Eşimin ailesi benden özür bekliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üf ne anlatiyosun sen de bee. Sinir oluyorum su erkek sevicilere de he. Yaranayim diyeymis bilmem neymis. Kişi kendinden bilir işi derler. Ben heder olmuşum dert anlatiyorum. Sacma sapan konusmaya bayiliyosunuz

kardeş ben senin yerinde olsam eşime sen görüşmek istersen ya da torunlarını arada onlara götürmek istersen götür derdim. abartmamak kaydıyla. ama ben kendim görüşmezdim. ama eşimi de engellemezdim. ölümlü dünya yani. ilişkimi de tamamen keserdim. bu konuyu da kapatırdım.

Oyle zaten. Kocama gitme demem. Ailesi. Ben derim git diye hatta.

Oyle zaten. Kocama gitme demem. Ailesi. Ben derim git diye hatta.
eşiniz de az değil
istiyor ki bir arada olalım siz de gidin ama arayı bulmayı bilemiyor

oralarda eşinizin sizi çekiştirmediği ne malum
ben napayım anam ben napayım babam demediği

sizi de duygu sömürüsü ile sindirmeye çalışıyor
kendi gitsin görüşsün

kpedere de bak sen silermiş de
özür falan dilemeyin
sinir oldum

Esim konusmaz iki tarafa da sadece uzulur aglar. Ona eminim. Yoksa gaza gelip benimle kavga ederdi. Evet arayi bulamadi. Zaten onun duruşu olmadigi icin bu haldeyiz. Babasina karsi hep sessiz kaldi. Adam diktator asip kesiyo habire. Herkes korkuyo ondan da bana sökmüyo ya. Kocamin babasi olmasa otorite birakmazmisim onda cidden.

Eşinizi tedavi ettirin,baskıcı baba ,sinik anne elinde büyümüş.Mantigi sadece babaya itaat et , sus olarak çalışıyor,hani diyoruz ya birey olmak eşiniz olamamiş.
Evliliğin başında olsa" böyle adamı çekme,hem ezilir,hem ezdirir,çocuk sahibi olunmaz böyle adamdan derdim "
Zaman geçmiş,çok şeyler olmuş artık çocuk sahibisiniz.Tavrinizdan dönmeyin, eşinizin gösteremediği dik duruşu siz gösterin.......

Stresten kusup musup duracağına öz ailesine adam gibi bir ayar çeksin.ben anlamıyorum bunlar senin öz ailen her düşündüğünü zınk diye söylersin.sanki evlenmeden bu kımıl zararlılarının evliliğine nasıl zararlar vereceğini bilmiyor muydu? Bu durumun açıklaması yok ha.aile ne kadar suçluysa koynunuzda yatan erkek de o kadar suçlu.ne bir saygı var yanındaki kadına ne bir sevgi.sevgi yok çünkü kaybetme korkusu yok, sinirlerinizin zıplamasının, gözyaşları işinde geçen günlerinizin onun için bir anlamı yok.saygı yok çünkü sizi bu tiplerin arasına atmakta bir beis görmüyor.bizim gibi zavallı kadınlar da aman kocasız kalmayalım, aman bir yuvamız olsun ayağına gerçeklerden kaçtıkça kaçıyoruz olay bu.bu kadar zor değil yüzleşmek.kocasız da gayet güzel yaşanıyor.hatta daha da güzel.kendinizi kandırmayın.

Son düzenleme:
Oyle. Evlilik bitirmek cok kolay bisey degil maalesef. Herkes bunu soyluyo ama. Dort dortluk kimse yasamiyo. Buradaki gibi boşan et diyenler daha beterine maruz kaliyo cogu zaman. Gidebiliyolar mi ? Hayir

Oyle kolay degil iki densiz yuzunden evlilik bitirmek. Sizin evliliginizin bitmesinin nedeni neydi bilemem. Ama benim tek nedeni k.valide ve k.peder olur. Baktim cok mutsuzum artik esim de beni zorluyo bitiririm. Ama durup dururken aglayan, ailem haksiz diyen adama ben gidiyorum hadi eyvallah diyemem. O kadar da degil yani.

Ben o kadar da diyenlerdenim işte.bence attığın taş ürküttüğün kuşa değmiyor. Özgürlük dünyadaki en paha biçilemez duygu.bir tane adamın koynunda yatmaya devam edeceğim diye kişiliğimi, özgürlüğümü satamam.o kadar da önemli birşey değil.ne oluyor yani bir erkekle yaşayınca.

Eee sorun çözüldü.biz değil siz başardınız

Konu da bu zaten anası babası için ağlayan kusan adama ben saygı duyamam mesela. Kocam gibi gelmez gözüme. Ne o zırıl zırıl.

Orasi oyle. Ben de muhtac degilim. Kafam atarsa umrumda olmaz. Ama simdi kalk git bosan diyemiyorum kendime.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…