim ama tam tersi inkar etti. e madem öyle neden aldatırsın?

işte böyle oldu mu cidden her şeyi hakediyorlar. seviyorsun ve memnunsun madem neden aldatırsın? şikayetin var madem neden söylemezsin????? erkeklerin kafası nasıl çalışıyor anlamıyorum.....
Evliliklerde bu garip bi durum zaten.. ben bunu suna bagliyorum: erkeklerin genel anlamda hem duzenim bozulmasin camasirim yikansin ama keyfimdende geri kalayim.. hersey yolunda degilmis gibi davransa bosarsin belki rahatindan olur.. ama yok hersey yolunda gibi yapip devam etmek daha isine geliyor

Evliliklerde bu garip bi durum zaten.. ben bunu suna bagliyorum: erkeklerin genel anlamda hem duzenim bozulmasin camasirim yikansin ama keyfimdende geri kalayim.. hersey yolunda degilmis gibi davransa bosarsin belki rahatindan olur.. ama yok hersey yolunda gibi yapip devam etmek daha isine geliyor
buna katılıyorum. sonsuz hem de. evi annem almış. sabah ezanında ondan önce kalkıp işe gidiyorum. ev temiz, yemek hazır.. karşısındaki kişi neşeli ve anlayışlı. o kadar iş batırmışsın gene tutmuş seni kolundan kaldırmış. daha ne olsun :KK70: adam da haklı yani. enayi taraf bendim onun halinden memnun olması çok normal :KK70:

Arkadaslar yani herkes cinsel Hayatin olmamasini kesin bir bosanma sebebi olarak görüyor öyle mi?
Bence evet.. ama
Bu karsilikli duygu ve isteklere bagli.. 2 kiside libidosuzsa 1000 yilda istiyolarsa sorun yok.. ama bi taraf istekli digeri degilse o zaman kisa vaadede gider ancak.. uzun vaadede ya aldatir bi taraf ya depresyona girer yani

buna katılıyorum. sonsuz hem de. evi annem almış. sabah ezanında ondan önce kalkıp işe gidiyorum. ev temiz, yemek hazır.. karşısındaki kişi neşeli ve anlayışlı. o kadar iş batırmışsın gene tutmuş seni kolundan kaldırmış. daha ne olsun :KK70: adam da haklı yani. enayi taraf bendim onun halinden memnun olması çok normal :KK70:
Aynen o yuzden derler ya: fazla fedakarlik fazla vefasizlik getirir diye.. bi kocalik yapacakmis onuda becerememis kocan olacak yavsak. Atalar demis: kocanin 2 kasigi varsa birini kiracaksin diye.. ee bizde catal bicak seti tamamlamaya calisinca isler bozuluyor😐😂

Merhaba arkadaşlar, canım o kadar sıkılmış durumda ki biriyle paylaşmazsam kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimle daha 8 aylık evliyiz genel anlamda nişanlılık dönemi de dahil benim kadar istekli değildi evliliğimizin ilk bir kaç ayı daha sık ilişkiye girerdik ama ben onlarda bile yeterince tatmin olduğumu hissedemezdim çünkü eşimde ön sevişme anlayışı malesef yok sadece öpüşüyor ama onun disinda beni ilişkiye hazirlayacak kadar sürede okşama vs yapmiyor direkt konuya giriyordu. Bu konu da da cok uyardmı ama yine kendi bildiği gibi davranmaya devam etti . Şimdi de ben çocuk istemeye başladım ama ilişki sıklığımız o kadar azaldı ki yumurtlama gününü bile denk getirip ilişkiye giremiyoruz. Geçen ay yakalayamadik bu ay daha sık ilişkiye girelim dedik bunu kendisi de söyledi ama bir aydır iliskiye girmiyoruz asla yaklaşmiyor bana . Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim sebebini sorduğunda Da söylemedim. Ne diyebilirim ki yumurtlama günüm de bile benimle birlikte olmuyorsun neden bir aydır canım beni istemiyor mu diyeyim . Çok kızgınım ve artık çocuk yapmayı da bırakma kararı aldım evde mastürbasyon yapıp kendimi tatmin ederim ama yine de bir aydır benimle olmayan adamla olmam :KK43:
Yataktan kovmak bence dogru bir davranis degil kendinden iyice uzaklastirmakta. Bence oturup konusmayi deneyin bu daha saglikli olur diye dusunuyorum.

Merhaba arkadaşlar, canım o kadar sıkılmış durumda ki biriyle paylaşmazsam kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimle daha 8 aylık evliyiz genel anlamda nişanlılık dönemi de dahil benim kadar istekli değildi evliliğimizin ilk bir kaç ayı daha sık ilişkiye girerdik ama ben onlarda bile yeterince tatmin olduğumu hissedemezdim çünkü eşimde ön sevişme anlayışı malesef yok sadece öpüşüyor ama onun disinda beni ilişkiye hazirlayacak kadar sürede okşama vs yapmiyor direkt konuya giriyordu. Bu konu da da cok uyardmı ama yine kendi bildiği gibi davranmaya devam etti . Şimdi de ben çocuk istemeye başladım ama ilişki sıklığımız o kadar azaldı ki yumurtlama gününü bile denk getirip ilişkiye giremiyoruz. Geçen ay yakalayamadik bu ay daha sık ilişkiye girelim dedik bunu kendisi de söyledi ama bir aydır iliskiye girmiyoruz asla yaklaşmiyor bana . Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim sebebini sorduğunda Da söylemedim. Ne diyebilirim ki yumurtlama günüm de bile benimle birlikte olmuyorsun neden bir aydır canım beni istemiyor mu diyeyim . Çok kızgınım ve artık çocuk yapmayı da bırakma kararı aldım evde mastürbasyon yapıp kendimi tatmin ederim ama yine de bir aydır benimle olmayan adamla olmam :KK43:
Bence açıkça konusun eşinizle belkide tıbbi bir sorunu vardır

Benimki iki gün bir sevişmezse canı sıkılıyor. Adet günleri bitsin diye ip çekiyor. Böyle kocaları duyunca şaşkına dönüyorum

Canım son durumunuz nedir 😔

H ırçınlığınızın sebebi cinsel anlamda istenmediğinizi düşünmek anlıyorum ama adama sebebini bile söylemeden yataktan kovmuşsunuz. Bu zaten cinselliği direk sekteye uğratacak bir hareket. ilk olarak onunla konuşun, güzel bir gün geçirmeniz ardından sakince onu anlamaya çalışarak. İş yorgunluğu, stres, kan değerleri vs birçok sebepten kaynaklanabilir, bu sizi sevmediği anlamına gelmez bu düşünceye kapılmayın. Konuşunca belirli bir sebep belirtmekten kaçınırsa şayet sizde ev içerisinde ve yatak içerisinde çok daha davetkar giyinin. Yumurtlama günlerine de odaklamayın, nasipte varsa zaten olacağına inanın ve sadece keyif alma amaçlı eşinize yaklaşın. Emin olun bu çocuk isteğinden kaynaklı zaten erkeklerde zevksel değilde yerine getirilecek görev gibi bir sinyal beyine gidiyor ve isteksizlik başlıyor. Ona bebek isteğinden bağımsız, ılımlı ve yumuşak davranın.

Masturbasyon yapiyor musun?

X