Eşim çok ilgisiz sınırlı hep küfür edip azarlayıp duruyor bıktim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
once sakin ol esinin ailesi de kotu gecimsiz insanlarmis.esinden ne beklersin ki.lutfen mutsuzlugunu uzuntunu cocuklarina belli etme.onlara icinden gelmese de gul oyna onlar bari mutlu olsunlar.
Inanır misin eşim evden her gün çıkarken illa bir şey bulup bana bağırıyor bende ağlıyorum oğlum 4 kızım 2 yaşında ikiside bacağı ma sarılıp ağlıyor oğlum ağlama anne diyor elimde değil kimseyle konuşmadığım için ağlayarak atıyorum

Aileni de Allah bildiği gibi yapsın. 2 çocuk ne çok batmış gözlerine. Ne yap ne et ikna et onları. Çalışırım yeterki geri alın beni de. Çalış, maddi anlamda onlara yuk olma. Ayrıl o evden. Yasin daha cok genc. Bi is bulur calisirsin. Ailene destek olursan belki onlarin da gozune batmaz.Yazık gunah böyle yaşanır mi canım ya ? Boyun egme o insan artigina.Sen elinden geleni yap. Kendini de o cocuklari da kurtar bu bok cukurundan.

Ne olacak kızlarımızın hali bazısı göre göre bile bile atıyor kendisini ateşe bazısı da aşk zannediyor yalan nefsanî duygusuna yazık oluyor yazık . kızlarımıza yazık ..:KK43:
Nasıl yapayım ne yapayım bi yol gösterin bu adam ailemden birine mutlaka zarar verir ayrılırsam artık 5 yıldır tanıyorum onu zarar vermeden bırakmaz beni

Herkesin yetistirilisi farkliymis ben artik bunu anladim .
Kimsenin olaylara verecegi tepki ayni olmuyor .
Beni en cok uzen hep kadinlarin caresiz kalmasi .
Isinin,ailesinin,parasinin,mesleginin olmamasi.
Bosanmasi halinde etrafini saran akbabalar
Ailenin nefes aldirmamasi
Arkasinda dag gibi durmamasi ..
Uffff cok karisik konular
Hemde nasıl karışık

İlişkiye binde bir giriyor bilmiyorum bu sevgi diye adlandirdigim şey alışkanlık belkide
Ne sevgisi ne alışkanlığının bahsediyosun sen ya ? Yanımda olsan 2 tane patlatirdim agzinin ortasına. Kendine gel. Ben burda okumaya dayanamiyorum sen hala alışkanlık diyosun. Her şeyi geçtim,çocuklara bunları yaşatmaya hakkın yok. Cesaretin olmadığından bahane arıyosun.

Aileni de Allah bildiği gibi yapsın. 2 çocuk ne çok batmış gözlerine. Ne yap ne et ikna et onları. Çalışırım yeterki geri alın beni de. Çalış, maddi anlamda onlara yuk olma. Ayrıl o evden. Yasin daha cok genc. Bi is bulur calisirsin. Ailene destek olursan belki onlarin da gozune batmaz.Yazık gunah böyle yaşanır mi canım ya ? Boyun egme o insan artigina.Sen elinden geleni yap. Kendini de o cocuklari da kurtar bu bok cukurundan.
Yapicam inşallah inan şu an ağlayarak yaziyorum o kadar güzel konuştun ki tam olarak yapmak istediğim bu benim böyle bi adamı artık hayatımda istemiyorum en azından çocukları mı ben gezdiririm oyum merkezine götürürüm parka vs nereyi isterlerse en azından istediğim gibi yetiştiririm dmi düşüncesi bile o kadar güzel ki

Ne sevgisi ne alışkanlığının bahsediyosun sen ya ? Yanımda olsan 2 tane patlatirdim agzinin ortasına. Kendine gel. Ben burda okumaya dayanamiyorum sen hala alışkanlık diyosun. Her şeyi geçtim,çocuklara bunları yaşatmaya hakkın yok. Cesaretin olmadığından bahane arıyosun.
Cesaret verin o halde bana bu adam bir şey yapamaz deyin polis var deyin televizyonda haberlerde eşini öldüren insanlar çıkıyor bana bak senin sonunda böyle olur diyor

o adam babaligindan utansin ben goruyorum parklarda hep babalar cocuklarini oynatiyor ki seni bile gondermiyor karsinizdaki parka.cocuklarin icin bir an once birseyler yap hic olmazsa parka gotur bunu konus o adamla guzelce cocuk cok agliyor vs de

