Eşimi seviyor muyum bosanmami miyim

Erken ve gereksiz evlenmek sonuç: Ortada kalan 2 çocuk

Ne alaka ya kadın reddetmiş işte. İlla çirkefleşmesi mi gerekir yani
Kibarca reddetmek biraz garip bir cümle degil mi ? Özellikle evli bi bayan icin ? Cirkefleşmesine gerek yok ama cevap vermeside gerekmiyor du . Direk engelleyip silebilir di mesela . Denemekki merak edip konuşmuş . Kesindeside belirtmiş zaten “hala başkaları tarafından beğeniliyorum diye” . Böyle bir durumda evliliği bitirmesi en doğru karar olacak .

Bence garip değil. İnsanlar birbirini görüp beğenir istemezsen reddedersin. Ha karşı tarafın evli birine yazması zaten onun şerefsizliğidir. Ama ben çizgimi bozmadan red cevabı verebilirim. Bu da benim adabım. Ayrıca bu öküz koca karşısında her kadının aklından geçer böyle bişe yaşayınca demek ki başkaları tarafından beğeniliyorum diye.sonuç olarak evliliği bitirmesi kesinlikle doğru karar onda hemfikiriz:)

Böyle işte kuzum bunların hepsi flört döneminde methiyeler düzerler nasıl olsa karısısın ya, iki güzel laf etmeye gerek duymazlar evlenince.Yalnız millette namus abidesi neden kibarca redetmişsiniz :) Her normal insanın hoşuna gider beğenilmek arzulanmak gururunu okşar ne var bunda? Zaten ışık görse yürürdü adam devamı gelmediğine göre yok bir sıkıntı.Bunları yaşıyorsan ayrıl ya da bunlar da sorun mu demek kimseye düşmez ,yaşadıklarınızın ağarlığını siz bilirsiniz. Kaldıramıyorsanız seçilecek yol belli .Konumunuzu bilmiyorum valla kendi başınıza hayatınızı devam ettirebilecek maddi imkanlarınız var mı? Yağmurdan kaçayım derken doluya da tutulmayın .

Siz bana ilgi göster diye ağlayarak yalvarırken kayıtsızca karşınızda duran adam ayrıldığınızda hiç üzülmez o konuda içiniz rahat olsun. Değer görmek için yalvarılmaz, bu şekilde ilgi kazanılmaz, olmuyorsa zorlamayın, gençsiniz yeni bir sayfa açın çocuklarınızla

İsin kötü tarafı annemle babam da yakın zamanda boşandılar , çevreme bunu nasıl anlaticam. Annesi ayrıldı kızı da ayrıldı diye konuscaklar. Babam benim arkamda. Annemle görüşmüyorum
insanların ne düşündüğü senin mutluluğundan daha önemli değil, daha çok gençsin hayatını kendine zehir etmeye gerek yok bence arkanda da kapı gibi baban varmış zaten

o kişiyi nereden tanıdınız ?
Size aşık olan kişiyi. ?

Eşiniz hayalinizdeki adam değil , romantik olmayan , sürpriz yapmayan , düz biri
Konuşmakla insan değişmez
Onu böyle kabul edeceksiniz ya da hayallerinizdeki aşkı arayacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…