Eşim günün 14 saatini oyunda geçiriyor

Alın karşınıza konuşun hem onu yalnız bıraktığınızı söyleyin hem de sorumluluklarınızı tek başınıza üstlendiğinizden bahsedin. Size önerim yapıcı bir konuşma olsun bir anlık sinirle bağırıp çağırmaktan ziyade, bir derdin mi var, seni son zamanlarda içine kapanık görüyorum tarzında yaklaşabilirsiniz. Eminim ki hallolacak ufak bir sorundur. Önemli olan karşılıklı saygı ve sevgi.

benimki de öyle... işten geliyor suratıma bile bakmıyor direk telefona gömülüyor.. hafta sonu da öyle..
ama gelin görünki bişey yapamıyorum çalışmadığım için muhtacım

Anası gibi her işini yaparsanız o da ergen gibi PC basindan kalkmaz. İlgileeyin onla. Başka bi is çıkarın basiniza çocuğu ona birakin

Neden evleniyor şu erkekler ya 😟 neden onların her işini biz görmek zorundayız? Sinir bozucu bişey bende öyle toparla toparla bitmiyor evin tüm işleri bana ait olması sinir bozucu 😐

Bende de aynı durum var tek fark çocuk yok .. dun aksam dedim yahu hayatım koca adamsın ustalık evli aile babasısın 🤭 yol yapıyorum şurada karın varken vakit geçirmek varken birlikte neyin nesi oyun dedim ileri de çocuk olursa ne yapacaksın çocuk olunca bakmazmış o zaman çocukla ilgilenirmiş şimdi karısını görmeyen çocuğu da görmez dedim .. yok o zaman öyle olmaz dio

Bu adam çalışmıyor mu ne yapıyor?
Hem iş hem de meslek gereği sevgilimle gerek bilgisayar gerek oyun başında çok vakit geçiririz ama ikimizin toplamı 14 saati bulmaz. 14 saat oyun başında duran adam net embesildir. Beslemeyin, allah bilir ayağına yemek de götürüyorsunuzdur.

İlk defa böyle bir platformda bir sorunumdan bahsetmek istiyorum artık ne diyeceğimi şaşırdım. 3buçuk yıllık evliyiz. 2buçuk yaşında bi kızım var. Lanet olası haftasonu yasaklarının başladığı günden beri eşimi haftada 2 gün idare etmek zorunda kalmaya başladım. Sabah 10da bi oturuyor oyuna arada ihtiyaç ve yemek hariç kalkıp yüzümüze bile bakmıyor kızımla. Ben mi abartıyorum yoksa o mu bokunu çıkarıyo anlamıyorum. İki ucu boklu değnek oldu benim için. Bu sorunu yaşayanlar neler yaptı paylaşırsa sevinirim
Bo....nu çıkarmış. Çok haklısın.

Aynı konudan ben de muzdaribim. Çoğu kişi yemeğini yapmayın çamaşırını yıkamayın işlerini görmeyin v.s demiş.İnanın hiçbiri işe yaramıyor. Hepsini denedim. Yemek yapmayınca kalkıp yumurta kırıp yiyo, yeter ki rahat rahat oyun oynasın diye hiçbir şey umrunda olmuyor. Kavga çıkarsanız da umrunda olmuyor. Vurdum kırdım defalarca tartıştım o esnada bile oyun oynuyor. Siz sinir krizi geçirirken onun kılı kıpırdamıyor. Tatlı dili de çok denedim. O an tamam dikkat edicem diyor ama sonra gene aynı. Tek avantajım çocuk yapmamış olmam. Kendime bu kötülüğü yaptım ama bir çocuğa yapamam. Aylarca karışmadığım da oldu. Oynar oynar belki bıkar diye düşündüm. Sabah dörtlere kadar oynadığı oldu ama o asla bıkmadı. Hastalık bu tedavi edilmeli. Ama onlar bizim abarttığımızı düşünüyorlar, onlara göre abartcak bi durum yok. Oysa abartılcak çok şey var. Hayat geçiyor. Çocuğunuz doğcak onun tek derdi eve gelip bir an önce oyun oynamak olucak, dısarda yürüyceksiniz onun aklında tek şey oyun, siz sürekli konusurken onun kafası oyunla meşgul olcak

X