Eşimin eski sevgilisiyle konuşmaları

Ya adam babadan babalık nasıl olmalı görmemiş. Evli bir erkek nasıl davranmalının rol modeli yok önünde. Çok kötü. Valla sen bilirsin ama daha evliliğin başında eski kız arkadaşıyla mesajlaşıyorsa ohoooooo yani.

Bak ailen sezinlemiş evlendirmek istememişler, keşke ailenin sözünü dinleseydin.
aynen öyle 14 yaşında babasının maaş kartı himayesinde olan bir insan. eve de haftada 2 kere 5-6 gibi girerdi. ben de saf tabi evde öyle oturdum hiç şüphelenmedim bile. bu insan babalık yapar 14 yaşından beri sorumluluk sahibi diye. aslında mesele hiç öyle değilmiş.

boşanacağım bu kadar bitti. gerçekten bilmediğim bir sürü de olay varmış. biz sevgiliyken kızı ailesi evden atmış tabi inanırsam. melek eşim de evinin kapılarını açmış kaç kere.
Oooo hayırlısı olsun hakkınızda. Kadının kocasına da yazık resmen aldatılıyor.

Oooo hayırlısı olsun hakkınızda. Kadının kocasına da yazık resmen aldatılıyor.
Sorunlu adam ya bu nasıl bir şey böyle aşık olmadıysa evlenmeseydi vicdansız adam
Ya adam babadan babalık nasıl olmalı görmemiş. Evli bir erkek nasıl davranmalının rol modeli yok önünde. Çok kötü. Valla sen bilirsin ama daha evliliğin başında eski kız arkadaşıyla mesajlaşıyorsa ohoooooo yani.

Bak ailen sezinlemiş evlendirmek istememişler, keşke ailenin sözünü dinleseydin.
Aslında söyledikleri kanıt olarak nasıl kaydedilebilir acaba bir avukattan yardım alsanız. Belli ki sizin bilmediğiniz başka şeyler de var, en azından boşanmanız uzamazdı.

kadının twitterını şöyle bir inceledim. eşime göndermeli bir ton tweet var. kadının ilk nişanlanacağı zamanlar eşime göndermeler.. 5 yılım çok kötü geçmiş olabilir ama sıra güzel günlerde gibi.. bir insanı son kez gördüğümde oluşan o duygudayım hala yazmalar gibi. bunlar delil olarak kullanılır mı bilmiyorum bir sürü tweet. her dakika bir şey öğreniyorum..

Ya zorda kaldı acil durum için aradı nedir ya bitmiş bir ilişki bitmiştir yardım istemek nedir ya .
Ve evli insanlarsınız.
Çok haklısınız sinirlenmekte.

kadının twitterını şöyle bir inceledim. eşime göndermeli bir ton tweet var. kadının ilk nişanlanacağı zamanlar eşime göndermeler.. 5 yılım çok kötü geçmiş olabilir ama sıra güzel günlerde gibi.. bir insanı son kez gördüğümde oluşan o duygudayım hala yazmalar gibi. bunlar delil olarak kullanılır mı bilmiyorum bir sürü tweet. her dakika bir şey öğreniyorum..
Onu bilmiyorum ama mesajları alma imkanınız oldu mu orayı kaçırdım

Babanıza hayran kaldım. Arkanızda dağ gibi duruyor. Allah sağlıklı bereketli uzun bir ömür versin, ayağına taş değmesin. Keşke tüm babalar böyle davransa. Hayat istediği kadar vursun, çocuklara bir şey olmazdı. Eğer kararınızda ısrarcı iseniz derhal bir avukat bulun ve süreci onunla yürütün. Sizi manipüle etmeye çalışacak. Tonla rezillik yaşayacaksınız. Hiç gerek yok. Gitsin avukatla muhatap olsun. Zaten çocuk yok iletişimde kalmak için sebebiniz de yok haliyle.

boşanacağım bu kadar bitti. gerçekten bilmediğim bir sürü de olay varmış. biz sevgiliyken kızı ailesi evden atmış tabi inanırsam. melek eşim de evinin kapılarını açmış kaç kere.
bu muymus sizin bilmediginiz şeyler, bu muymuş ona haddini bildirmesi? nasıl bir adam bu ya yüzsüzlük şerefsizlik hepsi onda birleşmiş. sizin adınıza cok uzuldum keske evlenmeden once gercek yüzünü görseymişsiniz. olan olmus önünüze bakın

bu kadınlar resmi olarak 2019'un sonunda ayrılmışlar. 3 gün sonra benimle tanıştı zaten. ben bilseydim bu kadar uzun ilişkiden çıktıgını asla görüşmezdim de. çünkü tanışır tanışmaz bana evlilikten bahsediyordu hemen evlenelim diye.
Resmen inada evlenmiş sizinle.

