Eşim evi terk etti

Yerinizde olsam bebeği ellerine verir çekip giderim. Kim kimi boşuyor, boşamak için bebeğin doğmasını mı beklemişler. Alsınlar oğullarının çocuğunu da ne halleri varsa görsünler. Siz bunu yapın bakın o kaynana nasıl gelip kapınızda yalvarıyor bebeğine yazık diye. O bebek sadece sizin değil. Sizin ne günahınız var da 40ı yeni çıkmış bebekle dul kalıyorsunuz

Aslında bu tür sorunlarda yani eş kişisinin ailesi ve karısı arasındaki davranış dengesini koruduğunu görmeden bebek olayında dikkat etmesi gerek
Sonra o koca kişisiyle sorun yaşadığında çocuğum için deniyor
Zaten olan çocuklara oluyor ebeveynler tamamen işin keyfinde çoğu zaman
Malesef öyle toplumun kanayan yarası bu çocuklar. onlardan biri olarak keyfi çocuk yapanları anlamıyorum konu sahibi eşi ileride bu durumu atlatıp yeni hayatlar kurucak belkide ama çocuk bu anne babanın yokluğunu acısını hayatının her döneminde yaşayacak. okul çağında iş hayatinda arkadaş ortamında hatta evliliğinde aile ilişkilerinde .. buyuzde mıdır bilemiyorum antidepresan kullanan ülkelerin başında geliyoruz keşke araba kullanırken ehliyet istendiği gibi anne babanın da kursları sınavları olsa canı isteyen çocuk yapmasa..

Malesef öyle toplumun kanayan yarası bu çocuklar. onlardan biri olarak keyfi çocuk yapanları anlamıyorum konu sahibi eşi ileride bu durumu atlatıp yeni hayatlar kurucak belkide ama çocuk bu anne babanın yokluğunu acısını hayatının her döneminde yaşayacak. okul çağında iş hayatinda arkadaş ortamında hatta evliliğinde aile ilişkilerinde .. buyuzde mıdır bilemiyorum antidepresan kullanan ülkelerin başında geliyoruz keşke araba kullanırken ehliyet istendiği gibi anne babanın da kursları sınavları olsa canı isteyen çocuk yapmasa..
Bende hep derim evlenirken ayrı çocuk yaparken ayrı ehliyet lazım
Şimdi bu çift devam etse bile aileci dolduruşa gelen bir baba, her kavgada sen darp raporu almıştın annenin sözüne geliyorsun diyen bir anne, gelinini sevmeyen bir kaynana, yaşanan sorunlar yine çocuğa yansıyacak. Kadın göndermem diyecek adam annemin torunu o diyecek yine kavga vs vs. Zor yani

Konu onun ailesi olunca hep tartışırdık annesi bana hakaretler eder oğluna karşı doldururdu bende bu yüzden ailesini evimde istemedim çok ağır hakaretler ediyordu kadın
Aramamalısın ararsan daha çok burnunu kaldırırsın. Zamana bırak Eşindir kusura bakma ama 5 yaşındaki cocuktan farkı yok...

Bende hep derim evlenirken ayrı çocuk yaparken ayrı ehliyet lazım
Şimdi bu çift devam etse bile aileci dolduruşa gelen bir baba, her kavgada sen darp raporu almıştın annenin sözüne geliyorsun diyen bir anne, gelinini sevmeyen bir kaynana, yaşanan sorunlar yine çocuğa yansıyacak. Kadın göndermem diyecek adam annemin torunu o diyecek yine kavga vs vs. Zor yani
Kesinlikle öyle hep bir kaos hep bir kargaşa hayatların dan eksik olmayacak onlar savaşırken ezilen çocuk olucak. bu yüzden böyle evliliklerin kurtulucagina inanmadigim için çocuk için ayrılmanın daha mantıklı olduğunu düşünürüm hep.umarim konu sahibinin böyle bir imkanı vardır..

