Eşimi sevmiyorum

O başta çok iyiydi sonradan değişti bıraktım bende romantik adam severim ama benim de gönlüm kayacak eşimde olmuyor etkilenmiyorum o yüzden ona da haksızlık etmeyeyim boşanayım diyorum artık . Rahat battı mı bilmiyorum ama mutsuzum

Maddi olarak iyi ama zengin olarak çokta zengin değil eşim tipi iyi kıvanç Tatlıtuğ değil ama 183 boyu var esmer ve romantık ama sevmiyorum benim sevebileceğim gibi değil ayrıca evet çok yapışkan ben ayrılmak istedikçe daha da yapışıyor
Sevemiyorsun demek ki.eee ayrıl.kaç sene olmuş

Boşanmak istiyorum ama eşim kendimi öldürürüm diyor ben napayım onu soruyorum onlarda ayrılmak çok sorun doğulular

Bebişim yalan dolan o kimse aşkından ölmüyor ... şimdi intihar ederim der 2 hafta sonra başkasını bulur koluna takar merak etme. Doğulularda boşanmış erkek diye bir şey yok zaten merak etme anneciği anında 200 tane gelin adayı bulur

O başta çok iyiydi sonradan değişti bıraktım bende romantik adam severim ama benim de gönlüm kayacak eşimde olmuyor etkilenmiyorum o yüzden ona da haksızlık etmeyeyim boşanayım diyorum artık . Rahat battı mı bilmiyorum ama mutsuzum
Kendinde farkındasın rahatın battığını. Ne diyim yaşa ve gör

Bana evde canın çok sıkılıyormuş gibi geldi. Çalışıyor musun? Eşinden ayrı bi hayatın var mı? Arkadaşlarınla, ailenle ne kadar sıklıkta görüşüyorsun? Hobilerin neler?

Gece gece sinirlerim bozuldu yemin ederim. Utanmadan bir de yok mutsuzum yok şöyle yok böyle sen kendi paçanı kurtarmak için git adamla evlen adamın hayatını zindan et sonra da gel utanmadan buraya boşanayım mı diye yaz. Terapi merapi buna boş boşansın adam da yazık günah doğru düzgün biriyle evlensin
Evli misiniz?

Ben diyorum başkasıyla evlen diye çocuğumuz da yok benden kaynaklı pcos var bende ama gitmiyor

Boşanma konusunda kararsızsanız bir süre eşinizden ayrı kalma şansız varsa ayrı yaşayın. Ayrı kaldığınız süre de onu özlemiyor ve onsuz yapabiliyorsanız çocuğunuzda yokken ayrılmanız ikiniz için hayırlı olur.

Eşinizi sevmemek değil bence geçmişle ilgili travmalarınızdan kaynaklı duygusuzluk var gibi çünkü böyle 4 4 lük anlattığınız birinin sevilmemesi pek olası değil bence

Merhabalar bu sitede ilk yazışım ve siteyi henüz çözemedim biraz karışık geliyor tıpkı şuanki ruh halim gibi.
Ben 6 yıllık evliyim 2 yılda flört dönemim oldu. Eşimle tanıştım ve kafa yapısı olarak bana uygundu evlendim. Yalnız severek evlenmedim çünkü ailemde çok problemler vardı. Sürekli şiddet dayak engelli kardeşlerim vb sürekli suçlanma duygusu vesaire bende evlenip mutlu olurum diye düşündüm. Eşimle hiç mutlu değilim ne yatakta nede ruhen. Cinsel ilişkide zevk almıyorum. Eşim de bana düşkün oldukça bir dediğimi iki etmiyor tip olarakta yakışıklı maddi olarakta iyi ama ben mutlu değilim. Benden ayrılmak istemiyor ve doğu kökenli biri boşanmayı kötü bir şey olarak görüyor ve bende boşanıp dul kalmak istemiyorum ama mutsuzum da lütfen bir akıl verin
Hem ç*küm olsun hem donuma değmesin. Öyle bir konu bu.

Inandirici degil cünkü konu sahibinin eşi mükemmel ve adama seni sevmiyorum ve seninle cinsellik yaşamak istemiyorum, mutsuzum beni tatmin etmiyorsun diyor ve Adam hala konu sahibinin totosunda sineklik yapiyor. Adam yakişikli, varlikli ve dağ gibi bir adam ama konusahibine karasevdayla tutkun. Kadin istemese bile onu mutlu etmek icin pervane.
Bilemedim. Biraz kurgu var gibi geldi
Benim yaşadıklarımda aynısı bende eşime defalarca kez söyledim olmuyor dedim istemiyorum dedim ama o hiç bir zaman kabullenemedi buna totosunda sineklik yapıyor mu dersiniz sevgi mi dersiniz takıntı mı dersiniz bilmiyorum ama oluyor yani.

X