Eşimin ailesiyle anlaşamıyorum biraz uzun olacak hakkinizi helal edin?

Katıldığım tek nokta okutmamak onun haricinde aile ne düğün ne eşya ne altın ne ev yapmak zorunluluğunda asla değil. Sizin anne babalıktan anladığınız gibi para değil evet benim anne babalıktan anladığım. Siz burda bana laf yetiştireceğinize kocanıza laf anlatın. Kendisini okutmayan sizin tabirinizle anne babalık bile yapmayan ailesine sizden kısıp para gönderen kocanız. Bana da kira ödemeden aile apartmanında oturup sonra da böyle arkalarından atıp tutmak menfaatçilik geliyor mesela. İşinize gelmiyorsa bu kadar sorunun üstüne gidersiniz ayrı eve. Hiç sanmıyorum ama yapabileceğinizi
Valla ben eşime en başından söyledim bu eve bu kadar para harcama kredi çekme zaten borcumuz var kiraya gidelim o kendisi dedi yaptiricam diye. Kp kiraya gidemezsin oturun oturduğunuz yerde diye laf etti. Mis gibi meslegim var valla bal gibi de geçinirdim bak çok güzel yerden tuttum. Eşimle konuşmam gerek bu konuyu kiii konuştum da reddediyor. Ne yapabilirim bir fikir danıştım varsa fikriniz paylaşabilirsiniz.

Valla ben eşime en başından söyledim bu eve bu kadar para harcama kredi çekme zaten borcumuz var kiraya gidelim o kendisi dedi yaptiricam diye. Kp kiraya gidemezsin oturun oturduğunuz yerde diye laf etti. Mis gibi meslegim var valla bal gibi de geçinirdim bak çok güzel yerden tuttum. Eşimle konuşmam gerek bu konuyu kiii konuştum da reddediyor. Ne yapabilirim bir fikir danıştım varsa fikriniz paylaşabilirsiniz.
Ne mesleğiniz var?

Burada herkese çok güzel laf yetiştiriyorsunuz maşallah. Zaten burada konu açan bir kaç 'gelin'de dikkatimi çeken, kocalarının duvar kovuğundan çıktığı. Erkek anneleri oğullarına bakmamış, büyütmemiş, okutmamış falan filan😁en mükemmel sizsiniz maşallah. Hadi şimdi burda nasıl herkese çat çat cevap veriyorsanız, eltinize, kocanıza kayınvalidenize de cevap verin, siz de kurtulun biz de. Çünkü hiç de öyle ezilen bir insana benzemiyorsunuz, ezilmeyin de zaten ama sanki sütten çıkma ak kaşık gibi de davranmayın.

Burada herkese çok güzel laf yetiştiriyorsunuz maşallah. Zaten burada konu açan bir kaç 'gelin'de dikkatimi çeken, kocalarının duvar kovuğundan çıktığı. Erkek anneleri oğullarına bakmamış, büyütmemiş, okutmamış falan filan😁en mükemmel sizsiniz maşallah. Hadi şimdi burda nasıl herkese çat çat cevap veriyorsanız, eltinize, kocanıza kayınvalidenize de cevap verin, siz de kurtulun biz de. Çünkü hiç de öyle ezilen bir insana benzemiyorsunuz, ezilmeyin de zaten ama sanki sütten çıkma ak kaşık gibi de davranmayın.
İyi dediniz hak edene hak ettiğini vermek lazım ama eşimin hatrına susuyorum işte bu sefer aramız bozuluyor diye

Söylemek başka dinletmek başka. Ben ne yapabilirsinizi sayfalar önce yazdım ama işinize gelmez. Daha fazla ikili tartışmaya çevirmek istemiyorum. Size eş ailesiyle mutluluklar diliyorum

Yok altınları eşim yaptı eve girilecek gibi değil de eşim kredi çekti yaptı düğünü de aynı şekilde eşyalarıda. Kv kp bir katkıları olmadı.
Kendiniz bir yerde yazmışsınız 5 bilezik bir saat bırde kolye dıyede anlamadım. Ama ev verılmış sonuçta kira ödemiyorsunuz. şu an kiralar en düşük 2 bin yani gayet yardımın en büyüğü yapılmış. Sizin düğün ile eşyalar onları ilgilendirmiyor. Onlar size ait ki yetişkin insansınız yahu evlenmeyi biliyorsanız birikim yapmalıydınız normal insanlar böyle yapıyor. Ama yaşınız ufak normal

X