Yapicam inşallah inan şu an ağlayarak yaziyorum o kadar güzel konuştun ki tam olarak yapmak istediğim bu benim böyle bi adamı artık hayatımda istemiyorum en azından çocukları mı ben gezdiririm oyum merkezine götürürüm parka vs nereyi isterlerse en azından istediğim gibi yetiştiririm dmi düşüncesi bile o kadar güzel ki
Canım benim kıyamam sana... Anneni ara. Gerekirse yalan söyle. İntihar edicem dayanamiyorum de. Yaşadığın şey evlilik değil iskence. O adam psikopat. Kendini seviyorsan cocuklarini seviyorsan kurtul ordan. Kaderim buymus diyip kabullenme. Biliyorum çok zor. Korkuyosun farkındayım. Ayrilirsam zarar verir diyosun ama böyle daha mı iyi ? Evden bile tek başına cikamiyosun. Sanma ki zamanla düzelir.. Sen taviz verdikçe yuklenecek ustune. Tek caren ailene siginmak. Çocukların için onlari ikna et.

Siz lise eğitimi girmeniz gereken yaşta evlenmişsiniz. Bunu nasıl yaptınız aileniz karşı çıkmadı mı sen daha küçüksün demedi mi. Bir de üstüne annenizin alıp adamın ayağına goturmussunuz. kurtulmak istiyorsaniz öncelikle ailenizin yanında olduğundan emin olun. Çalışın diyeceğim ama sizin durumunuzda biri için çok zor.

Kendinizi düşünmüyorsunuz bari cocuklarınız için o evden arkanıza bakmadan kaçın lütfen.. onları düşünün
aileniz arkanızda mı ? sizi 2 cocuklu ortada bırakacak kadar cani değillerdir değil mi ?
bu adam düzelmez siz onun kölesi olmussunuz sizi bir mahsene kapatmış cocuklarınız ile
daha yaşınız cok genc iş bulur calışırsınız aileniz arkanızda olduktan sonra lütfen korkmayın
o cocukların psikolojisi kim bilir nasıldır kıyamam çok üzüldüm
ne hayatlar var :KK43:

Cesaret verin o halde bana bu adam bir şey yapamaz deyin polis var deyin televizyonda haberlerde eşini öldüren insanlar çıkıyor bana bak senin sonunda böyle olur diyor
Korkmakta o kadar haklisin ki. Ne yapacağı belli olmayan bi yaratıkla birliktesin çünkü. Ben proseduru bilmiyorum. Uzaklaştırma verirler belki. Ama böyle elin kolun bağlı oturmakta nereye kadar ? Aileler bir araya gelip ayrılmaniz konusunda konussa ? Abim var diyosun. Abin arkanda durmaz mi ?

