Eşim ve Annesi

Konuşmanın bazı yerlerinde saçmalamışsın karısı gibi görüyor nedemek babana destek çıksan kocan gibimi göreceksin yazdıklarını tekrar oku. Ayrıca evet 2400 maaşla 600lirasini ayırması sacma kalan 15gunu yatacagina gidip çalışsın bu devirde o paraya ayın 15gunu anca gecinilir cok destek olmak istiyorsan git çalış diyeceksin annesine 600 lira vermese bile 2400 maaşla kenara para falan koyulmaz

Ikiside calisiyor yani konu sahibinin maasida var

Ben de somuruldugumu baya geç anladım.Adam ailesinin refah düzeyini arttırmak için evlenmiş benimle.Yerinde olsam çalışmam otururum evde

Mesele 600 lira ilaç parası olsaydı. Ben olsam bende veririm diyecektim. Ama kalan kısım tiksindirici. Yalan söylemiş olması dahil.
Bu bazılarına göre boşanma nedeni olmaya bilir ama ben hayatta kimseyi çekmeme ilkesini benimsedim. Benim için boşanma nedeni.

Siz de esiniz civarinda maas aldığınızı düşünürsek eve giten para 4800 lira eder. Annesine 600 lira veriyorsa size 4200 kalır. O parayla kira verip gecinmek, hele hele birikim yapmak cok zor. Zaten cok buyuk paralar degil.Esinizin bunu görmesi lazım. Bence ev borcu fazla gelebilir belki ama arabaniz yoksa esinize araba almak istedinizi söyleyin. Yuklu bir miktarda borca sokun. Maaşının cogu borca gitsin veya sizinki.Gecinemedigini görünce etrafa para sacmaktan vazgecer sanırım, veya gecmeli. Hos elde dagitacak para kalmayınca istese de yapamaz.

Kayinvalidenin rahatsizligi nedir hangi ilaclar aliniyor? Bizde arastiralim bu kadar ilac parasi normal mi anlamadim

Hiçbir şekilde kirayı, elektrik, su, dogaldaz, mutfak giderleri, cart curt sakın ödeme. Maaşını aldığın gibi cebine koy ve niyetini açıkça belli et. İnsanlar kullanılacak insan arıyor maalesef. Anneniz babanız millete hizmet edin, edeceğiniz hizmette de sıfır kâr ile çıkın diye büyütmesi sizi. Kıymetini bil.

İşi bırakır ailenin yanına döner daha cocuk yokken hayatıma yoluma bakardım.canm resmen seni kullanıyorlar ana oğul

Kesin çözüm önereyim mi bırakıp git

Bu erkeklerde yeni moda herhalde. Analarına resmen kocalarıymiş gibi davranıyorlar annelerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Eşlerinin de kendilerine analık ebeveynlik yapmasını bekliyorlar. karım çalışsın bana da aileme de baksın mantığı var…

Ben olsam tek kuruş vermem eve, evi geçindirsin adam madem her yere para yetiştirmeyi biliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…