Eşim çok ilgisiz sınırlı hep küfür edip azarlayıp duruyor bıktim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okudum anladım da ..

Üzgün oldugunuz için sanırım elleriniz titreyerek yazdınız büyük ihtimal ..

Onun yaptığını yapıp ona benzemeyin demek isterdim fakat bizzat aynısını yapın..

Şöyle bahsedeyim;
Her seferinde uzun zaman önce olmuş bir olayı büyük bir kaos haline getirip ısıtıp ısıtıp içiyorsa, aileleri araya sokuyorsa, kovup küfür edip özgürlüğünüze hakim oluyorsa siz de onun yaptığını yapın.

Çağırın ailelerinizi kocam bunlarla bunlarla konuşuyor 1 değil 10 değil ben yoruldum artık sevgililerinden sürekli aldatması alkol İçmesi gece hayatı gezme hayatı beni esir etmesi beni yordu artık boşanmak istiyorum şeklinde ailelerle hep beraber konuş.

Bir yandan da iş aramaya bak .

Böyle evlilik mi olur yazık gençliğine. .
Adam hayatını yaşıyor sende hapishane hayatı. .
Allah kurtarsin.
Inşallah aydınlığa çıkarsın .
Ne olacak kızlarımızın hali bazısı göre göre bile bile atıyor kendisini ateşe bazısı da aşk zannediyor yalan nefsanî duygusuna yazık oluyor yazık . kızlarımıza yazık ..:KK43:

Yuh onun kalibina ya ne ise yarar ki bu pislik .
Rica ederim 3. Cocugu yapma kendini daha da caresiz hale kipirdayamaz hale getirme .
Bence ailenin yanina gitmek bu psikopatla yasamaktan daha iyidir .
Canina kastetmicekse al cocuklarini cik git o evden .
Seviyorum falan da deme Allah askina bu sevilir mi
Kendini hic mi sevmiyorsun ?
Şimdiye 3. Olmuştu zar zor rezillikle saglik ocağında ki hemşireye yalvardım spiral getirt zor durumdayım diye allah razı olsun buldu ve sağlık ocağında ne kadar sağlıklı olursa 2 çocukla tek başıma taktrdm orda millet korkup anestezi olup taktiyor ben hastanede tahlil falan yaptrmadm yok taktırma dedi zorla taktrdm o yüzden hastanede götürmedi allaha bıraktım artık gerisinide ona kalsa bugün yapar

Valla bu durumda biz sana nasil yardim edelim. Yapacagin tek sey ondan bosanmak, onu da ancak sen yapabilirsin. Boyle bir adama o yasta 2 cocuk yapmissin bir de, ne diyim daha.
2. Çocuğu istemedim hap kullanayim yok dedi haberim olur öldürürüm seni dedi ben korunurum dedi güvendim bilerek yaptı oldu oda ağladım düşmesi için neler yaptım ama olmadı sordum niye böyle yaptın diye 2 çocukla babanın evine küsüp gidemezsin diye dedi bana

Valla bu durumda biz sana nasil yardim edelim. Yapacagin tek sey ondan bosanmak, onu da ancak sen yapabilirsin. Boyle bir adama o yasta 2 cocuk yapmissin bir de, ne diyim daha.
Şimdiye 3. Olmuştu zar zor rezillikle saglik ocağında ki hemşireye yalvardım spiral getirt zor durumdayım diye allah razı olsun buldu ve sağlık ocağında ne kadar sağlıklı olursa 2 çocukla tek başıma taktrdm orda millet korkup anestezi olup taktiyor ben hastanede tahlil falan yaptrmadm yok taktırma dedi zorla taktrdm o yüzden hastanede götürmedi allaha bıraktım artık gerisinide ona kalsa bugün yapar

2. Çocuğu istemedim hap kullanayim yok dedi haberim olur öldürürüm seni dedi ben korunurum dedi güvendim bilerek yaptı oldu oda ağladım düşmesi için neler yaptım ama olmadı sordum niye böyle yaptın diye 2 çocukla babanın evine küsüp gidemezsin diye dedi bana

Tam psikopat ağır vaka.
Bunları Ailene anlat da baban olsun bir aile büyüğü olsun eşek sudan gelinceye dek dövsün bunu.

