Eşim çok ilgisiz sınırlı hep küfür edip azarlayıp duruyor bıktim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
o adam babaligindan utansin ben goruyorum parklarda hep babalar cocuklarini oynatiyor ki seni bile gondermiyor karsinizdaki parka.cocuklarin icin bir an once birseyler yap hic olmazsa parka gotur bunu konus o adamla guzelce cocuk cok agliyor vs de
Aynen hep imrenerek baktım öyle adamlara

kesinlikle bosan, allah iki cocugunun rizkini verir merak etme, kimler kimler ayriliyorlar da oh be dunya varmis diyorlar, internetten is bulmaya calis, yeni ev bulmaya calis, cocuklarin icin yeni okul ayarlaman lazim, sirasiyla olur hersey yeter ki aklima koyasin.
bir de gunah yahu cocuklara, boyle sadist bir adamla ayni evde olmak onlarin ruhlarina nasil zarar veriyor biliyor musun? sakin bu durumu kabullenme fakat fikrini de bu adama belli etme artik, seviyorum meviyorum falan da yalan yani, senin aklin karismis dunyadan kopmus insanligini unutmussun, o da bunu bildiginden burnunu bile disari cikarttirmiyor iste, yoksa aklin basina gelecek, bunu bildiginden...
bir de sakin anana babana planlarini soyleme, onlarin bu konusa akli olsaydi seni bu psikopatla ayni eve kapatip gitmezlerdi yahu, fesupanallahhh, nasil ana babalar var su memlekette?
Aynen öyle sırf disardaki insanlar beni aydırmasın diye çıkarmıyor

Korkmakta o kadar haklisin ki. Ne yapacağı belli olmayan bi yaratıkla birliktesin çünkü. Ben proseduru bilmiyorum. Uzaklaştırma verirler belki. Ama böyle elin kolun bağlı oturmakta nereye kadar ? Aileler bir araya gelip ayrılmaniz konusunda konussa ? Abim var diyosun. Abin arkanda durmaz mi ?
Abim daha 24 yaşında mülayim kendi halinde evden işe işten eve bunla baş edemez ki

Sen ve ailen çok sessiz bu da iyice azıtmış.deli deliyi görünce hesabi sen biraz şirret olsan kriz falan gecirsen,sana el kaldırmaya kalkarsa polise gideceğini şikayet edeceğini söylesen...bi ise yarar mi acaba

Inanır misin eşim evden her gün çıkarken illa bir şey bulup bana bağırıyor bende ağlıyorum oğlum 4 kızım 2 yaşında ikiside bacağı ma sarılıp ağlıyor oğlum ağlama anne diyor elimde değil kimseyle konuşmadığım için ağlayarak atıyorum
yahu neden ağlıyorsun sende ona bagir.eğer vurmasından korkuyorsan sallama sen kimsin ki imajını ver değersiz hissettir.ekonomik özgürlüğün yok sanırım .okul durumu nuz ne acaba

Ben bu yazdıklarınızın gercek olduğuna inanmıyorum.Çünkü benim fikrimce Hiçbir kadın akli dengesi yerinde olmadıkça bu kadar uç şeylerin kendine yapılmasına izin vermez veremez..

kusura bakma bu olanların içinde tek derdin eşinin telefonda seni aşkım diye kaydetmemesi mi? insanın kendisine saygısı olacak ya? aynaya bakarken seni bugunlere getiren anan baban aklına gelmiyo mu hiç utanmıyo musun?
Bide sonuna seviyorum yazmışya burda kafayı yiyorum :kızgın:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X