Eşim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sevgdmr

💙👶🏼
Kayıtlı Üye
11 Mart 2023
1.096
1.259
Kızlar herkese merhaba, sizinle bir derdimi paylaşmak istiyorum. 29 Haziran benim doğum günüm. Eşim de 1 gün izinli 1 gün iş şeklinde çalışıyor. Kızlar dün akşam eşim bi takvimi açar mısın ne zaman izinliyim hesaplayalım ona göre bayramda memlekete gideceğiz dedi. Takvimi açtım benim doğum günümde izinli. Tamam dedi Bayramın 2. Günü memlekete gidiyoruz dedi. Dumura uğradım. Yani demek ki sen bunca zaman benim doğum günüm hangi güne denk geliyor diye bakmamışsın bile, hiçbir planın yok. Hiç sesimi çıkarmadım çünkü çok kırıldım. Bişey sordu cevap dahi vermedim. Sonra bu birden “ sen benim söylediğim hiçbir şeyi dinlemiyorsun, benim görüşlerim senin umrunda değil” diye alakasız bir konudan saçma sapan bağırmaya başlayınca bende “ne alaka suçunu bastırmak için mi senin bu tavırların” dedim. Böyle diyince iyice sinirlendi çok feci bağrıştık kendimi banyoya kapattım 2 saat çıkmadım ve çok ağladım.. bir kaç kere kapıya geldi kapıyı açmadım. bu evimizde geçireceğimiz ilk özel günümüzdü, evliliğimiz yıllanmadı ki bir sıradanlık gelsin o kadar kırıldım ki. Sabahta asla bu konuyu açmadı oldukça soğuk davrandı bende asla oralı olmadım abimle birlikte dışarı çıktılar gezmeye. Bense evde yalnız başıma oturuyorum. Çok kırgınım.. Düşünün ki o gün izinli olup olmadığını dahi bilmiyor.. Ben onun doğum günü için 2 gün hazırlık yapmıştım bide.

Ha bu arada diğer izni bayramın 4. Gününe denk geliyor. Diğer izninde de gidebilirdik yani..

Canım bunu ben mi demeliydim o mu düşünmeliydi.. Süpriz yapacak şekilde olsa sezerdim araba felan ayarlamaya başlayınca ha kesin ya artık dedim zaten öyle de çıktı. 4 saat gidiş.
İletişim kurmamışsınız ki. Olur gideriz diyip bi baksaydınız belki kutlayacak plan yapıcak supriz olucak bilerek yapıyor. Olaya göre tepki verirdiniz. Ne bileyim ya da olmaz o gün benim doğum günüm memlkette olmak istemiyorum deseydiniz. Uzakmı memleket?

Kendi kendinize kuseceginize acik acik konussaydiniz neye kizdiginizi anlardi hic degilse.
Yani özel bir gün olduğunun farkında değil miydi sence.. Doğum günümde doğum günümden apayrı bir plan yaptığı için küstüğümü anladığı için bambaşka bir konudan tartışma çıkardı.

Yani özel bir gün olduğunun farkında değil miydi sence.. Doğum günümde doğum günümden apayrı bir plan yaptığı için küstüğümü anladığı için bambaşka bir konudan tartışma çıkardı.
Bence adam farkinda bile degil ne oldugunun. Onlar cok duz yaratiklar birseye uzuluyorsaniz pasif agresif hareketlerle belli etmeye calismak yerine acikca soylemelisiniz

Tepkiniz bana fazla geldi..
Belki unutmuştur,bizim gibi masa başı yapanların kafası bir süre sonra dolup tasiyor.
Kocaniza da bir gün izin verdiklerine göre kesintisiz 24 saat çalışıyor galiba.
Yani neden sorduğu soruya cevap vermiyorsunuz ?
Siz cevap vermediğiniz de mi hatirlayacak doğum gününüzü.
Anlamsız yere tavır almissiniz,büyümüş olay.
Hatırlanmak güzel ancak insansız,unuturuz.
Sizin cevap vermemeniz çok çocukça geldi bana.🤷

Bence adam farkinda bile degil ne oldugunun. Onlar cok duz yaratiklar birseye uzuluyorsaniz pasif agresif hareketlerle belli etmeye calismak yerine acikca soylemelisiniz
Sanırım yeterince net açıklayamadım. Ben bu tarz günlere çok önem verir çok fazla da anlam yüklerim bu yüzden annemlerin yanında da bir kaç kere az kaldı yeni yaşıma minvalinde şeyler söyledim hani hatırlamaması mümkün değil. Umursamadı sadece

Tepkiniz bana fazla geldi..
Belki unutmuştur,bizim gibi masa başı yapanların kafası bir süre sonra dolup tasiyor.
Kocaniza da bir gün izin verdiklerine göre kesintisiz 24 saat çalışıyor galiba.
Yani neden sorduğu soruya cevap vermiyorsunuz ?
Siz cevap vermediğiniz de mi hatirlayacak doğum gününüzü.
Anlamsız yere tavır almissiniz,büyümüş olay.
Hatırlanmak güzel ancak insansız,unuturuz.
Sizin cevap vermemeniz çok çocukça geldi bana.🤷
Eşim polis memuru. Günlük 8 saat çalışıyor. Belki biraz aklına dank eder diyerek tepki koymak için sorduğu soruya cevap vermedim. Ne yapsaydım yani gözümün içine baka baka plan yaptığında sorduğu soruya cevap mı verseydim. Unutmadı sadece umursamıyor.

