Eşimin ailesi

elektra

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2015
5.059
20.304
Ya arkadaşlar şimdi bn kız tarafıyim demi beni ilgindermez mobilyayi isterse dedesi yapsın bnm babamin yapacak hali yok boş konuşuyorsunzu şu anda düzine ne ya bnm eşim 35 yaşında olur 40 yausnda olur bu benim sorunum size ne oluyor konu ile.bilgij varsa yorum yap yoksa yazma güzel kardeşim
Bu kadar adete saygı duyuyorsan senin babanda umarım yatak odanı, beyaz eşyalarını, mutfaktaki küçük ev aletlerini mutfaktaki bütün ürünlerini , ev için diğer elektrikli ev aletlerini almıştır çok bilmiş

Ecenur02_02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
59
14
20
Bana bak çilek yağmur ortalığı 56 yaptın gerizekalı boş boş yorum
20 yaşındayken evlenmişler ama 16'yken sevgililer demiş elektra.
Konu sahibi itiraz etmediğine göre doğru demek ki. Özel hayat diyor bir de 😑

Bu kadar adete saygı duyuyorsan senin babanda umarım yatak odanı, beyaz eşyalarını, mutfaktaki küçük ev aletlerini mutfaktaki bütün ürünlerini , ev için diğer elektrikli ev aletlerini almıştır çok bilmiş

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
4.688
20.581
Valah hepsinde aldı babam hiç bir eksik eşyam yok
Hata etmiş bence
Kaç yaşında adama gencecik kız vermiş sonuçta
Ben olsam hiçbir şey almazdım
O yaşta kız bulduklarına şükretsin onlar 😒😒

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

elektra

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2015
5.059
20.304
Ohh ohh ne güzel kazık kadar kocana iyi yapış nede olsa evini dizcek parası yok anca çocukla sevgili olup kirada yaşayan yaşlı başlı insanlara mobılyasını aldırtıp zorla ödetmeye çalışıyor. 35 yaşında bi haltı beceremez ama evlenmeye gelince maşallahı var

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.392
38.875
32
Mesele bu zaten, aileler olmasa bir dilim ekmeğiniz yok, ama afra tafranızın maşallahı var. Sizi anlarım, gencecik kadınsınız, belki aileniz okutmadı meslek edindirmedi, onu bırak dışarı bile salmadı. Kocayı özgürlük bileti olarak gördünüz, hiç yoktan kendi evim kendi odam kendi yatağım, kendi düzenim olur dediniz. Dünya görmeden koca gördünüz, kaynana kayınbaba görümce kayınço gördünüz. Sizin davranışlarınız ve düşünceleriniz anlaşılabilir. Ama afedersiniz kocanız kazık kadar adam olmuş, aile evinde bedava oturur, bi konsolun parası için kavga çıkarıyor. Hem baba eline bakıyor bu yaşta, hem de babaya tavır yapıyor. Erkeğim diye gerine gerine geziyordur da şimdi. Bu kadar adetleri savunuyorsanız, kocanızın sözünden neden çıktınız? Gönüllerini almak için, biliyorsunuz onlar sizden el çektiklerinde başınıza geleceği. Çok bayıldığınızdan değil eş ailesine.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Pamukannesi83

Guru
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
12.874
51.060
Ya arkadaşlar şimdi bn kız tarafıyim demi beni ilgindermez mobilyayi isterse dedesi yapsın bnm babamin yapacak hali yok boş konuşuyorsunzu şu anda düzine ne ya bnm eşim 35 yaşında olur 40 yausnda olur bu benim sorunum size ne oluyor konu ile.bilgij varsa yorum yap yoksa yazma güzel kardeşim

Arkadaslar bilmiyorsunuz. Orda belki adetdendir mal karsiligi kiz almak. Bilemeyiz