Selamlar herkese 1,5 yıllık evliyim 50 günlük bebeğim var 4 gün önce eşimle tartıştık telefonumu alıp ne karıştırıyorsun diyerek sataştı bende sen neyi ima ediyorsun diye sinirle elinden telefonumu almak istedim o sırada birbirimizi ittik onun kolunu çizmişim tırnaklarımla o da kollarımı sıktı bıraktı bende tamam bak istediğin kadar hiçbirşey yok telefonumda dedim o sıra ağlayarak üstümü giydim telefona baksın diye biraz bebeğimin başında durdum sonra ben anneme gidiyorum dedim şuan bana sadece sataşıyorsun dedim oda telefonuma baktıktan sonra tamam ben giderim dedi çekti gitti kardeşine 2 gün boyunca pek aramadım sonra darp raporu almış beni şikayet etmiş şok oldum gittim ifade verdim aslında normal bir tartışmaydı ve uzamadı giderkende sinirli gitmedi ararsam aç falan diye söyledi öyle çıktı evden ama kardeşi ve ailesi çok doldurmuş asla yapmayacağı şeyi yapmış çok kızgın ve çok üzgünüm bu raddeye nasıl geldi anlamadım ama bir yandan da boşanmak istemiyorum şimdi bana kızacaksınız ama biz öyle geçimsiz bir aile değildik eşimle o kadar iyi anlaşırdık ki çok eğlenirdik kavgalarımız olurdu ama sonrasında çok iyi olurduk ayrıca boşanmak istemememin sebebi kızım kızım babasız büyümesin aile ortamında büyüsün eşim bi gelse konuşsa fikri değişir eminim ama o annesi hep doldurdu oğlunu beni hiç sevmedi o kadın.. 2 yün boyunca yazdım aradım eşimi bitmesin diye kızımız var çözebiliriz diye çok olumlu ılımlı yaklaştım beni sadece dinledi zaman zaman yumuşadı bazende yok kararlıyım dedi.. 2 gündürde kestim konuşmayı yazmayı aramayı bilmiyorum sonumuz ne olacak lütfen kırmadan yorum yapın lohusa sayılırım hala hem şokta hem perperişanım kızım için herşeyi düzeltmeye razıyım
Bir erkeği karakolda, elinde rapor “karım beni darp etti, şikayetçiyim” derken hayal edemedim. Allah yardımcınız olsun😔

İşte acaba böyle bir planımı var bilmiyorum o yüzden birleşmek istiyorum çocuğum için evli kalmaya razıyım
Umarım böyle bişey olmamıştır ama aldatmalar genellikle gebelik döneminde oluyor.
Acaba böyle bir durum oldu ve siz lohusalık, bebek vs kendinizle uğraşırken adam çoktan gitmiş miydi?
Senaryo üretmek istemem ama eşinizin bu hareketleri çok şüpheli ve planlı geldi bana

Evlenir evlenmez çocuk yapmışsınız. Allah bağışlasın tabi . Ama evliliğin oturması için 2-3 yıl beklesen iyi olurdu. Çocuk olduktan sonra karar vermen zor olur. İşin filan varsa işi yokuşa sür bence biraz. Yalvarma öyle

Kaynana kaynanalik yapiyorsa malesef tamda böyle ilerliyor ateşe körükle gidip ortalığı dahada karıştırıyorlar
Erkekler zaten bazı şeyleri idrak edemiyorlar tabiatlarınıda annecikleri hazırlıyor
Erkek sinirli yada kendini haklı sanıyorsa sonuna kadar destekliyorlar
oda kendini bişey sanıyo işte niye annesi bunca yıllık evlilik hayatında kocasına karşılık vermemiş susmuş üstüne yürümemiş vs vs
Örnek model baba örnek eşte anne oluyor

