Eşimi nasıl ikna ederim :(

Ay ne alakası var ya insanları korkutmayın. Bana kundakta havaleden vefat eden halamın ismini vermişler. 25 yaşındayım vefat falan etmedim hiç havale de geçirmedim. Ne garipsiniz cidden.

Ay ne alakası var ya insanları korkutmayın. Bana kundakta havaleden vefat eden halamın ismini vermişler. 25 yaşındayım vefat falan etmedim hiç havale de geçirmedim. Ne garipsiniz cidden.
Hanımefendi ben ille ölecek demedim. İstisnalar kaideleri bozmaz . Bilimsel epigenetik aktarımlar bazen böyle şeylere sebep olabilir. Örneklerini çok gördüm ve kendimce uyarmak istedim. Çok uzun ve derin bir mevzu epigenetik alan konusu.

Bununla yaşamaya devam edecek her türlü ama ya içi parçalana parçalana ya da daha iyi hissederek. Kardeşini kaybetmiş birinden tavsiye alsa daha iyi gelir. Onunla dertlesse o ikna eder. Yoksa tüm hayatı cehennem geçecek size de cehennem edecek.

Hiç böyle travmatik vefat yaşayan biri de yok tanıdığımız bildiğimiz. Zaten olsa da konuşacağını sanmıyorum her şeyi içinde yaşıyor ne zaman konusu açılsa o gün onun için bitiyor konuşmayı bile normalleştiremedi ki hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…