Esim yaninda oturmami istemiyor.

Saripapatyyam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2020
42
31
28
Herkese hayırlı geceler..
Benim derdim eşimin hareketleri beni yanında istemiyor gibi sabah 8 buçuk akşam 7 çalışıyor. Işten geliyor yemek çay vs. Derken tv izliyor kızım 4 yaşında çok hareketli hiç yerinde duramaz. Hep hareket halinde bu yüzden tam oturuyorum iş bitti çay içeyim diyorum bi bakıyorum eşim gidin başka odaya falan diyor bugün akşam geldi mesela yemek yedik tam yemeğe başlıycam kızı da al gidin başka odaya diyor. Mesela kv. Bizimle kalıyor tam çay içiyoruz hadi kızı yatır diyor. Bi nevi bizi kovuyor. Çok sinir oluyorum çokkk. Biraz önce kavga ettik bağırdım cagirdim. Yaptığı şeye çok sinirlendiği mi söyledim. Napayım yoruluyorum bide sizi mi dinliyim diyor. Mesela odada oturur ben mutlaktayım hep yanına giderdim biseye ihtiyacın var mi falan sorardım öperdim falan Artık yapmiyicam söz verdim kendime. Çünkü hep böyle yapıyor. Acayip sinirim bozuluyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar. Öyle dışarısı kötü alışkanlığı yok telefonunu bile almaz eline hiç ortaliktadir yani. Sifre falanda yok öyle biride değil hani. O bakımdan sıkıntım yok ama bende yanında zaman geçireyim diyorum özlüyorum sohpet edelim diyorum. Azıcık laf açıyorum hemen laf buluyor yüzünü asiyor hadi kızı al çik odadan diyor. Ama o bisey anlattığın da ben susup diinliyorum ama o tam tersi. Kavga etmesi de cabası yani. Ben bu adama ne yapayım şimdi hiç gitmiyim dimi yanına. O gelsin habire dimi

Son düzenleme:
X