Eşimin ailesi

Amin.
Kendine yetemiyor ama bebek yapmayı ihmal etmemiş tabii.
Mobilya parasını ödeyemiyor, yarın bu adam bez parasını nasıl ödeyecek diye düşünen yok.
Anca laf kalabalığı, boş boş cümleler.
Kayınbaba var ya, ödesin.🙄 Koca ne güne duruyorsa. Gencecik kızı kandırıp evlenmeyi biliyor, ama eşya parası için baba ile kavga ediyor.

Baldırı çıplak senin babandir amk oruspusu yeter ya sabah beri ağzımı açmayım dedim açmayik dedim yok 16 yaşında sevgilisi 30 yasunsa size ne size ne sen kendi hayatina bak yok açsın bilmeyen zanander bnm ekmeği kednisi veriyor kimsin de bana açsın diyorsun gerizakli konu esimij ailsies ama sayenizde evlilikten soğudum
Hakaret suçtur. Adli bir suç yani baya baya. Haberin olsun.

Hehe sende ztn 4 dörtlük yaşıyorsun hayatını aptal
Valla öyle oluyor. Çünkü senin yaşında okuyordum. Arkadaşlarımla geziyordum. Dünyayı olmasa da pek çok ülkeyi gezdik. Fotoğrafçılık kulübüyle en az beş şehiri gezdik. Mezun olduk işe girdik kendi paramızı harcamayı bildik. Canım istedi gezdim canım istedi aldım. Kızkıza tatile gittik denize gittil. Mavi tur yaptık.
Sonra evlendik. Kayınvalidem kayınpederim de yetişkin bağımsız bir insan olunca karışamadı. Aynı apartmanda da oturmuyoruz. Zırt pırt gelemiyorlar. Üç dört ayda bir canımız isterse gidip iki üç gün kalıp dönüyoruz.
Hayatımızı yaşıyoruz yani

Baldırı çıplak senin babandir amk oruspusu yeter ya sabah beri ağzımı açmayım dedim açmayik dedim yok 16 yaşında sevgilisi 30 yasunsa size ne size ne sen kendi hayatina bak yok açsın bilmeyen zanander bnm ekmeği kednisi veriyor kimsin de bana açsın diyorsun gerizakli konu esimij ailsies ama sayenizde evlilikten soğudum
Tam ekran görüntüsü alınıp, dava açılacak bir post.
Bebeğinle mahkemelerde sürünmek istiyorsun herhalde

Hehe sende ztn 4 dörtlük yaşıyorsun hayatını aptal
Hadi canım hadi sana ekmek çıkmaz buradan. Ben kendi portföyümü sana anlatsam gece uykun kaçacağı için anlatmayayım heves etme ama şu kadar diyeyim 16 yaşında sevgili yapıp eş ailesinin eline bakmak yerine okudum mesleğimi yapıyorum herşeyimizi kendimiz yaptık şükürler olsun hamileyken göğsümü gere gere kp min yanında da oturdum doğumdan önce son nst de karnım açıkken yanımda elimi tutanda kayınbabamdı yani bağnaz değilim sizin gibi hadi şimdi işinee yallah

Hadi canım hadi sana ekmek çıkmaz buradan. Ben kendi portföyümü sana anlatsam gece uykun kaçacağı için anlatmayayım heves etme ama şu kadar diyeyim 16 yaşında sevgili yapıp eş ailesinin eline bakmak yerine okudum mesleğimi yapıyorum herşeyimizi kendimiz yaptık şükürler olsun hamileyken göğsümü gere gere kp min yanında da oturdum doğumdan önce son nst de karnım açıkken yanımda elimi tutanda kayınbabamdı yani bağnaz değilim sizin gibi hadi şimdi işinee yallah
Ayy canım senin yaşadıklarıni merak edeceğimi gruba girmem en iyis bu bilmeyen zanander kralın kızı kendi beğenmiş birşeyim tekinsij sadece kendi çapında takıl

bu hakarer ve küfürlerinle buradan ıp numaran bulunup sana bilişim suçlarından dava açılabileceğini adına adresine ulaşılacağından umarım haberdarsındır!!

Kayınbaban öder tazminati dimi 😂😂
😅😅Hehe
bu hakarer ve küfürlerinle buradan ıp numaran bulunup sana bilişim suçlarından dava açılabileceğini adına adresine ulaşılacağından umarım haberdarsındır!!
Aç ya snaa mi yazdım ki bana acaksin ac sabahtan beri kendimi zor tutuyorum yok ac siniz yol baldırı çıplak kim kazanır davayı görüruz yok 16 yaşında sevgilisi sapik

Ayy dayanamicam heee bir önceki yorumunda bir baltaya sahip olamadınız dedın ya biz okumuş etmiş meslek sahibi olmuş insanlarız. Başka ne dedin trılyonluk musunuz? Babam baldırı çıplak değil çok şükür çok genç yaşında çalışmış çabalamış