Arkadaşlar geçen gün eşimin eski sevgilisini unutamıyorum diye bir konu açmıştım, Yanlış anlaşıldım eşimin başının etini yiyen bi kadın olarak lanse edildim, oyüzden evliliği mi anlatmak istedim; Biz eşimle severek evlendik (neyini sevdiysem acaba) evliliğimizin ilk 1 haftası çok güzel geçti sonra, çatlak vermeye başladı ben bekarken istanbu'la gittim 1 günlüğüne çok sevdiğim için görmek istedim kimseyede söylemedim teyzemde vardı eşimi daha tanımadan olmuş bir şeydi gittik ve geldik bu sonra ben bunu bi kız arkadaşıma anlattım dilim bana giydirir kilim ya aynen o oldu esimlede bu kız tanıştırdı beni ben başta istemedim eşim yapıştı resmen bi şekilde sevgili olduk sonra bu kız sen onun yaptığını biliyor musun?
Bilmediğin şeyler var diye eşime istanbul'a gittiği mi söylemiş zaten çok kıskanç kafasında abuk subuk şeyler kurmuş aradı beni sen kiminle buluşmaya gittin dedi istanbula neye uğradığı mı şaşırdım olduğu gibi söyledim inanmadı 3 gün beni ağlattı tabi bu arada nişanlıyım sonra annemi aldım bürosuna gittik annem anlattı ondan sonra yine inanmadı eni sonu ben artık bitsin derken boynuma sarıldı ağladı seni seviyorum diye evlendik ama bu konuyu her 3 ayda bir açar benimle kavga eder bi kapatamadı evlendikten sonra bi gün açtı ilk defa ögreniyormus gibi gecenin 3 ünde babasıni annesini çağırdı ben bunu istemiyorum bu böyle yapmış dedi anneside allah bilir ne yapmaya gitti teyzesiyle oraya dedi hepsi üstü me geldiler halbu ki biliyordu evlenirken kıskanıyor ya babamı çağırdılar senin kızın bunu yapmış diye herkes oturdu ben ağlıyorum bana kötü kötü bakıp durdu sonra bi şekilde ayılıp bayılma oldu kapandı gitti şimdi eşim başka kadınlarla kızlarla konuşuyor defalarca yakaladım sevgili gibi değil işte ondan ona iltifat güzel konuşma falan tabi ben bunları soruyorum onlarla dalga geçiyorum sen benim evimdesin gerçeğimsin onlar yalan diyor bana kaçıncı tekmeyi attı sayamam halada konuşuyor ben karşımda oturuken mimik hareketlerinden anlıyorum hızla yanına gidiyorum kapatıyor git bak canın akşam akşam dayak istemesin diyor beni sen böyle yaptın diyor eskiden 3 kişiyle konuşmuştum masumca el tutmadan öteye giden bir şey değil hepimizin hayatına birileri girmedi mi onlarıda araştırdı sordu bunlar aklına geldikçe adam deliriyor ne yiyeceksin desem bile küfür ediyor aklınızın alamayacağı hakaretler beni dışarıya hic çıkarmıyor hasretim gökyüzüne bir tek annemlere gidiyorum orayada bırakırken dışarıya çıkarsan haberim olur ona göre diye bırakıyor kendiside clup disko içki cafe ne varsa geziyor içiyor allahın her günü saat 5 te geliyor eve ilişki zaten yok binde bir ayrı uyuyoruz iyice uzaklaştı ne yapacağı mı bilmiyorum beni bi bakkala dahi göndermiyor evin altı bide sanki yiyecekler ben delirdim artık bende 21 yaşındayım isteklerim var güzel söz duymak kocamla gezmek istiyorum defalarca ağlayarak anlattım yok diyor ben buyum işine gelirse diyor 2 tanede çocuğum var onlara kıyamıyorum eşim 3o yaşında ama ben ondan olgunum o kadar çocuksu yani daha kafası büyümemiş kendisi kızlarıda telefonuna erkek ismiyle kayıt ediyor ve telefonu şifreli hic bir şekilde açılmıyor geçen gördüm adım aşkım dı ayşe kalkan yapmış adımı böyle bir şey olabilir mi ya yanındaki kızlar görmesin diye yapmıştır kesin pis artık yüzüne bakınca gıcık alıyorum ama içten içede seviyorum bana yardım edin
21 yaşına bu kadar şeyi nasıl sığdırdın
Kaç yıllık evlisiniz, 2 çocuk hemen niye böyle bir adamdan. Valla kendini ancak kendin kurtarabilirsin, biz ne desek boş , göz göre göre bariz hatalar yapmışsın

Öncelikle Allah yardımcın olsun.

Dayak falan var mı işin içinde ? Ve okurken şu aklıma geldi, küçük bir kızın varmış,Allah bağışlasın, kızın büyüdükçe ona da aynı kıskançlıkları,yobazlıkları yaparsa çocuklarının da hayatı mahvolur. Boşan, kurtar kendini.

Ailen ne durumda ? Arkanda dururlar mı? Senin bir eğitimin , işe girme durumun var mı?

Canım benim kıyamam sana... Anneni ara. Gerekirse yalan söyle. İntihar edicem dayanamiyorum de. Yaşadığın şey evlilik değil iskence. O adam psikopat. Kendini seviyorsan cocuklarini seviyorsan kurtul ordan. Kaderim buymus diyip kabullenme. Biliyorum çok zor. Korkuyosun farkındayım. Ayrilirsam zarar verir diyosun ama böyle daha mı iyi ? Evden bile tek başına cikamiyosun. Sanma ki zamanla düzelir.. Sen taviz verdikçe yuklenecek ustune. Tek caren ailene siginmak. Çocukların için onlari ikna et.[/anneme söyledim zamanın da bizde çok çektik sizde çekin dedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X