Eşimi öldü sanmış mış..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha önce yazdınız mı bilmiyorum da, Serkan diye bahsettiklerinin gerçekten bir Serkan olduğuna emin misiniz? Bence emin olamazsınız. Bana kendi aralarında kızlara kod isimler vermiş olabilirler, Serpil'in payına da Serkan düşmüştür gibi geliyor.
Evet bende bu şüpheye düştüm ama eşimle sosyal medyadan baktık ve o kızla da takiplesiyorlardi yani gerçekten var

Merhaba arkadaşlar. Dün gece saat 3 gibi eşimin çok yakın bir arkadaşı mesaj attı serkan senin numaranı istiyor diye bende mesajı ekranında gördüm eşim uyuyor, ben uyanıktım neyse uyudum ben. Sabah eşimden öğrendim bu serkan liseden eşimin arkadaşıymış neyse eşim doğal olarak ver numaramı demiş. Öğle saatlerine doğru eşim lavaboda ben çocuklarla uğraşıyorum dışarı çıkıcaz hazırlıyorum. Neyse eşim geldi whatsapp dan biri mesaj attı profilinde bayan resmi var ama serkan beni işletiyor galiba farklı bir numara ondan mesaj bekliyordum dedi bende baktım, kizin attığı mesajda × merhaba beni tanıdın mi eşim hiç cevap vermeden bana gösterdi arayalım dedim eğer erkek çıkarsa sen kız çıkarsa ben konuşurum neyse aradim tabi ki kız çıktı kimsiniz dedim ben jale dedi eşimi nerden tanıyorsunuz dedim liseden arkadaşım evlendiğini duydum tebrik etmek istedim sizi rahatsız ettim sanırım dedi bende gereksiz zamanımızı aldınız teşekkürler birdaha böyle bir davranışa gerek yok dedim kapadım. Eşime jale kim dedim oda valla öyle birini tanımıyorum dedi. Neyse bu numarayı engelledim biz disari çıktık çok güzel zaman geçirdik ama beni birşey dürtü bu kız kim. Kızın numarasının engellenen lisesinden aldım telime kaydettim instagramda rehberdeki kişileri ekle diye bir bölüm var ordan baktım serpil isminde biri eşime sordum taniyorum evet eski sevgilim 8 sene önce falan dedi bende fotosundan gerçekten tanimadin mi dedim yolda görsem tanımam dedi. Neyse bu kiza istek gitmis farketmedim bu hemen bana mesaj attı benim amacım sizi rahatsız etmek değildi bana × oldu gibi toplu mesaj geldi onun adı soyadı yaziyordu bende o sandım merak ettik arkadaşları olarak dedi bende kim olduğunuzu eşim hatırlamadı tamamen ben öğrendim ayrıca eşimin eski sevgilisinin masumca ulaşabilicegini düşünmem gereksiz bir davranış canınız sıkılmış belli yazdım oda evli olduğunu bilmiyordum çok yakışmışsınız elinizden alicak değilim oldu sandık dedi bende elimden mi almak sizi hatırlamadı bile kendinizi çok önemli sanmayın ayrıca numarasını almak için eşimin bu kadar basitce yöntemlere baş vurmanız da ne biliyim ayrı bir acizlik, eşim ölmüş olsaydı bile sizi ilgilendirmezdi dedim kestim konuşmayı. Eminim evli olduğunu biliyordu basit kişi.
Gereksiz bir konusma olmuş. Her iki taraf için de. En güzeli muhatap olmamaktı. Çünkü bu şekilde kendini evliliğinizi sallantıya düşürecek kadar önemli sanmış.İlk konusmadan sonrasi sizi kötü duruma düşürmüş bence.

Sanırım ben eksik aksediyorum. Serkan yavuza mesaj atmış eşimin numarasını istemiş yavuzda eşime sordu veriyim mi istiyo diye eşimde serkan liseden arkadaşım bir sakınca yok ver demiş ama işte serkan numarayi alıp serpil vermiş
İşte ben de diyorum ki yavuzda demekki serkanın numarası var. Eşin serkanı arayıp neden hesap sormuyo?

Daha önce yazdınız mı bilmiyorum da, Serkan diye bahsettiklerinin gerçekten bir Serkan olduğuna emin misiniz? Bence emin olamazsınız. Bana kendi aralarında kızlara kod isimler vermiş olabilirler, Serpil'in payına da Serkan düşmüştür gibi geliyor.
Bunu ben de düşündüm. Lise yıllarında illaki kod isimler oluyor. Malum gençlik heyecanı her yerde her sey ulu orta bagıra cagıra konusuldugu için o kişiden bahsettiğin anlasılmasın diye kod isimle bahsetmek cok yaygındı bir zamanlar 🤭

Evlendigini bilmiyordu bence. Yoklamak istedi. Hani bekarsa bir sansimiz olur gibisinden
Ama sizin tepkiler de cok avam. Ne gerek vardi o kadar munakasaya agiz dalasina. Tamam msj atmis sizde vermissiniz cevabı engelleyin gitsin..

Daha kadının kim olduğunu, niyetinin ne olduğunu anlamadan ters cevaplar vermeye başlamışsınız ki bana çok enteresan geldi.

Kadının tavrı saçma ama sizin hiç eşinizle ilgili şüpheye düşmeden kadına yüklenmenize ne desem bilemedim. Konu gerçek mi bilmiyorum (çünkü diyaloglar hiç gerçekçi değil) Ama eğer gerçekse eşinizin de bu numara alışverişinden bilgisinin olup olmadığını sorgulayın derim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X