Ayy canım senin yaşadıklarıni merak edeceğimi gruba girmem en iyis bu bilmeyen zanander kralın kızı kendi beğenmiş birşeyim tekinsij sadece kendi çapında takıl
ne oldu gerçekleri duymak işine mi gelmedi yazılanların hepsi doğru çünkü kendi karakterin belli herkes kendini belli ediyor yazık sana ya zordur bu şekilde kaynana kayınpeder ne derse desin ellerine bakmak zorunda olmak evet kendimi beğeniyorum iyi ki varım iyi ki sizin gibileri gördükçe böyle olmamışım diyorum

😅😅Hehe

Aç ya snaa mi yazdım ki bana acaksin ac sabahtan beri kendimi zor tutuyorum yok ac siniz yol baldırı çıplak kim kazanır davayı görüruz yok 16 yaşında sevgilisi sapik
30 yaşında adam 16 yaşındaki kızla sevgilisiyle sapıktır evet. 16 yaş çocuk olarak kabul ediliyor yasalarca

ne oldu gerçekleri duymak işine mi gelmedi yazılanların hepsi doğru çünkü kendi karakterin belli herkes kendini belli ediyor yazık sana ya zordur bu şekilde kaynana kayınpeder ne derse desin ellerine bakmak zorunda olmak evet kendimi beğeniyorum iyi ki varım iyi ki sizin gibileri gördükçe böyle olmamışım diyorum
İşte bnm anlatamdihim budur kayınbabamin eline baktığımı nereden çıkardı daha cümleyi bile anlamıyorsun ya herkez kendi evinde

İşte bnm anlatamdihim budur kayınbabamin eline baktığımı nereden çıkardı daha cümleyi bile anlamıyorsun ya herkez kendi evinde
daha bir konsolun parasını ödeyemiyorsunuz yok düğün yapmamışlar kocan yapsaydı. Kiradayız burada ev onların değil diyorsunuz kirayı onlar vermese niye aynı binada olasınız kira vereceksem başka ev tutardım ama siz kendi kendinize bakamıyorsunuz daha siz çocuksunuz hamilesiniz hemen hamile kalmayı bilmişsiniz daha borç ödeyemiyorsunuz

Öncelikle Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var ben 9 aydır evliyim ve 6.5 aylık hamileyim kaynanma gille aynı binada oturuyoruz bundan 3 hafta önce eşim ile ailesi tartısti mobilya parası için bi kısmı kalmıştı kayın babam dedi siz ödeyeceksiniz eşimle tartıştılar fakat bn konuya dahil olmadım sonrna kaynanam beni aramis tlfn diğer oradaydı görmedim üzerine eşimi aramış e demiş kimin konsol takımı var siz aldınız boş yere biz diğer gelinlere almadık die bnde eşime dedim sende anne deki bizim düğün olmadı sesiz bir düğün oldu pandemiden dolayı konsol takımini düğüune say die o laftan sonra kaynanam aramadım aşağı inmedim geçen gün görümcem geldi çok ısrar etti artık indim aşağı oda markete gitmiş bnde dedim anne hani nereye gitmiş cevap vermedi bana eltim oradaydı o cevap verdi ha bn inmisim aşağı ha bir köpek bu brnm çok zoruma gitti hmene yukarı çıktım diğer gelinler af edersiniz ağzına biel tükurmus onlara bunu yapmıyor bana yapıyor çok zoruma gitti eşimde bana kızdı dedi bn aileme gitmiyorum sen nie iniyorsun e bir yandan da haklı adam bugünde küçük kaynim bana msj atıyor yok annemin babamın yanında değerin kalmadı annesi anladm da babasına ne oluyor gelini evine gitmiyor die degerimi bitiyor yani ben bunu anlamıyorum e birde karnım sisimis utanıyorum bizim âdetlerde hamile olan kadın kayın babasının gözüne görünmemek icjn kaçacak yer arar bunlar adetleri farklı bn çözemedim şimdi ben burada bir suçum var mı eşim inme diyor onlar aşağı inmedim die bana kızıyorlar anlayacağınız iki arada bir derede kaldım lütfen yardım edin bana
Burada takıldığım tek konu hamileyken kayın babanızdan kaçma eğiliminiz pardonda ne mânâ? Sizler böyle yaptıkça toplumdaki ataerkil düzene boyun eğiyorsunuz bir kusur yada utanılacak bir durummu bu sanki?

Ne kadar saçma şu zamanda geçmişin saçma sapan adetlerine prim vermek. Kayınpederden niye gebelik saklıyorsunuz? Çocuk yapınca seks yaptığınızı mı anlayacak? O zaman evlenmeyin de zifaf gecesi be olduğunu anlıyorlar neticede, ne ayıp
Yemekten neden utanıyorsunuz? Kadınlar eksik ete sofraya oturmasın diye mi? Kedi gibi artanlarla mu doyuyorsunuz erkeklerdenz
Iste olay da bu hamile kaldim diye kacar ama carsafini gonderir...
Yani benim bu sacma sapan olaylar silsilesine yazacak bir seyim yok sadece sizin bu yazinizi gorunce aklima geldi..

X