Sen oyle hissetmissen oyledir, zaten surpriz yapacak adam oyle kavga etmez yani ne cesaret seni kirisinin bi sonucu olur oylw bi surprizi boyle bi sacmalikla ortmek istemez, eger oyleyse ama super sacmalik

Sanırım yeterince net açıklayamadım. Ben bu tarz günlere çok önem verir çok fazla da anlam yüklerim bu yüzden annemlerin yanında da bir kaç kere az kaldı yeni yaşıma minvalinde şeyler söyledim hani hatırlamaması mümkün değil. Umursamadı sadece
Olsun yinede dogum gunumde plan yapmadigin icin soguk davraniyorum sen bana ne diyorsun demeliydiniz hic degilse

Kızlar herkese merhaba, sizinle bir derdimi paylaşmak istiyorum. 29 Haziran benim doğum günüm. Eşim de 1 gün izinli 1 gün iş şeklinde çalışıyor. Kızlar dün akşam eşim bi takvimi açar mısın ne zaman izinliyim hesaplayalım ona göre bayramda memlekete gideceğiz dedi. Takvimi açtım benim doğum günümde izinli. Tamam dedi Bayramın 2. Günü memlekete gidiyoruz dedi. Dumura uğradım. Yani demek ki sen bunca zaman benim doğum günüm hangi güne denk geliyor diye bakmamışsın bile, hiçbir planın yok. Hiç sesimi çıkarmadım çünkü çok kırıldım. Bişey sordu cevap dahi vermedim. Sonra bu birden “ sen benim söylediğim hiçbir şeyi dinlemiyorsun, benim görüşlerim senin umrunda değil” diye alakasız bir konudan saçma sapan bağırmaya başlayınca bende “ne alaka suçunu bastırmak için mi senin bu tavırların” dedim. Böyle diyince iyice sinirlendi çok feci bağrıştık kendimi banyoya kapattım 2 saat çıkmadım ve çok ağladım.. bir kaç kere kapıya geldi kapıyı açmadım. bu evimizde geçireceğimiz ilk özel günümüzdü, evliliğimiz yıllanmadı ki bir sıradanlık gelsin o kadar kırıldım ki. Sabahta asla bu konuyu açmadı oldukça soğuk davrandı bende asla oralı olmadım abimle birlikte dışarı çıktılar gezmeye. Bense evde yalnız başıma oturuyorum. Çok kırgınım.. Düşünün ki o gün izinli olup olmadığını dahi bilmiyor.. Ben onun doğum günü için 2 gün hazırlık yapmıştım bide.
Net köye gitmem, ağlayıp küsüp sonra kuzu kuzu peşinden giderseniz bundan sonra sizi ciddiye almaz

Sen oyle hissetmissen oyledir, zaten surpriz yapacak adam oyle kavga etmez yani ne cesaret seni kirisinin bi sonucu olur oylw bi surprizi boyle bi sacmalikla ortmek istemez, eger oyleyse ama super sacmalik
Hayır canım benim söylemek istediğimde bu süpriz felan yapmak istemedi. Hemen araba felan ayarlamaya başladı Memleketi için. 4. Günü de izinli o günde gidebilirdik memleketine. Sadece demek istediğim şey umursamadı benim doğum günümü umursasa apayrı bir plan yapmaz zaten. Çok yakın da değil 4 saat gidiş sadece.

Eşim polis memuru. Günlük 8 saat çalışıyor. Belki biraz aklına dank eder diyerek tepki koymak için sorduğu soruya cevap vermedim. Ne yapsaydım yani gözümün içine baka baka plan yaptığında sorduğu soruya cevap mı verseydim. Unutmadı sadece umursamıyor.
Cevap vermeyince ne oldu misal ?
Sessiz kalmak mantıklı değil,erkek beyni düz çalışır.
Sizin sessizliğini anlaması zordu zaten.
Direkt söyleyecektiniz,şakayla karışık suratına carpacaktiniz.
Ayrıca unutmadım,farkındayım ve seni umursamıyorum dedi mi açık açık ?

Net köye gitmem, ağlayıp küsüp sonra kuzu kuzu peşinden giderseniz bundan sonra sizi ciddiye almaz
Gider miyim, asla gitmem. Çok öfkeliyim şu an izinli günü bak hani nerde? Bişeyler düzeltmeye çalışan insan konuşmak için çaba gösterir. Kendisi bana daha tepkili davranıyor şu an evde dahi değil nereye gittiğini de bilmiyorum

Bu dogum gunudur sevgililer gunudur gereginden fazla anlam yukluyoruz bence. Tamam icten ice kirilir insan ama kendini banyoya kapatmak aglamak falan ne biliyim bana cok abarti geldi
Doğum günüm için ağlamadım, benim önem verdiğimi bildiği halde kendisi bu kadar umarsız davrandığı için ağladım, sinirlerim bozuldu bana sesini yükselttiği için

Cevap vermeyince ne oldu misal ?
Sessiz kalmak mantıklı değil,erkek beyni düz çalışır.
Sizin sessizliğini anlaması zordu zaten.
Direkt söyleyecektiniz,şakayla karışık suratına carpacaktiniz.
Ayrıca unutmadım,farkındayım ve seni umursamıyorum dedi mi açık açık ?
ben zaten tartışmamızda söyledim benim doğum günüm olduğunu bilmiyor musun nasıl böyle umursamaz davranırsın görmezden gelirsin diye. Sizce umursasa bunun üzerine hala bağırmaya devam eder miydi ya da tartışmayı bugüne taşır mıydı.. tek bir kelime etmedi sabahtan beri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X