Eşim bir aydir benimle ilişkiye girmiyor

Samyeliiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
74
16
33
Merhaba arkadaşlar, canım o kadar sıkılmış durumda ki biriyle paylaşmazsam kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimle daha 8 aylık evliyiz genel anlamda nişanlılık dönemi de dahil benim kadar istekli değildi evliliğimizin ilk bir kaç ayı daha sık ilişkiye girerdik ama ben onlarda bile yeterince tatmin olduğumu hissedemezdim çünkü eşimde ön sevişme anlayışı malesef yok sadece öpüşüyor ama onun disinda beni ilişkiye hazirlayacak kadar sürede okşama vs yapmiyor direkt konuya giriyordu. Bu konu da da cok uyardmı ama yine kendi bildiği gibi davranmaya devam etti . Şimdi de ben çocuk istemeye başladım ama ilişki sıklığımız o kadar azaldı ki yumurtlama gününü bile denk getirip ilişkiye giremiyoruz. Geçen ay yakalayamadik bu ay daha sık ilişkiye girelim dedik bunu kendisi de söyledi ama bir aydır iliskiye girmiyoruz asla yaklaşmiyor bana . Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim sebebini sorduğunda Da söylemedim. Ne diyebilirim ki yumurtlama günüm de bile benimle birlikte olmuyorsun neden bir aydır canım beni istemiyor mu diyeyim . Çok kızgınım ve artık çocuk yapmayı da bırakma kararı aldım evde mastürbasyon yapıp kendimi tatmin ederim ama yine de bir aydır benimle olmayan adamla olmam :KK43:

.Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim
Belli ki bir problem var.
Keşke yataktan kovmak yerine sebebini sorsaydiniz.
Belki sağlıktır belki de daha başka nedenler.
İlişkiye girilmedigi/girilemedigi zaman gurur yapılmaz.
Sorunun temeli araştırılır.
Sizin tavriniz her daim bu kadar keskin ve sert ise eşiniz de söyleme çekiniyor olabilir sorunun nedenini.

Eşinizin isteksizliği ve/veya başka bir durumu var belli ki. Yeni evli sayılırsınız, 1 ay çok uzun bir süre. Bunları aşmadan çocuk yapma kararı almanız bu boşluğu doldurmak kendinizi yeterli hissetmek olabilir mi? Eşinizle doktora gitmeyi bi konuşsanız. Hamile olan insanlar veya eşleri cinsel ilişkiden daha çok çekiniyorlar, doğumdan sonra da bir süre birliktelik yaşayamıyorsunuz doğal olarak. Sizi birbirinizden iyice uzaklaştırır. Cinsellik olmadan bir evlilik sizi mutlu edecek mi? Bence önünüzü görmeden yumurtalama günü hesaplamayın. Yaşınız gençse 8 ay bir evliliğin oturması için çok erken.

Merhaba arkadaşlar, canım o kadar sıkılmış durumda ki biriyle paylaşmazsam kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimle daha 8 aylık evliyiz genel anlamda nişanlılık dönemi de dahil benim kadar istekli değildi evliliğimizin ilk bir kaç ayı daha sık ilişkiye girerdik ama ben onlarda bile yeterince tatmin olduğumu hissedemezdim çünkü eşimde ön sevişme anlayışı malesef yok sadece öpüşüyor ama onun disinda beni ilişkiye hazirlayacak kadar sürede okşama vs yapmiyor direkt konuya giriyordu. Bu konu da da cok uyardmı ama yine kendi bildiği gibi davranmaya devam etti . Şimdi de ben çocuk istemeye başladım ama ilişki sıklığımız o kadar azaldı ki yumurtlama gününü bile denk getirip ilişkiye giremiyoruz. Geçen ay yakalayamadik bu ay daha sık ilişkiye girelim dedik bunu kendisi de söyledi ama bir aydır iliskiye girmiyoruz asla yaklaşmiyor bana . Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim sebebini sorduğunda Da söylemedim. Ne diyebilirim ki yumurtlama günüm de bile benimle birlikte olmuyorsun neden bir aydır canım beni istemiyor mu diyeyim . Çok kızgınım ve artık çocuk yapmayı da bırakma kararı aldım evde mastürbasyon yapıp kendimi tatmin ederim ama yine de bir aydır benimle olmayan adamla olmam :KK43:
Söyle açıkça konuş ne var ki öylemi diyeyim böylemi diyeyim değil mevzu.
Birbirinizle konuşmadan nasıl hallediceksiniz sogursunuz böyle daha da