Aklı başına gelir belki.

Boşanmaktan başka çare yok.
Mide bulandirici herif ben tiksindim sen hala seviyor musun?

Tam psikopat ağır vaka.
Bunları Ailene anlat da baban olsun bir aile büyüğü olsun eşek sudan gelinceye dek dövsün bunu.

Aklı başına gelir belki.

Tanımadan ve gerçekten değerlendirmeden yapılan evliliğin sonucu bu işte.
Esir hayatı yaşamak, hangi devirdeyiz yahu? Hiçmi anne- babanda akıl yok.
Ne desem boş, yerinizde olsam boşanırdım.

Tam psikopat ağır vaka.

Aklı başına gelir belki.

1 kere anlattım babama bununla konuşmuş bi daha olmaz demiş eve geldiğinde annesinide almıştı yanına ikiside bana hakaret edip baban kim oluyor benimle böyle konuşuyor diye beni 3 saat boyunca aglattilar k.v aynı çok terbiyesizler ya bas edemiyorum bunlarla

Okudum anladım da ..

Üzgün oldugunuz için sanırım elleriniz titreyerek yazdınız büyük ihtimal ..

Onun yaptığını yapıp ona benzemeyin demek isterdim fakat bizzat aynısını yapın..

Şöyle bahsedeyim;
Her seferinde uzun zaman önce olmuş bir olayı büyük bir kaos haline getirip ısıtıp ısıtıp içiyorsa, aileleri araya sokuyorsa, kovup küfür edip özgürlüğünüze hakim oluyorsa siz de onun yaptığını yapın.

Çağırın ailelerinizi kocam bunlarla bunlarla konuşuyor 1 değil 10 değil ben yoruldum artık sevgililerinden sürekli aldatması alkol İçmesi gece hayatı gezme hayatı beni esir etmesi beni yordu artık boşanmak istiyorum şeklinde ailelerle hep beraber konuş.

Bir yandan da iş aramaya bak .
Ben onun pis ailesiyle konuşmuyorum babası bana gorumcemle kavga ettik diye şerefsiz dedi iki tokat attı eşimde oturdu izledi geçen bayramdan beri gitmiyorum kaynanam elini vermedi görümceler laf vurup duruyor onun için daha nelere katlanıyorum duysanız fenalık geçirirsiniz

Allahın cezası herif ya nasıl itici. Karısına koca olamamış disardakilere kendini beğendirmeye çalışsa nolur Allahın öküzü ne diye sende çocuk yaptın böyle birine. Nasıl ilişkiye giriyorsun böyle sigirla. Midem bulandı yemin ederim. Allah yardımcın olsun. Insan değil bu hayvan hiç değil nasıl bir yaratik okadar sinir oluyorumki böylelerine. Sende ona bi küfür etsene şöyle analı bacılı. Caninimi alicak. Kâbus gibi. Ve en aptalca şey ne biliyormusun. Senin bu adamı herşeye rağmen seviyor olman :S
Belki de 5 yıldır alıştım ve bu sevgi dediğim şey alışkanlık çünkü yüzüne baktigim da boğasım geliyor bana küfür ettiğinde küfürsüz bir günüm bile geçmiyor kendi mı o kadar değersiz çaresiz hissediyorum ki kendimi böyle bir adam teslim ettiğim ve şu anda baş edemedigim için kendimden nefret ediyorum ölmek istiyorm

once sakin ol esinin ailesi de kotu gecimsiz insanlarmis.esinden ne beklersin ki.lutfen mutsuzlugunu uzuntunu cocuklarina belli etme.onlara icinden gelmese de gul oyna onlar bari mutlu olsunlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X