Eşim bir aydir benimle ilişkiye girmiyor

Bazı hanımlar, kendi eşlerindeki normali görüp bildikleri için anlayamıyorlar. " Ne var yani sen yaklaş, sen başlat, hazırlan/ süslen püslen vs. "hep sen hep sen diyorlar.

Ama gözden kaçırdıkları şey şu: bunların hepsi normal erkeklerde işe yarar. Cinsel isteksizliği olan bir erkeğin yanında çırılçıplakta yatsanız, sevişmek istiyorum da deseniz fayda etmez.

Konu sahibi, eşinin libidosu düşük. Ve size kötü bir haber vereyim: Bunun çözümü yok.

Buna göre bir yol haritası oluşturun.

Bazı hanımlar, kendi eşlerindeki normali görüp bildikleri için anlayamıyorlar. " Ne var yani sen yaklaş, sen başlat, hazırlan/ süslen püslen vs. "hep sen hep sen diyorlar.

Ama gözden kaçırdıkları şey şu: bunların hepsi normal erkeklerde işe yarar. Cinsel isteksizliği olan bir erkeğin yanında çırılçıplakta yatsanız, sevişmek istiyorum da deseniz fayda etmez.

Konu sahibi, eşinin libidosu düşük. Ve size kötü bir haber vereyim: Bunun çözümü yok.

👏👏👏 Cok dogru bir tesbit

Herkes gurur yapma sen yanaş falan diyor ama erkekte isteksizlik varsa zorla nasıl olacak acaba, ya başarısızlık ya da tartışma ile sonlanabilecek bu hamle belki daha kötü bir noktaya taşıyacak durumu? Ben 15 yıllık evliyim ve aşırı gurur yapıyorum içime kaçıyorum adeta bu durumlarda. Kocam da olsa birine “benimle neden sevişmiyorsun?” diye soramam ki.... İyi misin herşey yolunda mı gibi günlük sorular sorarım en fazla. Cinsellik söke söke alınacak bişey değil bence ya :KK43:

Herkes gurur yapma sen yanaş falan diyor ama erkekte isteksizlik varsa zorla nasıl olacak acaba, ya başarısızlık ya da tartışma ile sonlanabilecek bu hamle belki daha kötü bir noktaya taşıyacak durumu? Ben 15 yıllık evliyim ve aşırı gurur yapıyorum içime kaçıyorum adeta bu durumlarda. Kocam da olsa birine “benimle neden sevişmiyorsun?” diye soramam ki.... İyi misin herşey yolunda mı gibi günlük sorular sorarım en fazla. Cinsellik söke söke alınacak bişey değil bence ya :KK43:
Potansiyeli olan ama içine kapanık erkeği açmak için yapılabilir bunlar ama isteksiz adamda ancak kavga sebebi oluyor. Eşinizi en iyi siz tanırsınız ve uzak durma sebebini siz bilirsiniz. Sorunu çözme yolunda adım atmak mümkünse söke söke de alınır çünkü bir süre sonra yoluna girecektir ama hep bu noktadaysanız doğal olarak pes edilir. Allah herkesi dengiyle karşılaştırsın

Boşluk doldurmak değil amacım gerçekten içimde büyük bir anne olma ısteği var ve kendimi hazır hissediyorum aslında.. Ama eşime o kadar kirginim ve kizginim ki yumurtlama günümde lutfeder gibi benimle birlikte ol demektense bu isteğimden bile vazgeçmek daha iyi .
Belkide eşiniz sizden değil çocuk yapmaktan korkuyordur siz kendinizi hazır hissediyorsunuz biz kadınlar iç güdüsel olarak anaç yapılarız zaten ama erkekler bizim gibi değil belki çok büyük bir sorumluluk gibi geliyor ki 8 ay olmuş evleneli önce bi evliliğe adapte olun. Yuva kurmak o kadar kolay değil bozmak bu kadar kolayken lütfen biraz daha empati kurarak düşünün😌

Merhaba arkadaşlar, canım o kadar sıkılmış durumda ki biriyle paylaşmazsam kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimle daha 8 aylık evliyiz genel anlamda nişanlılık dönemi de dahil benim kadar istekli değildi evliliğimizin ilk bir kaç ayı daha sık ilişkiye girerdik ama ben onlarda bile yeterince tatmin olduğumu hissedemezdim çünkü eşimde ön sevişme anlayışı malesef yok sadece öpüşüyor ama onun disinda beni ilişkiye hazirlayacak kadar sürede okşama vs yapmiyor direkt konuya giriyordu. Bu konu da da cok uyardmı ama yine kendi bildiği gibi davranmaya devam etti . Şimdi de ben çocuk istemeye başladım ama ilişki sıklığımız o kadar azaldı ki yumurtlama gününü bile denk getirip ilişkiye giremiyoruz. Geçen ay yakalayamadik bu ay daha sık ilişkiye girelim dedik bunu kendisi de söyledi ama bir aydır iliskiye girmiyoruz asla yaklaşmiyor bana . Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim sebebini sorduğunda Da söylemedim. Ne diyebilirim ki yumurtlama günüm de bile benimle birlikte olmuyorsun neden bir aydır canım beni istemiyor mu diyeyim . Çok kızgınım ve artık çocuk yapmayı da bırakma kararı aldım evde mastürbasyon yapıp kendimi tatmin ederim ama yine de bir aydır benimle olmayan adamla olmam :KK43:
Bende yeni evliyim bizimde 3 4 gün girdimi araya acaba bende mi bir eksiklik var benimi beğenmiyor diye Gurur yapıp düşünmüşlüğüm olup tribe girdiğim oldu ama sizin öyle düşünmeyip eşinizi karşınıza alıp konusmanız gerekiyor, çok büyük ihtimalle sizin farkedemediğiniz içten içe yaşadığı bir psikolojik rahatsızlığı var. Ve bunu neden istemediği konusunda konusmadıgınız takdirde çözemezsiniz

