Eşimi sevmiyorum

Eşim çok sıkıyor beni sürekli tepemde bi de yatakta da zevk almıyorum mutlu değilim . Eşim normal değil maalesef annesinden bile beni çok seviyor tapar derecesinde ve ben ayrılırsam intihar ederim diyor ki yapar bende ayrılamıyorum korkuyorum onu insan olarak görüyorum seviyorum ama aşk yok tutku yok
Ablacım yeme bizi. Kadın bu kadar ilgi, sevgi gördüğü adama kayıtsız kalamaz. Sevilmeyi seven türüz biz, biri gelip tırnağımıza kadar öpse bin yıllık aşk acısını unutur gideriz. Hiç yoktan saygımız olur, ağlatmayız. O yüzden geçmedi konu kimseye.

Son düzenleme:
Ne istiyorsunuz sevemiyor diye dayak mı yesin kadın? Kıvanç tatlıtuğu bile sevemeyecek kadınlar vardır bu arada.sadece tip ve davranışla ilgili değil birini sevmek.içten gelen bir aura uyuşması, ten çekimi gerekiyor.yakışıklı dediği de eli yüzü düzgün adamdır yani.çirkin değil demek istemişir.siz de iyice Kıvanç gibi anladınız.
Ben dayak yesin mi dedim? Gerçi siz çoğu şeyi tersinden anlayan negatif bir tipsiniz. O yüzden dediklerinize şaşırmıyorum. Ben yorumlarımda adamın da kaygılı bağlandığını en sağlıklısının ayrılmak olduğunu yazdım zaten. Tek bir cümleden onlarca anlam çıkarmanıza gerek yoktu. Diğer yorumlarımda gayet güzel açıkladım. Ekstra size açıklama yapmayacağım. Ne düşünürseniz düşünün.

Ben dayak yesin mi dedim? Gerçi siz çoğu şeyi tersinden anlayan negatif bir tipsiniz. O yüzden dediklerinize şaşırmıyorum. Ben yorumlarımda adamın da kaygılı bağlandığını en sağlıklısının ayrılmak olduğunu yazdım zaten. Tek bir cümleden onlarca anlam çıkarmanıza gerek yoktu. Diğer yorumlarımda gayet güzel açıkladım. Ekstra size açıklama yapmayacağım. Ne düşünürseniz düşünün.
Teşekkür ederim mantıklı yorumunuz için

Inandirici degil cünkü konu sahibinin eşi mükemmel ve adama seni sevmiyorum ve seninle cinsellik yaşamak istemiyorum, mutsuzum beni tatmin etmiyorsun diyor ve Adam hala konu sahibinin totosunda sineklik yapiyor. Adam yakişikli, varlikli ve dağ gibi bir adam ama konusahibine karasevdayla tutkun. Kadin istemese bile onu mutlu etmek icin pervane.
Bilemedim. Biraz kurgu var gibi geldi
Maddi olarak iyi ama zengin olarak çokta zengin değil eşim tipi iyi kıvanç Tatlıtuğ değil ama 183 boyu var esmer ve romantık ama sevmiyorum benim sevebileceğim gibi değil ayrıca evet çok yapışkan ben ayrılmak istedikçe daha da yapışıyor

Madem adamın parasını yemek istiyorsun, çalışmayı gözün yemiyor dizini kırıp oturcaksın o zaman ablacım. Burda sana sevmiyorsan boşan demişler ona yok demişsin ne yapalım başka ne çare sunalım? Medem sevmiyordun baştan evlenmicektin. haydi evlendin diyelim, ya sürdürceksin ya boşancaksın o kadar.
Boşanmak istiyorum ama eşim kendimi öldürürüm diyor ben napayım onu soruyorum onlarda ayrılmak çok sorun doğulular

Ben tam da öyle olduğuna da inanmıyorum açıkçası. Adam kendini geri çekmeye başladığı an iyi davranıp uzaklaşmasını engelliyor adam sevince de off üzerime düşüyor deyip soğuyor bence böyle yapan arkadaşlarım oldu. Bence konu sahibinin sevme konusunda problemleri var uzman yardımı alması lazım. Belki de ailem gibi bu da beni sevmeyecek sonu nasılsa kötü bitecek kendimi kaptırmamayım deyip kendi uzaklaştırmak istiyor bilinçaltında.
Şahsen ben inanmıyorum bu kadar mükemmel özellikleri olan adama git sevmiyorum diyeceksin ilişki de istemiyorum diyeceksin yanında kalacak.
Allah konu sahibine o kötü aileden sonra al sana iyi adam demiş ama konu sahibi illa bad boy istiyor.
Hayır heyecanlanacağım ve seveceğim birini arıyorum istiyorum aşık olmak istiyorum

