Eşim kıyafetini yırttı , ben de ona tokat attım

Hanfendi belki ben mi ifade edemiyorum anlamadım ki . Başta sorunlu görmüyordum kendimi ama yine de gittim ve gördüm ki sorunlarım var sakinleştim tüm tedaviyi kabul ettim . O ise kabul ettim diyip ilaçları kullanmamış terapilere de doğru düzgün gelmedi öyle bi talebi de olmadı . O kendini çok olgun ve süper anlattığı için doktor terapilere ilk benle başladı . Sonra onu da ekleyecekti ki narsist demesi ve bazı sıkıntılar olunca oradaki tüm tedaviyi reddettik doktoru şikayet ettik . Sonra ben iyidim ama ruhen hassas olduğum için terapi almak istedim ve psikolog buldum kendime başladım . Eşimle de tanıştı psikolog ve dediki sizi de alıcam önce Neva hamımla biraz ilerleyelim dedi . 2 ay oluyor . Bu ay eşimde başlayacaktı ama bu olaylar oldu şimdi gelir mi bilmiyorum .eşimi seviyorum ama ben sevgiye çok öuhtaç hissediyorum . Terapi aldıkça şunu anladım ki ben duygusal olarak çok yıprandığım için böyle çok şefkat bekliyorum . Onu göremediğim de çok korkuyorum üzülüyorum . Eşimin yanımda olmasını istiyorum ama bir sorundan bahsetsem bir şeyi beğenmesem veya bir şeyi eleştirsem kendini eksik hissettiğini söyleyip bana sokak ev demeden hakaret ediyor . Susmuyor . Benı ağlatıp duruyor . Aylardır iyidim sabrettim ama dün artık tokat attım . İçim çok üzüldü onun canını yakmak istedim çünkü bana hakaret etti . Ve bu bahsettiğim sorun için senin sorunun beni ilgilendirmez tarzı bi cevap verdi çok ağrıma gitti . Bugün yine ben ona adım attım ama bana sen bana vurdun senin davranışların sevgiye dair değil dedi . Eve geldim suratımıza bakmıyoruz bir kelime etmedik. Mesela cam Kapı açık uyuyakalmışım ince kıyafetle üstümü bile örtmemiş düşman gibiyiz . Yaptığım yemekleri kendi kendine ısıtıp bensiz yemiş . Yani beni istemiyor gibi davranıyor . Ben de artık yoruldum . Ayrılalım dediğim de tamam diyor zaten. . Sonra gelip yanaşıyor affediyorum. Çok basit bir kadınım anlayacağın .

İşte bu hafta en sonunda patladım . Oltaya gelmiş oldum çünkü bana sen çok değiştin seni kıskanıyorum nasıl böyle oldun demeye başlamıştı her hata yaptığında ben sorunluyum sanırım beni idare et diyip ajitasyon yapıyordu . Ama para olmasına rağmen doktora bir türlü randevu talebinde bulunmadı . Doktor ona dediki maddi durumunuzdan dolayı sizi Şuan almıyorum Neva Hanım haftada 2 geliyor 3500 veriyorum ben ağır gelmesin size bir müddet sonra siz gelin saten Neva hanımın sorunları 2-3 aya çözülecek şeyler artık demişti . En son bu olay oldu ben patladım yine sorunlu oldum

Hala anlamadim. Evinde deterjan olanlar deli miymis?
Mesela aynı deterjanının farklı markası var ama mesela fısfısın yani o zaman müsrif ve onun parasını boşa harcayan biri oluyormuşum ki ondan genelde az da olsa fazla para kazanıp onun kredisini ödememe rağmen bana yaptığı ihanete bakın

Aynı benimki. İstediği olmayınca da döverdi.
Benim eşim de böyleydi. Ailemi avcunun içine aldı hep beni kötü göstererek. Onun gerçek yüzünü bildiğim için ifşa edip boşanmamdan korktu. Gidecek yerim olmasın diye çabaladı narsist pislik. Ama bana attığı mesajları gösterdim anneme yoksa belki de gidecek yerim yok diye o evde kaldırdım. Boşanmaya cesaret edemezdim. Şimdi dava açtım.
Evet bunu o kadar iyi anlıyorum ki. Döve döve hakaret ede ede küfürler ede ede aşağılaya aşağılaya insanı o tokadı atacak noktaya getirirler.
Bilmiyorum . Ona sordum dediki senle kötüyken ayrılırız diye kullanabileceğim şeyleri çektim . Kendini güvenceye almak içim yapmış yani beni rahatsız göstermek istemiş .
Gizli çekim yaptı ise suç.

Ay sal gitsin bu adam cekilmez. En azindan tedavi olup duzelmeye ugrasiyosun sen. Bu adamdan ne köy olur ne kasaba. Bi daha deterjan fotosu cekerken haber versin de sen de gir kadraja hatira olur.

