Eşimin benden gizlediği bir çocuğu var

kzygny123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
2
4
30
Merhaba arkadaşlar 8 yıldır evliyim. Eşim daha önce evlenmiş boşanmış bir kızı var. Benim bunlardan haberim var ve bunu bilerek evlendim, Ancak ilk evliliğinden öncede başka biriyle beraber olmuş ve ondan da bir oğlu var. Benden yıllardır saklamış ben bunu tesadüf eseri e devletinden soy bilgisine bakarken gördüm. E devletini açık unutmuştu. Tüm bunlardan ziyade şiddetli geçimsizliğimiz var. Eşim devamlı sözel olarak şiddet uyguluyor hem bana hem çocuklarımıza hatta benim aileme bile. Küfürler hakaretler aldı başını gidiyor. Arada bana ve büyük oğluma da şiddet uygulamışlığı var. Büyük oğlum 6,5 yaşında. Bizim evliliğimiz de çok olaylı oldu. Ne ailemi ne akrabalarımı kimseyi sevmez saymaz istemez. Herkese ağza alınmayacak laflar etti. Yaşım 28 ve inanın hiç mutlu değilim daha dün gece kavga ettik beni çocuklarımı alıp götürmekle tehdit ediyor. Ellerini ayaklarını bağlar seni delik deşik ederim dedi. Boşanmak istiyorum ama nereden nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum. Tek korkum çocuklarımı kaybetmek istemiyorum. Küçük oğlum daha 2 yaşında büyük olan zaten babasını sevmiyor çünkü babasının ona nasıl davrandığını görüyor. Bu arada boşanma davasında benden gizlediği çocuğunu nasıl ispatlayabilirim. İzinsiz e devletine girmek suç sayılırmış nasıl delil sunacağım mahkemeye bilemiyorum. Ayrıca mahkeme büyük oğlumu babasına vermez değil mi? Biliyorum çok konuştum lütfen kusura bakmayın çok çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum babama söylemedim daha eşim babama bir şey yapar diye de çok korkuyorum.

Burada sorun eşinizin başka çocuğu olması değil. Boşanmak istediğiniz halde tehditlerinden korkmanız. Ve 28 yaşındasınız sakın boyun eğmeyin sindirmeyin size olan saygısız davranışlarını.

Allah yardımcınız olsun inşaallah en kısa zamanda kurtulursunuz bu adamdan.

Bence önce ailenizin yanına gidin. Can güvenliğinizi sağlayın , sonrasında da boşanma davası açın , oğlunuz da dinlenir . Bu konuda o da madur olmuş . Şiddet görmüş yavrucak . Ayrıca avukatınıza danışırsınız önceki çocukları da . Zor bir süreç , bile bile lades diyorsunuz bu adamlara .

Yazık o çocuklara . Öncekilere de sizinkilere de .

İnsanın huyu hiç değişmez bunu iyice öğrenmemiz lazım . Affetmek iyidir ama bazı şeylerin affedilmemesi lazım. Şiddet bunlardan ilki .

Daha çok gençsiniz , umarım bundan sonra daha mutlu olursunuz

Her ne kadar büyük oğluma deseniz bile o da küçük bir çocuk. 6.5 yaşındaki çocuğa şiddet uygulayacak kadar sorunlu bir adamın 4 kere baba olması büyük lüks. Normalde bela okumam ama Allah eşinizin binbir belasını versin.
Nereden başlamalısınız sorusuna gelince aileniz arkanızdaysa ailenize giderek başlayın. Darp raporu alabiliyorsanız alıp uzaklaştırma kararı çıkarttırın. Gerisi gelir.

Merhaba arkadaşlar 8 yıldır evliyim. Eşim daha önce evlenmiş boşanmış bir kızı var. Benim bunlardan haberim var ve bunu bilerek evlendim, Ancak ilk evliliğinden öncede başka biriyle beraber olmuş ve ondan da bir oğlu var. Benden yıllardır saklamış ben bunu tesadüf eseri e devletinden soy bilgisine bakarken gördüm. E devletini açık unutmuştu. Tüm bunlardan ziyade şiddetli geçimsizliğimiz var. Eşim devamlı sözel olarak şiddet uyguluyor hem bana hem çocuklarımıza hatta benim aileme bile. Küfürler hakaretler aldı başını gidiyor. Arada bana ve büyük oğluma da şiddet uygulamışlığı var. Büyük oğlum 6,5 yaşında. Bizim evliliğimiz de çok olaylı oldu. Ne ailemi ne akrabalarımı kimseyi sevmez saymaz istemez. Herkese ağza alınmayacak laflar etti. Yaşım 28 ve inanın hiç mutlu değilim daha dün gece kavga ettik beni çocuklarımı alıp götürmekle tehdit ediyor. Ellerini ayaklarını bağlar seni delik deşik ederim dedi. Boşanmak istiyorum ama nereden nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum. Tek korkum çocuklarımı kaybetmek istemiyorum. Küçük oğlum daha 2 yaşında büyük olan zaten babasını sevmiyor çünkü babasının ona nasıl davrandığını görüyor. Bu arada boşanma davasında benden gizlediği çocuğunu nasıl ispatlayabilirim. İzinsiz e devletine girmek suç sayılırmış nasıl delil sunacağım mahkemeye bilemiyorum. Ayrıca mahkeme büyük oğlumu babasına vermez değil mi? Biliyorum çok konuştum lütfen kusura bakmayın çok çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum babama söylemedim daha eşim babama bir şey yapar diye de çok korkuyorum.
birlikte kalıncak bi adam değil çok belli zaten mahkeme açın uzaklaştırma alın birde

