Eşim ve kokusu

Kadın defalarca iyilikle de kavga ederek de dile getirmiş. Çözüm bulamamış. Bana eşim kokuyorsun dese banyoya koşarım. Konu sahibinin eşi tınlamıyor, kadın da artık bıkmış.
Evet aynen bu canım...ozamandadiyolarki niye çocuk yaptın bu adamdan..bende özel konulara gitmek istemiyorum..cinsellik öncesi bakımını yapmayı biliyor çünkü o tarz durumlarda biseyler yaşanmış olabilir lütfen daha fazla sormasinlar bunu

Yarın gidiyoruz dişçiye insalah benide alırlar içeri de adama içimi dökerim ..beyazlatsalar bari çünkü aşırı olmasa da sarı yani disleri benim zorumla fircaladigi için eskisine göre daha iyi ama şöyle güzel pırıl pırıl yapaelarmi acbaa devlette
1 günde bitmez ama gün veriyorlar sırayla yapıyorlar, ben oğlumu götürdüm bütün dişleri ile ilgilendiler.

İtici geldim demek...benc hamile bir kadini peşinden pisliğini temizlemek zorunda bırakan erkek itici gelsin size..uzaktan herşey kolay

Burada insanlar eşimde şu var bu var ama ben çok seviyorum, iğrenmiyorum yazdıklarında ne düşündünüz? Temel bakım şart, bu konuda kesinlikle haklısınız. Ama anlatım...Bahsetmek istediğim şey bu.

Her neyse beni ilgilendiren bir durum yok ortada o yüzden düşüncelerimi size aktarma konusunda ısrarcı olmayacağım. Umarım rahata kavuşursunuz. Hakkınızda hayırlısı.

İnsan istemediği biseyler yaşayınca biseulere maruz kalınca her türlü hale gelebilir büyük konusmamak lazım...

Anlatmayacaktım da dur anlatayım kız içimde kalmasın :halay:büyük konuşayım azıcık;

Eşimle bir akşam dışarı çıkmışız, felekten bir gece geçirelim dedik. Bir çok alkollü mekana gittik farklı konseptlerde, baya da eğlendik. Tabi erkekler bilindiği üzere kadınlardan daha hızlılar bu konuda. Ve gece eve geldik, eşim bir kötü oldu. Midesi bulanıyor, napsın? Kussa rahatlayacak halbuki.

Tabi bu noktada ben ve orta parmağım imdadına yetiştik ve sevgili kocamı dipcik gibi yaptık :KK9:zerre iğrenmedim. Yine olsa yine yaparım, o da bana yapar.

Bahsetmek istediğim bu işte. Konunun üstüne tüy dikmedik inşallah :KK48:

Anlatmayacaktım da dur anlatayım kız içimde kalmasın :halay:büyük konuşayım azıcık;

Eşimle bir akşam dışarı çıkmışız, felekten bir gece geçirelim dedik. Bir çok alkollü mekana gittik farklı konseptlerde, baya da eğlendik. Tabi erkekler bilindiği üzere kadınlardan daha hızlılar bu konuda. Ve gece eve geldik, eşim bir kötü oldu. Midesi bulanıyor, napsın? Kussa rahatlayacak halbuki.

Tabi bu noktada ben ve orta parmağım imdadına yetiştik ve sevgili kocamı dipcik gibi yaptık :KK9:zerre iğrenmedim. Yine olsa yine yaparım, o da bana yapar.

Aynen ne orneklr ne orneklr var bende anlatırımda konunun ustune tuy dıkmeyeyım sımdı :halay: :dondurma::KK70:

Alla alla bı bendemi sıkıntı var ya gerçekten yapamam ben çok zordaysa banyoya atıp kapıyı kaptip parmak tak diye komut verirdim..şimdi parmak takmıyorum diye ben sevmiyorummu bu adamı ...Tarkan da olsa ben o parmağı takmam yaaa

Yatakları neden ayirmiyosunuz? Tiksiniyorum senden aynı yatakta yatmak istemiyorum deyip ayrı odada yatsaniz, o suslense de ilişkiye girmeseniz?

Çünkü adam uyanık cinsellik öncesi baya bı süsleniyor yoksa yanıma yaklastirmicami biliyor..cinsellik öncesi yaptığı bakımı kendine normal zaman da da adet edinse diyorumben
ileride yani bi 15-20 sene sonra cinsellik azaldığında hep bakımsız olacak demek ki.Ama o zamana sizde alışmış olursunuz bazı şeylere.

X