Doğru söylüyorsunuz ama işyerinde öyle sakin ve iyiyim ki dışarda da öyleyim çok yardımseverim . Sosyal ilişkilerim arttı kendimi çok daha iyi hissediyorum . Bi eş sorunum kaldı o da ayrılarak çözümlenecek sanırım

Eşinizin size mesajlarda filan kötü davranmasını sağlayın delil topladığınızı belli etmeden bir güzel yazışmalarda konuşturun. Hakkınızda kullanacağı birşeyi sözlü yada yazılı hiçbir mecrada kabul etmeyin. Hep bunlar mı alemin akıllısı

Kimseyi düşünme aman sakın, sadece kendini düşün... Narsist insan asla düzelmez, asla bekleme nişanlılıktaki gibi sevgililikte ki gibi zamanlara dönmeyi.. O kendince seni ele geçirdi bundan sonra sadece kendini düşünerek kendi canı istediğinde sana kendini iyi hissettirecek. Snsş kaybedeceğini düşünmüyor, kaybedecdğini anladığında düzelme eğilimine girecek ama oda geçici olacak sadece kendini kötü hissettiği için, sonra gene başa dönüp sana psikolojik şiddet uygulayacak.. Hiç sekmez bu narsistlerin tek özelliğidir. Kendinden başkasını sevmezler gerçekten...
Bu sitede var narsist başlığı kurtulanlar neler yaşadıklarını nasıl kurtulduklarını anlatıyorlar takip et konuyu

Eşim güya maddiyatı bahane ederek 2 aydır gelmedi ama ödeyebiliriz aslında . Doktor dediki maddi olarak zorlanacağınızı düşündüğüm için ilk Neva hanımı aldım kendi başvurduğu için ama sizi de almalıyım dedi ses soluk yok adamdan çünkü yine bahane ediyor bence kendinde sorun olduğunu düşünmüyor ben onu tanıdım . Çünkü diyor ki sen şunu yapmazsan ben yapmam , sen yaparsan ben 2 yapar altta kalmam . Hep sen dili kullanıyor

Bu kadar erken fark edildiği için şükretmelisin aslında... Yaşadıklarına hiiiç isyan etme iyiki doktora gitmişsiniz.. Senelerce kocasının narsist olduğunu bilmeden kendini suçlu hissederek sorun kendinde zannederek yaşayan kadınlar var...
Öylede güzel atlatırsın ki bu yaşadıkların aslında seneler sürecek bir işkencenin fragmanı, bunu unutma

tersten okuyalım. kocam bana vuruyor psikolojik sıkıntıları var. terapi görüyor ama bazen canımı yakmak istiyor. napmalıyım yazsaydınız
herkes şiddetin affı olmaz boşan derdi
kocanız sizden boşanmalı bence. şiddetin affı olmaz. iyi sabrediyor. tahrik oluyorum diye adam dövmek nedir ya
hepimizin sorunları var birbirimize dalalım o halde

Hey evet sadece kendi istediğinde bana kendimi iyi hissettiriyor . Ben bunu daha dün farkettim ve bu konuyu bu sabah söyledim ona . Bana evet haklısın anladım ben sana yetemem felan diyip beni geçiştirdi . Tam olarak sorun bu . Evet ev temizler yardım eder felan filan ama sadece kendi istiyorsa . Yani hep sanki yaptığı şeyin karlılığını bekliyor aklında yaptığı iyilikleri tutup ben sana bunu yaptım sen şunu yapmadın felan diyor

O zaman sorunlarını o da kabul edip sokak ev demeden bana hakaret ederek bağırarak sonra da ben kendimi eksik hissediyorum diye dırlayarak kendini affettirip yine yine aynılarını tapıp beni sinirlendirince ben vurdum diye boşancaksa boşansın . Ben haklıyım demiyorum ama haksızımda asla diyemem

Bilmiyorum . Ona sordum dediki senle kötüyken ayrılırız diye kullanabileceğim şeyleri çektim . Kendini güvenceye almak içim yapmış yani beni rahatsız göstermek istemiş .
Ya en başta bunun hesabını yapan bir adamdan ne hayır bekliyorsun... Topla eşyalarını git ailenin evine seneni orda doldur... Mahkeme içinde güzel birşey olur aylardır ayrıyız evi bozduk dendiği zaman çekişmeli olsa kocan istemese bile mahkeme boşuyor aile birliği bozulmuş çoktan diye..
Ayrıca bırak seni sorunlu göstersin çokta önemli değil sen bi an önce ciddi anlamda kurtulmaya bakmalısın...
Ya inan elimde olsa tutup kolundan alsam seni ordan diye hissediyorum çok gerildim yazdıklarını okudukça

Benim annem ona dediki benim kızıma hasta diyemezsin hastaysa da başım üstüne . Bir daha dersen alıcam kızımı dedi . Evimiz hep açık dedi . Babam da aynısını söylüyor hatta bana diyorlarki ister ayrı yaşa ister bizle yaşa . Kimsenin ne dediğini umursama . Olmuyorsa devam etmeyin . Eşin çünkü bizim de gözümüzden bize yalanlar söyleyip kendini farklı tanıtarak zaten düştü diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…