Selamlar herkese 1,5 yıllık evliyim 50 günlük bebeğim var 4 gün önce eşimle tartıştık telefonumu alıp ne karıştırıyorsun diyerek sataştı bende sen neyi ima ediyorsun diye sinirle elinden telefonumu almak istedim o sırada birbirimizi ittik onun kolunu çizmişim tırnaklarımla o da kollarımı sıktı bıraktı bende tamam bak istediğin kadar hiçbirşey yok telefonumda dedim o sıra ağlayarak üstümü giydim telefona baksın diye biraz bebeğimin başında durdum sonra ben anneme gidiyorum dedim şuan bana sadece sataşıyorsun dedim oda telefonuma baktıktan sonra tamam ben giderim dedi çekti gitti kardeşine 2 gün boyunca pek aramadım sonra darp raporu almış beni şikayet etmiş şok oldum gittim ifade verdim aslında normal bir tartışmaydı ve uzamadı giderkende sinirli gitmedi ararsam aç falan diye söyledi öyle çıktı evden ama kardeşi ve ailesi çok doldurmuş asla yapmayacağı şeyi yapmış çok kızgın ve çok üzgünüm bu raddeye nasıl geldi anlamadım ama bir yandan da boşanmak istemiyorum şimdi bana kızacaksınız ama biz öyle geçimsiz bir aile değildik eşimle o kadar iyi anlaşırdık ki çok eğlenirdik kavgalarımız olurdu ama sonrasında çok iyi olurduk ayrıca boşanmak istemememin sebebi kızım kızım babasız büyümesin aile ortamında büyüsün eşim bi gelse konuşsa fikri değişir eminim ama o annesi hep doldurdu oğlunu beni hiç sevmedi o kadın.. 2 yün boyunca yazdım aradım eşimi bitmesin diye kızımız var çözebiliriz diye çok olumlu ılımlı yaklaştım beni sadece dinledi zaman zaman yumuşadı bazende yok kararlıyım dedi.. 2 gündürde kestim konuşmayı yazmayı aramayı bilmiyorum sonumuz ne olacak lütfen kırmadan yorum yapın lohusa sayılırım hala hem şokta hem perperişanım kızım için herşeyi düzeltmeye razıyım
Yaşlarınız sanırım oldukça genç çünkü yaptıklarınıza bakılırsa ,gelişmemiş ergenler gibi sensin bensin ,senin anan benim bacım bilmem ne ,olan yeni doğan bebeğe olmuş üzgünüm .Kendi olmamış bireylerin çocuk yapmasına karşıyım zira olan arada çocuklara oluyor .

İki tırnak çiziğine darp raporu alan hanım evladı zaten boşanmayı önceden planlamıştır. Şimdi sizde bir rapor alın ve gidip davanızı açın, bu adamdan bir cacık olmaz

Neden telefonuna bakmak istedi?
Baksaydı madem neden elinden almaya çalıştın?
Bazen olmadık yerlere gidiyor olaylar.
Bence düzelirsiniz. Boşanacak bir durum yok bu olayda ama kavgada fiziksel tepkiler vermemek lazım. Dozu kaçırmışsınız.

Bir erkeği karakolda, elinde rapor “karım beni darp etti, şikayetçiyim” derken hayal edemedim. Allah yardımcınız olsun😔

Neden hayal edemediniz? Erkek kardeşimin eski karısı ona saldırmıştı, eline ne geçerse fırlatmış, vücudu yüzü derin tırnak yarası içindeydi. Darp raporu aldı tabii, ne yapsaydı o da karısını mı darp etseydi mesela?

Neden hayal edemediniz? Erkek kardeşimin eski karısı ona saldırmıştı, eline ne geçerse fırlatmış, vücudu yüzü derin tırnak yarası içindeydi. Darp raporu aldı tabii, ne yapsaydı o da karısını mı darp etseydi mesela?
Tabii ki karşımızdakini kadın ya da erkek diye ayırmadan insan olarak bakmamız gerektiğini düşünüyorum. Ama bu konunun tamamına bakınca önce bahane arayıp, namusuna hoş olmayan bir imada bulunup bir de karakola gitmek çok acı.

Tabii ki karşımızdakini kadın ya da erkek diye ayırmadan insan olarak bakmamız gerektiğini düşünüyorum. Ama bu konunun tamamına bakınca önce bahane arayıp, namusuna hoş olmayan bir imada bulunup bir de karakola gitmek çok acı.

Şu ayrımı yapalım önce, karısının namusuna mesnetsiz laf söylemesi yanlış, darp raporu alması doğru. Bu kim olursa olsun.

Ailesinin aklina uyup lohusa eşine bunları yaşatan insanla birlikte olmak istiyor musunuz gerçekten?
Aslinda ayrılmayı isteyecek kadarda birşey yok ortada ama birikmişliklerde olabilir, geri dönse tekrar nasil güveneceksiniz? Ilk kavgada yine aynısını yaparsa

Bana planlı yapilmis bir haraket gibi geldi. Çocuktan sonra bazi şeyler değişiyor erkeklerde. Hamilelik ve lohusaliktan kaynaklı cinsel hayatın olmamasi. Uyku problemleri, kaldiramadigi sorumluluklar gibi maddi ve manevi. Ailesi de boşa gitsinci yaklaşımda. Sizi de hazır sevmiyorlarken. Allah yolunuzu hayır etsin inşallah

X