Eşim günün 14 saatini oyunda geçiriyor

Defnelignler

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
23
11
31
İlk defa böyle bir platformda bir sorunumdan bahsetmek istiyorum artık ne diyeceğimi şaşırdım. 3buçuk yıllık evliyiz. 2buçuk yaşında bi kızım var. Lanet olası haftasonu yasaklarının başladığı günden beri eşimi haftada 2 gün idare etmek zorunda kalmaya başladım. Sabah 10da bi oturuyor oyuna arada ihtiyaç ve yemek hariç kalkıp yüzümüze bile bakmıyor kızımla. Ben mi abartıyorum yoksa o mu bokunu çıkarıyo anlamıyorum. İki ucu boklu değnek oldu benim için. Bu sorunu yaşayanlar neler yaptı paylaşırsa sevinirim

Evin tüm işlerini siz görüyorken, çocukla da tüm gün siz ilgileniyorken hiç adil değil. Bunca zaman dayanmanız bile takdire şayan ama bence hata yapmışsınız,en başından tepki göstermeniz ve kimsenin hizmetçisi olmadığını söylemeniz gerekirdi. Siz de indirin telefona bir oyun, tüm gün oynayın bakalım ne oluyor. Önüne konacak bir kap yemek olmayınca görür 14 saat oyunu

Evin tüm işlerini siz görüyorken, çocukla da tüm gün siz ilgileniyorken hiç adil değil. Bunca zaman dayanmanız bile takdire şayan ama bence hata yapmışsınız,en başından tepki göstermeniz ve kimsenin hizmetçisi olmadığını söylemeniz gerekirdi. Siz de indirin telefona bir oyun, tüm gün oynayın bakalım ne oluyor. Önüne konacak bir kap yemek olmayınca görür 14 saat oyunu
Kendimi mutfakta mutlu etmsye çalışıyorum. Çünkü eşle kavga etmek istemiyorum. Ama artık sabrım taşıyor. Bişey söylüyorum o da oyunda oluyo ve ben aynı şeyi kesin 3 kere tekrarlıyorum. Artık insanı yoruyor bunlar

Cocuk harici benim hayatim bu, ben de bir kenara cekileyim de yorumlari okuyayim bari. Benimki bir de oyun oynamadigi zamanlarda oyun videolari izliyor.

İlk defa böyle bir platformda bir sorunumdan bahsetmek istiyorum artık ne diyeceğimi şaşırdım. 3buçuk yıllık evliyiz. 2buçuk yaşında bi kızım var. Lanet olası haftasonu yasaklarının başladığı günden beri eşimi haftada 2 gün idare etmek zorunda kalmaya başladım. Sabah 10da bi oturuyor oyuna arada ihtiyaç ve yemek hariç kalkıp yüzümüze bile bakmıyor kızımla. Ben mi abartıyorum yoksa o mu bokunu çıkarıyo anlamıyorum. İki ucu boklu değnek oldu benim için. Bu sorunu yaşayanlar neler yaptı paylaşırsa sevinirim
Benim eşim de 6 yıldır öyle bekarken de öyleymiş çok kavga ettik birbirimizi yedik sırf bu konu yüzünden evden bile kovuldum karismacsksin dedi karışırsan baba evine git dedi çok saçma boş işler eblieri annesi baş edemediler yıllarca öyle bağımlı kaldı artık bende alıştım 🤷🤨olan bana oluyor kırılan üzülen ben bu lbenimle ilgilenmiyor çocuğu da vardi artık ümidimi kestim üzerinde durmadım düzelmedi işe gider gelirdi hop bilgisayar başına koşardı öbür günün sabahina kadar saat 7 oldumu ben kalkar kahvslti kurmaya o hala odada oyun oynuo 😒😒 10 günde 1 ilişkiye girdiğimiz oluyordu annesine söyledim annesi kızdı oğlum yapma dinlen ise gidiyorsun internet faturan elektrik fsturan çok geliyor diye dinlemiyor du en son son 1 yıl bıraktı araverdi iş güç başka birşey yerectasinma derken düzen karıştı ama işler yerine girince tekrar başlacsk şuan telden papci oynuo oda can sıkıntısından çocuklarda olunca onlarla beraber lgileniyor vakit geçiriyor zaman yaş geçtikçe biraz düzelme oldu ailemizde büyüdü. Sorumluk aldı çok iğrenç bir durm🤨😒🤷😠😡🤬

O çocuğu siz baba evinden getirmediniz. Çocugun anneye ihtiyacı olduğu kadar babaya da ihtiyacı vardır.

Yemini suyunu vermeyin, hazırlamayın. Kendi yapsın. Ev işlerini görev edinmeyin mesela birlikte yapın.
Öyle diyosunuz ama ben hep yemek hazır bekledim. Çünkü kızım yiyo yemekten mecburum yapmaya. Bi de annem babam boşandığı için sonu boşanmaya gider diye de korkuyorum ve işte kendim hastalık sahibi oluyorum. Eşim avukat bu arada. Neyin ne olduğunu da bildiğinden sinirlensemde susmakta buluyorum çareyi

X