malesef büyük sorunlu. dün gece istersen boşanırsın diyen adam ailemin yanındayım dönmeyeceğim dediğim zaman çıldırdı. bu sebepten tek taraflı boşanabileceğini sanıyorsan büyük yanlış yaparsın ben seni rahat bırakmayacağım hukuki hakkımı sonuna kadar kullanacağım seni çok seviyorum asla bırakmam ,sen sinirden ne yaptıgının farkında değilsin diyor. biraz sakinle annenle babanla vakit geçir gel. yaptıgın şeyin yanlış oldugunu sen de anlayacaksın dedi. seninki aşırı bir kıskançlık sadece diye örtbas etmeye çalışıyor yaptığı şeyi. babamla da telefonla konuştu işte biz bu yüzden istemiyorduk senin ne mal oldugun 100 metre öteden belli diye konuştu eşime. o da yediremedi o lafları kendine anlamadıgım bir strateji izliyor. seni asla bırakmam ailenin o laflarına rağmen diyen birisi var şu an.
Boş boş konuşsun dursun. Babanız çok güzel söylemiş. Umarım o kadının kocasıda öğrenir rezil olurlar herkese.

merhabalar tekrardan gece bakamadım kusura bakmayın. ailemin yanına geldim. bu sebepten gittiysen zaten bitmiştir, sen bana güvenmiyorsun tarzı mesajlar attı. gayet sakin ve rahat her zamanki gibi. ailem de boşanmamı istiyor. kılını bile kıpırdatmıyor gördüğünüz gibi. ve malesef şaka değil kadın hakkında HALA İYİ KONUŞUYOR HALA... sen de yaz durma eski sevgilin zorda mı? biraz insanlık gör diye de üzerime geliyor. nasıl bu insanla jhayatımı birleştirmişim şok içindeyim. bu kadar olmaz ya..
Donuna kadar al boşanırken....

malesef büyük sorunlu. dün gece istersen boşanırsın diyen adam ailemin yanındayım dönmeyeceğim dediğim zaman çıldırdı. bu sebepten tek taraflı boşanabileceğini sanıyorsan büyük yanlış yaparsın ben seni rahat bırakmayacağım hukuki hakkımı sonuna kadar kullanacağım seni çok seviyorum asla bırakmam ,sen sinirden ne yaptıgının farkında değilsin diyor. biraz sakinle annenle babanla vakit geçir gel. yaptıgın şeyin yanlış oldugunu sen de anlayacaksın dedi. seninki aşırı bir kıskançlık sadece diye örtbas etmeye çalışıyor yaptığı şeyi. babamla da telefonla konuştu işte biz bu yüzden istemiyorduk senin ne mal oldugun 100 metre öteden belli diye konuştu eşime. o da yediremedi o lafları kendine anlamadıgım bir strateji izliyor. seni asla bırakmam ailenin o laflarına rağmen diyen birisi var şu an.

Hem yüzsüz hem arsız hem de manüplatif adama bak sen. Terbiyesiz resmen. boşa gitsin bu adamı

mesajların hepsi duruyor. bana şu an ne dedi biliyor musunuz, ben onlara aşıktım sana değil ama bir tek seni sevdim. ben onları aşk sanmışım sen çok farklısın. sen beni mahvettin senin yoluna ölürüm vs yazmış. aşık değilim ama seviyorum diyecek kadar da dürüst. ne kadar midem bulanıyor ne kadar..

Kusura bakmayın da gerçekten gülüm. Manyak mı bu adam ya :KK70: Sinirim bozuldu açıklamalarına resmen ya

bende katiliyorum buradan yazan arkadslara bosanmayacaksan dallanip budaklandirma yoksa iyice b...ku cikcar

Üzücü bir durum ve tehlikeli de aynı zamanda her an her şey olabilir kadın evlenmiş barklanmış siz de öyle ne münasebet yazışıp konuşuyorlar Allah yardımcınız olsun…

X