Eşimin ailesi

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
4.688
20.581

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

elektra

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2015
5.059
20.305
Ya sizin görüş açınız nasl bn anladım ist.degl.burasi bunu bı beynine koy burada ki örf adetler farklı gel gör sonra boş boş yorum yap e ne yapil.bi mobilya parası için eşimden mi ayrılm
Ayy kusura bakma doğu yu bilmiyoruz sanki kardeş bende doğuluyum bendeee ne anlatıyorsun ya ama bizde böyle saçma adetler yok herkes kendi eşyasını düğününü yaptı. Kocandanda genç adam bunlar birikim yapıp evlendi. Ne anlatıyoruz ya bir kulağından giriyor diğerinden çıkıyor

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.392
38.876
32
Karşındaki insan beş şehiri mi gezmiştir sence. Hey Allahım ya çok gezdm dediği de🤣🤣
Aslında mesele o bile değil. Dünya görmemişsin derken gezme tozma anlamış sadece. Kocası ile kendi karınlarını kendileri doyuracak hale gelsinler, onlar için büyük adım.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
4.688
20.581
Hamileliğin kayınbabadan saklandığı yanında yemek bile yenmediği yer için anadolunun bir köyü değil de su kuyusu aranan afrika köyleri geldi benim gözümün önüne kusura bakmayın

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MorAnka

Guru
Pro Üye
24 Aralık 2007
4.385
8.849
Hamileliğin kayınbabadan saklandığı yanında yemek bile yenmediği yer için anadolunun bir köyü değil de su kuyusu aranan afrika köyleri geldi benim gözümün önüne kusura bakmayın

İş icabı afrikada çok ülke gördüm, ama hamileliğini gizleyen, kayınbaba yanında yemek yemeği ayıp gören bir kabile yada topluluk görmedim.