Bende yeni evliyim bizimde 3 4 gün girdimi araya acaba bende mi bir eksiklik var benimi beğenmiyor diye Gurur yapıp düşünmüşlüğüm olup tribe girdiğim oldu ama sizin öyle düşünmeyip eşinizi karşınıza alıp konusmanız gerekiyor, çok büyük ihtimalle sizin farkedemediğiniz içten içe yaşadığı bir psikolojik rahatsızlığı var. Ve bunu neden istemediği konusunda konusmadıgınız takdirde çözemezsiniz
Böyle bir konuda sadece erkeğin istediği zaman olmasını beklemek, orgazm odaklı davranmayı doğru bulmuyorum.

Kadının da tek taraflı istediği zamanlar olabiliyor, acaba eşlerimiz de bizim gibi 3 4 gün oldu neden yapmadık beni beğenmiyor mu gibi düşüncelere kapılıyor mu? Hiç sanmıyorum....

Böyle bir konuda sadece erkeğin istediği zaman olmasını beklemek, orgazm odaklı davranmayı doğru bulmuyorum.

Kadının da tek taraflı istediği zamanlar olabiliyor, acaba eşlerimiz de bizim gibi 3 4 gün oldu neden yapmadık beni beğenmiyor mu gibi düşüncelere kapılıyor mu? Hiç sanmıyorum....
Haklısınız 😂

Libidosu mu dusuk ? Peki esinden baska bir kadin o dediklerinizi yapsa yine fayda etmez mi mesela?
Hastalik vs durumlari haric ve surekli devam ediyorsa cinsel isteksizlik sorununu ben anlayamiyorum. Ese karsi bir sogukluk olabilir ama cinsellikten tamamen sogumaz insan bence. Soguyorsa da dedigim gibi bir rahatsizlik soz konusu olabilir.

ÇOCUK KONUSUNU ERTELE VE EŞİN İLE BİRKEZ DAHA KONUŞ NE İSTEDİĞİNİ BU ŞEKİLDE SIKINTILAR ÇEKECEĞİNİ KARŞILIKLI KONUŞUN BEN 7 YILLIK EVLİYİM VE CİNSEL SIKINTILARI VARDI BENİM İSTEĞİMLE İLİŞKİ OLURDU VE ÇOCUĞUM OLDU ÇOCUK OLDUKTAN SONRA CİNSEL İLİŞKİ BİTTİ SENELERDİR İLİŞKİYE GİRMİYORUZ VE SÜREKLİ TARTIŞMALAR OLUYOR TABİ ÇOCUK ÇOK ETKİLENİYOR YANİ TAVSİYEM ÇOCUK YAPMA CİNSELLİK ERKEKLER İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ İSE KADINLAR İÇİNDE ÖYLE UNUTMA EVLİLİKDE ÇOCUK YAPIN DÜZELİR DİYE DÜŞÜNMEYİN

ÇOCUK KONUSUNU ERTELE VE EŞİN İLE BİRKEZ DAHA KONUŞ NE İSTEDİĞİNİ BU ŞEKİLDE SIKINTILAR ÇEKECEĞİNİ KARŞILIKLI KONUŞUN BEN 7 YILLIK EVLİYİM VE CİNSEL SIKINTILARI VARDI BENİM İSTEĞİMLE İLİŞKİ OLURDU VE ÇOCUĞUM OLDU ÇOCUK OLDUKTAN SONRA CİNSEL İLİŞKİ BİTTİ SENELERDİR İLİŞKİYE GİRMİYORUZ VE SÜREKLİ TARTIŞMALAR OLUYOR TABİ ÇOCUK ÇOK ETKİLENİYOR YANİ TAVSİYEM ÇOCUK YAPMA CİNSELLİK ERKEKLER İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ İSE KADINLAR İÇİNDE ÖYLE UNUTMA EVLİLİKDE ÇOCUK YAPIN DÜZELİR DİYE DÜŞÜNMEYİN
Nasıl dayanıyorsunuz neden evlenmiş o zaman

