Eşime bir türlü laf anlatamıyorum yardım edin lütfen

merhaba, onun arkadaşlarına , akrabalarına çevresine normal geliyor takılıyorlarsa. o da onlardan aşağı kalmak istemiyordur belki. belki de ona aaa eve mi gitceksin eşin mi kızar vs gbi gaza getirip bu da gaza gelip sürekli takılıyor da olabilir. (ki bence insanlar bu gbi insanlara karşı kendi kararını vermeli ve eşini ailesini herkesin önnde tutmalı.)
insanlar değişebiliyor. her ne kadar istemesekte bazen takıntıları olabiliyor, yanlş yapabiliyor ve bunu o an farketmiyor olabilirler.
seni yönlendirmek istemem bu aşamada ne doğru olur ne ters teper kestiremiyorum ama önceden yapmıyordu bu kdr diyorsun. karşına alıp knşmuş ve konuyu tartışmışsında. bunu söylemekten vazgeçme derim ben. çünkü insanların zamanla paylaşacak bir şeyi kalmıyor. zamanla sende boşlayıp kendi çevrenle takılmaya başlarsa ortada sadece kağıt üstnde evlilik kalıyor. (ki sırf bu durumdan boşanan arkdşm var o bakmdan konuyu görünce yazmak istedm.)
sen her defasında bunun yanlış olduğunu, onu evde istediğini söyle. gerekirse ailesiyle o kahvedeki kişilerle ciddi ciddi knş. ayrılmak gbi değilde bi müddet ailemle kalmak istyrm de sen zatn bna sahip çıkmıyorsun de bi hafta ailenle kal.
veyaaa ara. mesela saat 10. ara eşini çok korkuyrm sesler geliyo çocukla evde tek başımayz napcam bilemedm de mecbur gelecek. ertesi gün ara saat 9 nerde kaldın çok hzursuzum de. o gelincede çok korkmş gbi gözük. yani ona korumak zorunda olduğu sadece sorumluluğun kendinde oldgu ve buna mecbur oldgu bi aile ver. çocukla ilgili bişey de gelmen lazm de. yavaş yavaş bir iki bunu ona aşıla. o da böylece kahvede oldgu saatlerde zamanla huzursuz olmaya başlar.
başka bi gün ailesini çağır akşam çayına mesela gelmek zorunda kalsn. laf attndanda bu durumdan bahset. gbi gbi..
anlayışsız insanlara bişeyleri öğretmeye çalşmak gerçekten can skıcı. insan istiyorki sevdgi yannda olsn ilgi göstersn vssvsvs yazık gerçekten. hakknda hayrlı olsn allah yardmcn olsn canm.

ya cami esmasını zikret bol bol canım başka esmalarda araştır bununla ilgili bol bol dua et el halim esmasını çek suya üfle eşinede içir siniri yatışırsa seni dha iyi dinler anlar Allaha bol bol dua et. senin durmunda olan çok insan var etrafımda malesef bazı erkeklerde bağımlılık yapıyor. oynadığı bir oyun flan yok dmı ne yapıyor arkadaşlarıylamı bluşuyor

Hayatım aslına bakarsan denedim onları evde bıraktı gene gitti yani birgün çok yüksek sesle tartıştık sen gitme diyorsun ben yine gidecem diyor ağlıyorum sızlıyorum yine bildiğini okuyor kaynanam geldi şimdi bırak üstünden gitsin diyor bende diyorum ki kocamı seviyorum gitmesin amannnnnnnn valla kafayı yiyeceğim

Yaaaa kendince güya koruyor ama yeterli değil tam adam gibi söylese belki ikna olur ams o da gevşeklik yapıyor
Canim mesajların çoğunu okudum da sen umursamayinca ayda gezip tozunu işlerine geliyor.benim esimde goder kahveye bende sinir oluyorum ama tabi böyle geç gelmez bikere geldi kapiyo açmadım apartmanın kapısında kaldı aşağıda bu daha olmadı.dediğin gibi evden dışarıda çok mutlu biz de de çok şükür bir sorun yok ama ne bileyim anlamıyorum ki..

Ayyy ayyy valla bende bilemedim ki bugün evde bakalım ama konuşmuyorum düzenlene kafar adam gibi saatte gelene kadar gitme demiyorum gec kalma diyorum hayatım bende yoksa ok atsın stresini allah Yardımcımız olsun ne diyeyim

Ayyy ayyy valla bende bilemedim ki bugün evde bakalım ama konuşmuyorum düzenlene kafar adam gibi saatte gelene kadar gitme demiyorum gec kalma diyorum hayatım bende yoksa ok atsın stresini allah Yardımcımız olsun ne diyeyim
Onu bende denemişti sen birşey etmedikçe oohh daha çok işlerine geliyo.memnun oluyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…