Eşimin dokunması beni tahrik etmiyor ve ayrılıp KPSS çalışmak istiyorum ama boşanmaya yanaşmıyor ağlıyor ve intihar edeceğini söylüyor ne yapabilirim onun için yazdım ve siz beni saçma sapan yargılıyorsunuz
Bence bir çift terapistine gitmeyi deneyin. Sonra tekrar oturup düşünün

Merhabalar bu sitede ilk yazışım ve siteyi henüz çözemedim biraz karışık geliyor tıpkı şuanki ruh halim gibi.
Ben 6 yıllık evliyim 2 yılda flört dönemim oldu. Eşimle tanıştım ve kafa yapısı olarak bana uygundu evlendim. Yalnız severek evlenmedim çünkü ailemde çok problemler vardı. Sürekli şiddet dayak engelli kardeşlerim vb sürekli suçlanma duygusu vesaire bende evlenip mutlu olurum diye düşündüm. Eşimle hiç mutlu değilim ne yatakta nede ruhen. Cinsel ilişkide zevk almıyorum. Eşim de bana düşkün oldukça bir dediğimi iki etmiyor tip olarakta yakışıklı maddi olarakta iyi ama ben mutlu değilim. Benden ayrılmak istemiyor ve doğu kökenli biri boşanmayı kötü bir şey olarak görüyor ve bende boşanıp dul kalmak istemiyorum ama mutsuzum da lütfen bir akıl verin

Eğer sen 100% boşanmaya kararlıysan eşinden izin almana gerek yok davanı açabilirsin.
Şuan yaptığın biraz şımarıklık.
Acaba adam senin nazlarından bıkıp kapı dışarı etse hala böyle triplere girebilecekmisiniz?
Kimsenin sevgisi ve sabrı sonsuz değildir.
Aklını başına al.
İstemiyorsan boşanıp hayatını kur, devam etmeyi seçersende eşini yıpratma.

Eğer sen 100% boşanmaya kararlıysan eşinden izin almana gerek yok davanı açabilirsin.
Şuan yaptığın biraz şımarıklık.
Acaba adam senin nazlarından bıkıp kapı dışarı etse hala böyle triplere girebilecekmisiniz?
Kimsenin sevgisi ve sabrı sonsuz değildir.
Aklını başına al.
İstemiyorsan boşanıp hayatını kur, devam etmeyi seçersende eşini yıpratma.
Teşekkürler en iyisi ayrılmak

Bence durum şöyle olacak; kavga gürültü boşanacak, boşandıktan sonra nerde ipsiz sapsız biri varsa bulacak ve bu adamla ilişkisi olacak. Daha sonra adam buna çok çektirecek şiddet aldatma, gibi gibi. Tabi bunları gören kadın eski eşini özleyecektir ama iş işten geçmiştir adam onu hak eden biriyle çoktan evlenmiştir. Sonra bu kadın çaresiz ortada kalır… Gelen gideni aratır…

Peki mesela seni aldatmış olsa hayatında başka bi kadın olsa ne hissederdin?
İnanın mutlu hissederdim en azından içim rahat boşanma davası açardım derdim beni sevmiyor üzülmüyor eşim beni çok takıyor ben mutluysam mutlu oluyor mutsuzsam oda mutsuz oluyor 1 hafta aile evine gitmiştim babam hasta diye aşırı derecede kötü olmuştu bana çok alıştığını söylüyor

Bence durum şöyle olacak; kavga gürültü boşanacak, boşandıktan sonra nerde ipsiz sapsız biri varsa bulacak ve bu adamla ilişkisi olacak. Daha sonra adam buna çok çektirecek şiddet aldatma, gibi gibi. Tabi bunları gören kadın eski eşini özleyecektir ama iş işten geçmiştir adam onu hak eden biriyle çoktan evlenmiştir. Sonra bu kadın çaresiz ortada kalır… Gelen gideni aratır…
İpsiz sapsız adamı ben istemem ki zaten önceki ilişkimi bu yüzden bitirdim çok sevmeme rağmen

İnanın mutlu hissederdim en azından içim rahat boşanma davası açardım derdim beni sevmiyor üzülmüyor eşim beni çok takıyor ben mutluysam mutlu oluyor mutsuzsam oda mutsuz oluyor 1 hafta aile evine gitmiştim babam hasta diye aşırı derecede kötü olmuştu bana çok alıştığını söylüyor
Kınayım da başıma gelsin valla ben çok isterdim eşim bana bağımlı yaşasın diye :rolleyes:

Maddi olarak iyi ama zengin olarak çokta zengin değil eşim tipi iyi kıvanç Tatlıtuğ değil ama 183 boyu var esmer ve romantık ama sevmiyorum benim sevebileceğim gibi değil ayrıca evet çok yapışkan ben ayrılmak istedikçe daha da yapışıyor

Ozaman boşan. Kendini öldürmez merak etme.

X