Daha 8 aylık elisiniz ve çocuk yapmakda geç mi kalmışsınız ilginç.Neyse herkes cinselliğe düşkün olmak zorunda değil ki yani neden bu kadar abartıyorsunuz.Belki de adamın bir sorunu var konuşmadan bilemezsiniz.Mesela bende hiç düşkün değilim eşim yanaşmasa hiç aklıma bile gelmez.Masturbasyon yapmak ne onu bile bilmem 😅

Daha önce ben onu isteksiz bulduğumla alakalı bir konuşmalar yapmıştım farklı zamanlarda bana sadece sigaradan kaynaklandığını ve sigarayı bırakırsa normale dönecegini söylemişti ama buna rağmen sigarayı bırakma çabasına bir kere bile girmedi .. kaldı ki benim de ona yanaştigim cok zaman oldu ama artık bunları genel olarak benim daha fazla başlattigim ve her seferinde onun bana giderek daha da az geldiğini farkettigim için bu sefer bende tamamen çektim kendimi ve sonuç olarak 1 aydır ilişkiye girme ihtiyacı hissetmedi . Yani ben kendimi geri çekmesem onun bana hiç gelmediğini de görmemis farketmemis olacaktim .

Benimde ilişkiyi başlattığım zamanlar elbette oluyor ama bu konu da en cok rahatsız olduğum şeyler sanki biraz da beni kırmamak için yapıyor ayrıca dediğim gibi on sevişme konusunu da defalarca açık açık uyardigim halde kısa tutuyor. BAsen de hiç yapmıyor.

Evet erken boşalma problemi var on sevişmeyi de bu yzuden kısa tuttuğunu söyledi bir defa . Ama çok rahat hiç kafaya takmıyor bunu . Bende erken boşalma var diyor ve geçiyor o kadar. Ee doktora gidelim diyorum sigarayı bırakırsam birseyim kalmaz diyor. Ama sigarayı da bırakmıyor.

Tamamdır. Sizin sorununuz eşinizin cinsel ilişkiye yeterince önem vermemesi. Sigara sorun diyor, bırakmıyor. Erken boşalma var ön sevişmeyi az tutuyorum diyor, tedaviye gitmiyor, siz kendinizi geri çekince 1 ay yaklaşmıyor.
Olay bitmiştir.
Şimdiden sonra gurur filan değil de şöyle diyeceksiniz.
Bu durumdan dolayı çok mutsuzum. Bu genç yaşımda arzulanmak ve düzenli bir cinsel hayat yaşamak benim de senin de hakkın. Eğer bunu birbirimize sağlayamayacaksak evli kalmamızın bir anlamı yok. bu durumda çocuk da istemiyorum.
Ne yapmalıyız sence? Artık senden çaba bekliyorum.
Diyerek 3-4 ay maximum dişinizi sıkın.
Baktınız ki olmuyor, aile terapistine gitmeyi önerin.
Kabul etmedi mi? boşanacaksınız.
Yada bu şekilde devam.
Tercih sizin. Hayat sizin. Kimseyi terbiye edemez, düzeltemez, onaramazsınız. O istemiyorsa öyle devam edebilir. Mutlu olmak herkesin hakkı ve hayat çok kısa.

Neden kontrol etsin evlenmiş sonuçta cinsellik yaşamayacaksa kadının zamanını çalmasın boşuna

bende aynı şekilde düşünüyorum

madem cinselliğie düşkün değilsin olsada olur olmasada olur diyorsun kimsenın hayatını mahfetmiyeceksin evlenmiyeceksin , kendini konrtol etsin diyorlar , niye edeyim arkadaş kontrol edecek olsam babamın evinde ederdim ,

şaka gibi

Merhaba arkadaşlar, canım o kadar sıkılmış durumda ki biriyle paylaşmazsam kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimle daha 8 aylık evliyiz genel anlamda nişanlılık dönemi de dahil benim kadar istekli değildi evliliğimizin ilk bir kaç ayı daha sık ilişkiye girerdik ama ben onlarda bile yeterince tatmin olduğumu hissedemezdim çünkü eşimde ön sevişme anlayışı malesef yok sadece öpüşüyor ama onun disinda beni ilişkiye hazirlayacak kadar sürede okşama vs yapmiyor direkt konuya giriyordu. Bu konu da da cok uyardmı ama yine kendi bildiği gibi davranmaya devam etti . Şimdi de ben çocuk istemeye başladım ama ilişki sıklığımız o kadar azaldı ki yumurtlama gününü bile denk getirip ilişkiye giremiyoruz. Geçen ay yakalayamadik bu ay daha sık ilişkiye girelim dedik bunu kendisi de söyledi ama bir aydır iliskiye girmiyoruz asla yaklaşmiyor bana . Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim sebebini sorduğunda Da söylemedim. Ne diyebilirim ki yumurtlama günüm de bile benimle birlikte olmuyorsun neden bir aydır canım beni istemiyor mu diyeyim . Çok kızgınım ve artık çocuk yapmayı da bırakma kararı aldım evde mastürbasyon yapıp kendimi tatmin ederim ama yine de bir aydır benimle olmayan adamla olmam :KK43:
Oturup güzelce bi konuşun herkes sıkıntılarını söylesin

X