Eşimin “Erkek arkadaşlar buluşunca ya çapkınlık yapar ya da alkol içer..” cevabı

Tüm her şeyi geçtim şu lafa boşanılır. Aman da karıya gider diye değil. Beyni bu kadar az çalışabiliyor diye.

Konu sizin eşiniz olunca ne şaşırıyorum ne kızıyorum. Ben bile sizin eşinizin hödüklüğüne, boş boğazlılığına alıştım. Siz neden yeni bir şeymiş gibi şaşırıyorsunuz ki?
Sizin eşiniz böyle bir insan malesef ve siz onu bu şekilde kabul edip ona bu şekilde kul, köle oluyorsunuz.

Tüm hayatınıza vakıf değilim.Herhalde haftada ortalama 2 konu açıyorsunuz. Ana sayfada denk geliyorum, bazen girip okuyorum. Az önce bir yorumda eşinizin yanında ücretsiz çalıştığınızı öğrendim mesela.

Yani sanki evliliğiniz mükemmelmiş de tek sorun eşinizin arkadaş ortamında bu cümleyi kurmasıymış gibi yazmışsınız. Bana kalırsa boşanma planları yapan bir çiftin birbirine aşkım demesi -hadi siz demediniz ama karşı tarafın demesine de izin verdiniz- saçmalığın daniskası.

Ben sizin yerinizde olsam şuraya bunları yazarken utanırdım ama siz herhalde alışmışsınız artık.
Benim utanacak bir şeyim yok sizde bunu anlamıyorsunuz :) yine de teşekkürler

Kocanız boş, beleş, gereksiz bir adam demek ki. Alkol kullanmayan evli erkekler buluşmuyor mu? Şakaysa yersiz ve komik olmayan bir şaka. Gerçekse mantıktan uzak bir konuşma olmuş. Hiç haz etmem böyle dan dun konuşan lafını bilmeyen insanlardan. Allah yardımcınız olsun.
Bende. Zaten bi ortama sokmak bile istemiyorum onu utanıyorum

E senin kocanın bir erkekle buluşmasına gerek yok durduğu yerde de aldatıyor seni zaten niye böyle ilk kez duymuş gibi alındınız üzüldünüz
İnsan gerçekten çapkın da olsa bunu eşinin yanında söylemez. En azından ne yapacaksa gizli yapar. İnan bu bile iyi bi şey yani benim durumumdansa.. en azından yanlış olduğunu biliyor gizleyen kişi. Benimki iyice laçka ağızlı

Hemen konuya dalıyorum. Evde oturuyorduk benim eş kişisiyle arkadaşlarımız aradı müsaitseniz kahve içmeye gelicez dediler. Karı koca bu arkadaşlarımızda. Gelin dedik geldiler. Her neyse muhabbet sohbet ediyoruz falan güzel ortam. Benim mentali toplayacağım ortam yapmıştık tam 😊😊

Arkadaşımın eşi erkek arkadaşlarıyla olan bi anısını anlattı. Güldük eğlendik falan. Eşime bi arkadaşını sordular o ne yapıyor ya falan diye.. eşimde geçenlerde buluştuk görüşüyoruz arada ya diye girdi konuya nabtınız nereye gittiniz dedi arkadaşlar, ya adaş iki erkek bir araya gelince ne yapar ya alkol içer ya da karıya gider ben evliyim karıyla işim olmayacağına göre alkol içtik adajj nabıcaz başka dedi……..

Ben şokkk kızardım bozardım. Ne yani erkekler sadece bu ikisini mi yapar buluşunca dedim. Öyle tabi aşkım ben gerçekleri söylüyorum ne yapıcak erkekler başka kadınlar gibi muhabbet mi edecekler sanki hep dedi.. arkadaşlarda güldü falan şaka olduğunu düşünerek. Ama ben bozuldum tabiki böyle bir şey söylenir mi ya ? Ayrıca gayet normal hayatları olan tanıdığım erkeklerde var yani her erkek arkadaş buluşunca çapkınlık mı yapıyor sanki..

Arkadaşlar gittiler ben yine kendimle başbaşa kaldım şu an.. suratım beş karış ama anlar mı asla anlamaz, ne yapmaya çalışıyor bu adam anlamıyorum gerçektne
Ne alaka kocam içmez karıyada gitmez seviyeli bir mekanda kahvesini çayını içer en kötü PS oynamaya gider halisahaya gider sizin eşiniz ve çevresi seviyesiz bence boş konusma yapmış

İnsan gerçekten çapkın da olsa bunu eşinin yanında söylemez. En azından ne yapacaksa gizli yapar. İnan bu bile iyi bi şey yani benim durumumdansa.. en azından yanlış olduğunu biliyor gizleyen kişi. Benimki iyice laçka ağızlı
Ne zaman boşanacaksın ? Kendine değer vereceksin ? Her kafana yatmayan şey için konu açmaya devam edip kendini ezdirmeye devam mı edeceksin,neden bu kadar şeye rağmen kalıyorsun ?

X