Pamukannesi83

Guru
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
12.874
51.060
Ohh ohh ne güzel kazık kadar kocana iyi yapış nede olsa evini dizcek parası yok anca çocukla sevgili olup kirada yaşayan yaşlı başlı insanlara mobılyasını aldırtıp zorla ödetmeye çalışıyor. 35 yaşında bi haltı beceremez ama evlenmeye gelince maşallahı var

Ordada daha akli sarmayan 16 yasinda kiz cocugun pesine düsmüs. Yetiskin biri donsuz oldugunu hemen anlardi zira

Ecenur02_02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
59
14
20
Mesele bu zaten, aileler olmasa bir dilim ekmeğiniz yok, ama afra tafranızın maşallahı var. Sizi anlarım, gencecik kadınsınız, belki aileniz okutmadı meslek edindirmedi, onu bırak dışarı bile salmadı. Kocayı özgürlük bileti olarak gördünüz, hiç yoktan kendi evim kendi odam kendi yatağım, kendi düzenim olur dediniz. Dünya görmeden koca gördünüz, kaynana kayınbaba görümce kayınço gördünüz. Sizin davranışlarınız ve düşünceleriniz anlaşılabilir. Ama afedersiniz kocanız kazık kadar adam olmuş, aile evinde bedava oturur, bi konsolun parası için kavga çıkarıyor. Hem baba eline bakıyor bu yaşta, hem de babaya tavır yapıyor. Erkeğim diye gerine gerine geziyordur da şimdi. Bu kadar adetleri savunuyorsanız, kocanızın sözünden neden çıktınız? Gönüllerini almak için, biliyorsunuz onlar sizden el çektiklerinde başınıza geleceği. Çok bayıldığınızdan değil eş ailesine.
Saçma sapan yorumlar yapıyorsun çok şükür ac değilim açıkda değilim inan ki senden daha çok görmüş gezmişligimde var evet 20 evlednim fakat çokta mutluyum ayrı yaten eşim babası ztn anlaşmayi ilk.basta öyle yaptı şimdi ne die para istiyor ki ha parasi yoksa oğlunu evlendirmesydi hepiniz.kalkimis.burada beni suçluyorsunuz ne yapım bnm ailemin alsaydı mobilyalari bilip bilmeden yorum yapmayın birdaha lütfen ya

Ecenur02_02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
59
14
20
Arkadaslar bilmiyorsunuz. Orda belki adetdendir mal karsiligi kiz almak. Bilemeyiz
Nie hayvan mi satıyor bnm babam mal karşılığında kız alsın örneğin İstanbulda açık giyene bilirsin demi kimse hor görmez aama Adıyaman da kimse o şekilde giyemez herkes laf vurur kedinsie en basit örneği verdim size

Pamukannesi83

Guru
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
12.874
51.060
Nie hayvan mi satıyor bnm babam mal karşılığında kız alsın örneğin İstanbulda açık giyene bilirsin demi kimse hor görmez aama Adıyaman da kimse o şekilde giyemez herkes laf vurur kedinsie en basit örneği verdim size

O sehirle ile ilgile degil zihniyet ile ilgili. Ben kiz tarafim mobilyam felan nerden gelse gelsin bana ne zihniyeti gibi 🤷‍♀️

Pamukannesi83

Guru
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
12.874
51.060
Burada yanlış düşünüyorsun herkesin kültürü farklı evet bn mi alayım bayan halim ile mobilyalari + babası ztn kendisi dedi bn aalcam silah zoryla aldırmadım

Sizin bir cok konuda bakis aciniz yalnis. Kendinizi tamamen insanlara bagli hale getiriyorsunuz, sonra neden saygi görmüyorum diye dert sahibi oluyorsunuz. Sizin bahsettiginiz zihniyette gelin icin harcanilan onun üstünde söz sahibi olma hakkini almak gibi birsey. Siz yasiyorsunuz benden daha iyi bilirsiniz. Sizin acilen esler olarak kendi ayaklarinizin üzerinde durup bir hayat kurmaniz lazim yoksa bu döngü böyle devam edecek cocuklarinizda. Ve ben bunu dalga gecmek icin yazmiyorum.