Çocuğu ispatlamak kolay çocuk bu boru değil. Şiddet için de darp raporu ve uzaklaştırma alın. Bi avukat tutun imkanınız yoksa barodan talep edin. Velayetler zaten sizde kalır. Bu adam sizi öldürmeden kaçın kurtulun. Çocuğunu gizlemesi en son mesele şu durumda. Ama boşanırken işinize yarar yine de.

söylemek yapmanin yarısıdır, önce kendinizi ve cocuklarinizi güvenli bir yere alın, sonrasi daha sonraki iş

Ah be güzelim 20 yasındayken boşanmış çocuklu adamla ne işin vardı. Daha Baska da Covugu varsa demek ki senden en az 10 yas büyük.
Size bir zarar vermeden kurtulursunuz inşallah.

Konu bana fake geldi e devlette görünen çocuk evlilik için belge toplamaya gittiğinizde de görünüyor haftasonuna giriş yapıyoruz

Böyle adamların kellesi vurulmalı kadının can güvenliğine bakın pislik herif yaptığı tehdite bak ilk karısı niye boşanmış belli

ailenizin yanına gidin, darp raporu alın. mahkemeye var çocuğu benden gizlemiş derseniz onlar görür zaten, ispatlaması zor bir şey değil. büyük oğlunuzla bir uzmanın görüşmesini talep ederseniz mahkeme birini görevlendiriyor zaten. oğlunuz gördüğü şiddeti anlatırsa işler sizin adınıza kolaylaşır zaten.

diğer hanımlardan olan çocuklarına sahip çıkmamış . sizinkilere mi sahip çıkacak. gözünüzü korkutuyor. hiç bir şey yapamaz.

Artık çok üzülmeye başladım, nedir bu kadınlarımızın çektiği oysa, sadece istediğimiz huzurlu bir yuva, tatlı bir söz bunları sağlamak bu kadar mı zor :KK43:

Arkadaşlar hepinizi alıntılayamadım çok teşekkür ederim desteğiniz için. Ailem her zaman arkamda onlar en büyük desteğim. Benim tek derdim çocuklarımı benden kaçırmasın istiyorum. Başka bir kadından çocuğu olmuş olması benim derdim değil ama bunu ispatlamak mahkemede işimi kolaylaştırır diye düşündüm. Sonuçta yıllardır bana yalan söylemiş benden gizlemiş aile birliğini temelinden sarstı bir kere. Darp raporu için öyle büyük bi şiddet uygulamadı yani bir iki tokat dışında o yüzden verirler mi bilemedim konulardan o kadar uzağım ki inanın bilmiyorum. Büyük oğlum dediğime bakmayın 2 oğlum olduğu için öyle hitap edip yazdım o hala küçücük bir çocuk bensiz uyuyamayan bir çocuk babasının bi iki kere vurmuşluğu var ve kulağını çekti bi kaç kere. Defalarca uyardım dokunma çocuklarıma diye ama yok anlamıyor. Bu işi konuşup anlaşmalı bir şekilde uzatmadan bitirmek istiyorum parası pulu lazım değil nafaka istemiyorum. Üniversite mezunu bir insanım ben çalışır çocuklarıma her türlü bakarım her işi yaparım yeter ki bu iş bir an önce bitsin istiyorum. Olur da işi yokuşa sürerse sizin verdiğiniz tavsiyeler üzerine bu işi yürütecem. Ailem iki sokak altımda oturuyor benden haber bekliyorlar zaten.
Bu arada bir arkadaşımız fake demiş böyle şeyleri yazacak kadar boş işlerle uğraşılacağını düşünmüyorum yani en azından ben fake hesaplarla fake konularla uğraşacak bir insan değilim şüphesi olan varsa telefonda da konuşup dertleşebilirim hiç sorun değil.

X