Eşimin ailesi

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.375
38.778
32
İş icabı afrikada çok ülke gördüm, ama hamileliğini gizleyen, kayınbaba yanında yemek yemeği ayıp gören bir kabile yada topluluk görmedim.
Onlarda zaten herşey meydanda. Ne gizlesinler?🤣

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
4.658
20.461
İş icabı afrikada çok ülke gördüm, ama hamileliğini gizleyen, kayınbaba yanında yemek yemeği ayıp gören bir kabile yada topluluk görmedim.
Bilmiyorum valla belki de çok önyargılı bir mesaj oldu ama böyle çok geri kalmış bir topluluk örneği düşünmüştüm

Orası anadolunun bir köyü olmamalı yani

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 227 gün kaldı.

Yarına kadar, bebeğinizin alt uzuv ayak plakaları gelişmiş olacaktır. Ayrıca bebeğinizin göz retinasındaki pigment oluşmuş olacaktır. Bebeğinizin kulağını ve dış kulak kanallarını oluşturacak ufak kabarıklıklar başın her iki yanında bulunmakta. Hamilelik sırasında kafein kullanımını kesmeniz en azından minumum düzeye indirmeniz gerekmektedir. Artık ultrason taramalarında bebeğinizin ağız, burun ve dudaklarını görebiliyorsunuz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ecenur02_02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
59
14
20
Görme ne yapım
Afrika köylerinde bile eminim baba eşyamı al düğünümü yap demiyorlardır😂
Bilmeyen zanander kendileri sarayda yaşıyor eşleri trilyonluk

Ecenur02_02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
59
14
20
Konu sahibi birazdan ana avrat dümdüz gideceksin diye korkuyorum. Sabrını diri tut yiğidim bırahhmaa gendinimale

Konu sahibi birazdan ana avrat dümdüz gideceksin diye korkuyorum. Sabrını diri tut yiğidim bırahhmaa gendini
Malesef onalrin seviyesi düşmeyecem çünkü herbiri kendini beğenmiş ama bı balta sahip olmayan insanlar hekres kendi hayatuna baksın bnce

MorAnka

Guru
Pro Üye
24 Aralık 2007
4.385
8.849
Yav size ne sizene cehennem de gittim ordaydi gösterim mi sizene nereye gduersem giderim
Sen maşallah burda çen çen çen
Kayınbabanın yanında nasıl saygıdan kırılabiliyorsun, fıtratına ters bikere. Yada burda aslan orda kedimi kesiliyorsun
Az sakin ol bakalım, bebeğine zarar verme
Belki oğlan olursa baş üstünde taşırlar seni
Gezmeyede getirir kocan

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
4.658
20.461

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 227 gün kaldı.

Yarına kadar, bebeğinizin alt uzuv ayak plakaları gelişmiş olacaktır. Ayrıca bebeğinizin göz retinasındaki pigment oluşmuş olacaktır. Bebeğinizin kulağını ve dış kulak kanallarını oluşturacak ufak kabarıklıklar başın her iki yanında bulunmakta. Hamilelik sırasında kafein kullanımını kesmeniz en azından minumum düzeye indirmeniz gerekmektedir. Artık ultrason taramalarında bebeğinizin ağız, burun ve dudaklarını görebiliyorsunuz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MorAnka

Guru
Pro Üye
24 Aralık 2007
4.385
8.849
Bilmiyorum valla belki de çok önyargılı bir mesaj oldu ama böyle çok geri kalmış bir topluluk örneği düşünmüştüm

Orası anadolunun bir köyü olmamalı yani
Bunun adı geri kalmışlık bile değil aslında.
Elinde telefon herkese laf yetiştirmeyi biliyor, ama ne söylediği işe yariyor ne anlatığı birşeye benziyor. En önemliside farkında bile değil

Ecenur02_02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
59
14
20
Sen maşallah burda çen çen çen
Kayınbabanın yanında nasıl saygıdan kırılabiliyorsun, fıtratına ters bikere. Yada burda aslan orda kedimi kesiliyorsun
Az sakin ol bakalım, bebeğine zarar verme
Belki oğlan olursa baş üstünde taşırlar seni
Gezmeyede getirir kocan
Ya ama ağzımı bozmayım diyorum sınırlsri zorluyorsunuz 1. Kardeşim kocam bni gezdirir gezdirmez sanane
2. Kayınbabam sizin gibi geri kafalı değil birde kayın babam kadar yaşlı değişlsi sana saygı duymak zorunda değilim
3. Burada yok bnburaya gittim geldim gezdim dieyenler bn size nereleri gezdiniz die sormadım soruyu bok ettiniz saçmalıyorsunuz şuan da

_HALLEY_

❤️❤️❤️
Pro Üye
29 Ocak 2015
6.045
113.094
Öyle uzun uzun yazmayacağım.
Eşini dinle, diğerlerine de kulaklarını tıka gitsin.