Eşim ve kokusu

Nego

Bazen gitmek gerekir
Pro Üye
10 Haziran 2010
65.580
252.572
Midem bulandı okurken siz yaşıyorsunuz bunu :/

BlupBlupBlup

Hamiş, düşülen not demektir. Öğrenelim şunu.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.503
17.376

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 531 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :62 Kg. Şimdiki Kilom :62 Kg.

astrojurnal

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
12.269
38.553
36
Evet canım asla su içmez baklava yer üstüne su içme ihtiyacı duymaz ben hatırlatırım ...bide şey arka kok dişleri hepsi dolgulu ama simsiyah ...ya onları yeniden yapaelarmi beyaz yapsalar ya yarın dişçiye gidecek dolgusu kırılmış mi ne bende gitsem gerçi almazlar beni içeri ona tembih edim ozaman o siyah dolguları yenileseler ya çok çirkin bı goruntu

muhtemelen çok uzun yıllar önce yaptırmış ve amalgam dolgu olmuş. rengi o yüzden öyle. ama o yıllarda da başka seçenek ya yoktu yada varsaydı da muhtemelen çok çok pahalıydı yeni bir uygulama olduğundan. şimdi lazerle falan beyaz yapılıyor dolgular. estetik duruyor.

ayrıca sizi neden içeri almasınlar. gayet girebilirsiniz yanında.

alonedark18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
2.927
1.832
Azonce evi temizlerken aynanın önüne dokulmus bir sürü sakal gördüm cimbizla bazen yanakların üst kısmındaki Keri temizler...daha onc d uyardım dinlemedi bu sefer patladım telefonla konuştuk nasıl ağlıyorum ama haykırdım yeter yoksa ailenle konuşmak zorunda kalicam dedim...abartma ya hamilesin ondan dedi dikkat ederim tamam uztama dedi telefonu kapattı..ve ben şuan ciddi ciddi ağlıyorum sinirden ...

Helinsma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
768
455
27
Yaa siz eşinizden çok soğumuşsunuz, sevgi de kalmamış..Hisleriniz hitap şeklinize yansımış.

Ben bu olayı anlamıyorum bende mi anormallik var yahu siz neye aşık oluyorsunuz??
Adam kokuyor kokuyor sırf bu sebeple bile biter benim gözümde. Sevseydin kokusu batmazdı, sevseydin sümüğü güzel gelirdi bla bla bu neyin kafası yaa

BlupBlupBlup

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.503
17.376

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.

BlupBlupBlup

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.503
17.376
Azonce evi temizlerken aynanın önüne dokulmus bir sürü sakal gördüm cimbizla bazen yanakların üst kısmındaki Keri temizler...daha onc d uyardım dinlemedi bu sefer patladım telefonla konuştuk nasıl ağlıyorum ama haykırdım yeter yoksa ailenle konuşmak zorunda kalicam dedim...abartma ya hamilesin ondan dedi dikkat ederim tamam uztama dedi telefonu kapattı..ve ben şuan ciddi ciddi ağlıyorum sinirden ...
Üzüldüm vallahi şu an. Biraz fazla umursamaz sanırım. Orayı temizleme mesela, gelince ver eline ıslak mendil, sil şurayı de.

maviperi86

Her Zaman Umut Vardır...
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2013
326
668
Rabbim yardımcınız olsun. Zor bir durum 🙏🙏

BlupBlupBlup

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.503
17.376

Caglisko

Just married 👰🏼
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
416
963
"Öpüşmeyi sevmem, özel konuları konuşmayalım" diye bir mesajınız olmuş ama üzgünüm şu konuyu okuyan herkesin aklına aynı konu takılacaktır: kimse sizin yatak odası maceralarınıza bayıldığı için değil ama madem adamın ağzı osu busu bu kadar kokuyordu, Meryem ana değilseniz nasıl hamile kaldınız ki? Griptiniz ve burnunuz mu tıkalıydı? Bir kere bu kadar tiksintiyle bahsettiğiniz bir insanla sevişebilmeniz ilginç bir mevzu zaten, herkes de haklı olarak takılıyor buna.

Kahvetelvesimoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
4.175
1.728
Birlikte yaşadık zaten? Ayrı evlerde olduğumuzda dahi en fazla 3 gece ayrı kalırdık hep dip dibeydik. 5. yılımızdayız diyorum ayrıca, bu zamanın %70’ini belki daha fazlasını aynı evde geçirdik zaten. Mesela anne babamın yan odadaki horlamasından uyuyamam ama dip dibe uyuduğumuzda erkek arkadaşımın horlaması da rahatsız etmez beni.
Evlilik başka aynı evde yaşamak başka ki

MrsDelfino

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2017
4.142
11.799
Evlilik başka aynı evde yaşamak başka ki
İkisinin aynı şey olduğunu söylemedim. Siz evlenince kokuya her gün maruz kaldığında anlarsınız dediniz, ben de zaten şu an da her gün maruz kaldığımı söyledim.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :87 Kg. Şimdiki Kilom :87 Kg.