Eşimin ailesi

Birde orda hep beraber yasayip bir kasaya calisilirsi genelde
Son 10 yoldur bizim buralar çok değişim oldu kimse birlikte oturmuyor Kızlar değerini biliyor çok gözü açıklar gençlere bizim zamanımızda olan baskıda yok artık yeni nesil daha şanşlı.
Ayrıca bende gencim ama bize daha fazla baskı vardı

Mersin,Tarsus ,Tekirdağ ,bolu , Kahramanmaraş ,Urfa bnce bu sana yeter istersen resimde atayım inan die

5 şehir ya 5, koca 20 senede 5 şehir. 1 i zaten doğduğun büyüdüğün geriye 4 şehir kaldı.

Doğunun en ücra köyünden okumaya Ankara’ya gelen arkadaşım bile 15 şehir gezmişti.

Ben sadece üzüldüm senin adına. Bari savunma. Dik dik konuşma millete. Kimse seni tanımaz etmez biraz ılımlı ol.

5 şehir ya 5, koca 20 senede 5 şehir. 1 i zaten doğduğun büyüdüğün geriye 4 şehir kaldı.

Doğunun en ücra köyünden okumaya Ankara’ya gelen arkadaşım bile 15 şehir gezmişti.

Ben sadece üzüldüm senin adına. Bari savunma. Dik dik konuşma millete. Kimse seni tanımaz etmez biraz ılımlı ol.
Kesinlikle ben öğrenciyken tek başıma başka ülkeye gitmiştim eğitim için😂😂 Gezdim gördüm dediği beş şehir😄😄
Benim aile seceremi döksen en az altı memleketim var🤣🤣

Karşındaki insan beş şehiri mi gezmiştir sence. Hey Allahım ya çok gezdm dediği de🤣🤣
6 şehir lütfen ama 5 nerden çıktı.
Konu sahibi dünyanın en önemli yerlerini görmüşsün, konsolu ödede eşine söyle seni konya ya getirsin.
Gez dünyayı gör konyayı demişler malum, sende bi orası eksik kalmış

Mersin,Tarsus ,Tekirdağ ,bolu , Kahramanmaraş ,Urfa bnce bu sana yeter istersen resimde atayım inan die
Kocaeli, Bolu,Sakarya,Erzurum, Ankara,İzmir, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Aydın,Trabzon,Rize,Ahlat, Zonguldak,İstanbul dayım zaten burda görmediğim yer yok. Almanya, Hollanda, Fransa bla bla ama sen bu kafayla devam et umarım bir gün bu seçimlerinden dolayı pişman olursun

Gerçekten çok sacma gereksiz yorumalar yapıyorsunuz size ne nerede gezmisim hesap mı vercem simdi size boş boş kendi alemimzide takılın
Kesinlikle ben öğrenciyken tek başıma başka ülkeye gitmiştim eğitim için😂😂 Gezdim gördüm dediği beş şehir😄😄
Benim aile seceremi döksen en az altı memleketim var🤣🤣

Kocaeli, Bolu,Sakarya,Erzurum, Ankara,İzmir, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Aydın,Trabzon,Rize,Ahlat, Zonguldak,İstanbul dayım zaten burda görmediğim yer yok. Almanya, Hollanda, Fransa bla bla ama sen bu kafayla devam et umarım bir gün bu seçimlerinden dolayı pişman olursun
Kesin öyledir sen gez 😅😅😅

Bu daha beter 35 ya 35 yaşında adam evlenmeyi biliyor ama eşyasını alamıyor baldırı çıplak. Kirada oturan babasına öde diye kafa tutuyor ben olsam kapımdan içeri sokmam sizi
Ya sizin görüş açınız nasl bn anladım ist.degl.burasi bunu bı beynine koy burada ki örf adetler farklı gel gör sonra boş boş yorum yap e ne yapil.bi mobilya parası için eşimden mi ayrılm

X