Eşinizin isteksizliği ve/veya başka bir durumu var belli ki. Yeni evli sayılırsınız, 1 ay çok uzun bir süre. Bunları aşmadan çocuk yapma kararı almanız bu boşluğu doldurmak kendinizi yeterli hissetmek olabilir mi? Eşinizle doktora gitmeyi bi konuşsanız. Hamile olan insanlar veya eşleri cinsel ilişkiden daha çok çekiniyorlar, doğumdan sonra da bir süre birliktelik yaşayamıyorsunuz doğal olarak. Sizi birbirinizden iyice uzaklaştırır. Cinsellik olmadan bir evlilik sizi mutlu edecek mi? Bence önünüzü görmeden yumurtalama günü hesaplamayın. Yaşınız gençse 8 ay bir evliliğin oturması için çok erken.
Boşluk doldurmak değil amacım gerçekten içimde büyük bir anne olma ısteği var ve kendimi hazır hissediyorum aslında.. Ama eşime o kadar kirginim ve kizginim ki yumurtlama günümde lutfeder gibi benimle birlikte ol demektense bu isteğimden bile vazgeçmek daha iyi .

Çocuk olayını rafa kaldırın. Sorunu çözmeye çalışın açık açık konuşun ama restleşmeden trip atmadan azarlamadan güzellikle yol bulmaya çalışın .. ters tepmesin gerekirse yardım alın.. ben 10 yıllık evliliğimi cinsellik yol diye bitirdim çaba satfetmemesi bunu normal görmesi bana koyuyordu .. umarım siz düzelirsiniz

Zaten çoktan soğudum.. görmek dahi istemiyorm . 2 saat sonra eve gelecek icimden yemek yapmak bile gelmiyor..
Kizginsiniz ondan öyle hissediyorsunuzdur.
Ama kesinlikle açıkça konuşun
Birbirimizle konuşmassak nasıl anlaşacagiz ki?
Konuştunuz ifade ettiniz kendinizi baktınız yine 1 ay aynı olay o zaman değerlendirme yapın net olun. Yani sorun varsa çözülür çocuk meselesi sonraki iş.

Boşluk doldurmak değil amacım gerçekten içimde büyük bir anne olma ısteği var ve kendimi hazır hissediyorum aslında.. Ama eşime o kadar kirginim ve kizginim ki yumurtlama günümde lutfeder gibi benimle birlikte ol demektense bu isteğimden bile vazgeçmek daha iyi .

Benimle birlikte ol demektense bu isteğimden bile vazgeçmek daha iyi.

Bence ondan beklemek yerine siz direk yanaşabilirdiniz.
Dillendirmeye gerek yok. Yanaşırsın öpersin koklarsın vs. siz başlatabilirdiniz direk yani.
Sanırım hasas dönemindeydiniz eşler arasında böyle gurura gerek varmı bilemedim.

Eşiniz şuan çocuk istemiyor olabilir mi? Bence eşinizle sakince oturup konuşmalısınız.
Defalarca açık sordum ve istediğini hatta geç bile kaldigimizi söylemişti.. Ama bence asıl sorun aramızda bir ten uyumu yok . Çekmiyoruz birbirimizi ten olarak. Bunu üzülerek söylüyorum ama öyle.. yani nadir olan birlikteliklerimizde de ben yeterince zevk almıyorum zaten.

Eşiniz şuan çocuk istemiyor olabilir mi? Bence eşinizle sakince oturup konuşmalısınız.
Defalarca açık sordum ve istediğini hatta geç bile kaldigimizi söylemişti.. Ama bence asıl sorun aramızda bir ten uyumu yok . Çekmiyoruz birbirimizi ten olarak. Bunu üzülerek söylüyorum ama öyle.. yani nadir olan birlikteliklerimizde de ben yeterince zevk almıyorum zaten

Benimle birlikte ol demektense bu isteğimden bile vazgeçmek daha iyi.

Bence ondan beklemek yerine siz direk yanaşabilirdiniz.
Dillendirmeye gerek yok. Yanaşırsın öpersin koklarsın vs. siz başlatabilirdiniz direk yani.
Sanırım hasas dönemindeydiniz eşler arasında böyle gurura gerek varmı bilemedim.
Evet bu da mümkün ama gururuma dokunuyor inanın. .

8 aylık evlilikte yumurtalama günü hesaplamak bile garip. Sizin konuşmadan adamdan hareket beklemeniz de öyle. Sevişmek işteş fiil karşılıklı oluyor beklemenize gerek yok yani yaklaşmadı falan ne bileyim ya siz yaklaşın madem. Bi sorun varsa da söyleyin. Şu durumda çocuk yapmak yapacağınız en saçma şey olur.

X