Eşimin Cinsellik sorunsalı

Benı hep doktora gıdeceğim yalanlarıyla oyaladı seneler cok cabuk gectı evlılıgımız ılk yıllarında benım boyle dusuncelerım yoktu hatta çocuğum olsun cok ıstıyordum zor bela cocugumuz oldu. Zaten başlamayan seyler cocuk olduktan sonra komple bıttı

2 sene de oldu oğlum.

çocuğunuz küçük değil, işiniz de varmış ayrılın. Bu şekilde evlilik olmaz, sizi düşünmüyor bile. Sizi sevmiyor, özlemiyor. Küçük bir şehirde bir şekilde yaşarsınız.

Annenize bakmayın, türk kadınlarına genelde ne kadar çile çekerse evlilik o kadar değerli geliyor. Fedakar desinler diye didinip duruyor. Mutsuz anneden mutlu çocuk yetişmez.

Bir de kavga etmezdik demişsiniz ama kavga etmemek de evliliğin kötü olduğunun bir göstergesi. Tabi saygısızca, şiddet ve hakaret içerenden bahsetmiyorum. Günlük kavgalardan bahsediyorum. Paylaşım olursa fikir ayrılığı ve tartışma olur zaten. Bir sohbet ortamı paylaşım yoksa kavga olmaz ki.

Cinsel arzuları az olan ya da hiç olmayan erkekler eşlerini özlemiyor.insan olarak bile özlemiyor.çünkü aramızda kan bağı yok.bizi birbirimize bağlayan şey şehvet ve bununla birlikte ortaya çıkan merhamet.seks olmayınca ikisi de gelişmiyor ya da yetersiz gelişiyor.insan birbirini arkadaş olarak bile sevemiyor çünkü yaşanmamış şeyerin öfkesi ve kırgınlığı oluyor.

Tartısmaya mecalım yok en son kı kavagmıza kadar zorladım sansımı denedım artık bıttı

Kesınlıkle öyle canım.

8 senede gitmeyen adam bu saatten sonra gitmez de

Siz niye böyle bir problem 4 Senedir devam ediyorken bebek yaptınız ?
Çocukları gercekten cok sevıyrum ve ılk evlendğımızde doktora gdıcem dedı bu kadar ketum değildi kı zaten 2 sene sonra oğlumuz oldu Allahım o benım herseyım tek yasama sebebım o benım.

1.5 yıl çok uzun bir süre.iki düşmanı aynı eve koysan bir süre sonra birbirine çekilir.seni seviyoruma karşılık vermemesi dediğin gibi herşeyi açıklıyor.benim de beni gerçekten çok seven bir sevgilim vardı, sürekli seni seviyorum falan filan derdi.benim de dilim varmazdı karşılık vermeye.öyle geçiştirmeye çalışırdım.oysaki basit bir cümle.ama söyleyemiyor insan gerçekten.onun da dili varmamış.bence de bu evlilik bitmeli.

bence annesine söylemeniz iyi olmuş kim ne derse desin

iyi bir kadınsa üzülmüştür.. ben onun annesi olsam sağlam çemkiririm oğluma

çocuğunuz küçük değil cesaret edin ve harekete geçin
8 yıl çok uzun bir süre ve hayat cidden çok kısa

kıskandırsanız acaba gaza gelir mi?
biranda aklıma bu geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…